Kongresové hotely, MICE

Kongres, konferencia, galavečer, svadba či kino uprostred liptovskej prírody s ubytovaním v malebných chalupách či novučkých penziónoch. Predstavujeme vám nové unikátne Kongresové centrum TIS ideálne na usporiadanie vášho firemného alebo súkromného eventu priamo v Rezorte Gothal Liptovská Osada.

„Sorry, guys, but you won’t be able to get a reservation at our hotel – ever - because only women are allowed“. Túto vetu by ste si pravdepodobne vypočuli, ak by ste si chceli ako muž rezervovať ubytovanie v hoteli Som Dona na Malorke. Nedávno otvorený hotel totiž poskytuje ubytovanie výlučne ženám.

Profesionalita, nadštandardné služby a záruka spokojnosti. Práve to sú hlavné prvky, ktoré Business Hotel Astrum Laus**** prináša hosťom prichádzajúcim do srdca Tekova.

Hotel TeleDom sa nachádza v historickom centre mesta Košice. Ponúka ubytovacie, reštauračné i konferenčné služby. V roku 2019 prešli kompletnou rekonštrukciou všetky priestory hotela.

„Pri každej príležitosti myslíme na to, aby sme hotelu a podujatiam dali akúsi formu jedinečnosti,“ hovorí v rozhovore o filozofii Business Hotela Astrum Laus jeho generálny riaditeľ Juraj Struhár. Hotel už takmer desať rokov poskytuje služby v centre mesta Levice.

Hotel Zlatý Kľúčik začal písať svoj príbeh v roku 1994 a postupom času sa stal známou ikonou Nitry. Rozsiahla rekonštrukcia v roku 2016 mu otvorila brány konkurovať tým najlepším hotelom ďaleko za hranicami regiónu.

Je len na skok od ruchu veľkomesta. A pritom je to úplne iný svet. Hotel Rozálka*** v Pezinku je presiaknutý vidieckou atmosférou, vinohradníckou tradíciou a malebnou prírodou Malých Karpát. Prím tu však majú kone.

Hotel Magnólia s príjemnou atmosférou a všestrannou starostlivosťou o hostí, s ideálnou polohou v centre svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany, odkiaľ je všetko na ,,dosah ruky“ a zároveň na nábreží rieky Váh, umožní návštevníkom dokonalo si vychutnať event alebo pobyt.

Výborná lokalita, osobitý prístup, moderné kongresové priestory pre firemné akcie a dokonalé thajské masáže v novootvorenom masážnom centre Sabai Harmony. Harmony Club Hotel Ostrava je dobrá adresa pre biznis klientelu.

Romantická atmosféra vidieka, na mieste, kde čas plynie pomalšie, pokoj a relax v nedotknutej prírode ďaleko od ruchu miest. Pre mnohých vysnená predstava o dovolenke.

Hotel Color***: business hotel nachádzajúci sa vo východnej časti Bratislavy, len 4km od letiska M. R. Štefánika. Poskytuje nielen ubytovanie v Bratislave, ale aj reštauračné a kongresové služby. 

Nedávno zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel Duo kombinuje cenově dostupné špičkové služby s výhodnou polohou.