Kongresové hotely, MICE

Hotel TeleDom sa nachádza v historickom centre mesta Košice. Ponúka ubytovacie, reštauračné i konferenčné služby. V roku 2019 prešli kompletnou rekonštrukciou všetky priestory hotela.

„Pri každej príležitosti myslíme na to, aby sme hotelu a podujatiam dali akúsi formu jedinečnosti,“ hovorí v rozhovore o filozofii Business Hotela Astrum Laus jeho generálny riaditeľ Juraj Struhár. Hotel už takmer desať rokov poskytuje služby v centre mesta Levice.

Hotel Zlatý Kľúčik začal písať svoj príbeh v roku 1994 a postupom času sa stal známou ikonou Nitry. Rozsiahla rekonštrukcia v roku 2016 mu otvorila brány konkurovať tým najlepším hotelom ďaleko za hranicami regiónu.

Je len na skok od ruchu veľkomesta. A pritom je to úplne iný svet. Hotel Rozálka*** v Pezinku je presiaknutý vidieckou atmosférou, vinohradníckou tradíciou a malebnou prírodou Malých Karpát. Prím tu však majú kone.

Hotel Magnólia s príjemnou atmosférou a všestrannou starostlivosťou o hostí, s ideálnou polohou v centre svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany, odkiaľ je všetko na ,,dosah ruky“ a zároveň na nábreží rieky Váh, umožní návštevníkom dokonalo si vychutnať event alebo pobyt.

Výborná lokalita, osobitý prístup, moderné kongresové priestory pre firemné akcie a dokonalé thajské masáže v novootvorenom masážnom centre Sabai Harmony. Harmony Club Hotel Ostrava je dobrá adresa pre biznis klientelu.

Romantická atmosféra vidieka, na mieste, kde čas plynie pomalšie, pokoj a relax v nedotknutej prírode ďaleko od ruchu miest. Pre mnohých vysnená predstava o dovolenke.

Hotel Color***: business hotel nachádzajúci sa vo východnej časti Bratislavy, len 4km od letiska M. R. Štefánika. Poskytuje nielen ubytovanie v Bratislave, ale aj reštauračné a kongresové služby. 

Nedávno zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel Duo kombinuje cenově dostupné špičkové služby s výhodnou polohou.

Horský hotel Encián*** – štýlový hotel s príjemnou atmosférou v tichej lokalite Donovál a s bezprostredným prístupom do voľnej prírody. Pre rodiny s deťmi, pre zamilované páry, pre partie kamarátov, pre vaše rodinné či firemné stretnutie... sme hotel pre vás!

Dovoľujeme si vám predstaviť hotel Toliar, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v turistickom centre Štrbské Pleso v nadmorskej výške 1355 m.n.m..

Business hotel Astrum Laus**** patrí vo svojej kategórii medzi zariadenia s najvyšším štandardom vo svojom okolí.