Kongresové hotely, MICE

Hotel Zlatý Kľúčik začal písať svoj príbeh v roku 1994 a postupom času sa stal známou ikonou Nitry. Rozsiahla rekonštrukcia v roku 2016 mu otvorila brány konkurovať tým najlepším hotelom ďaleko za hranicami regiónu.

Romantická atmosféra vidieka, na mieste, kde čas plynie pomalšie, pokoj a relax v nedotknutej prírode ďaleko od ruchu miest. Pre mnohých vysnená predstava o dovolenke.

Hotel Color***: business hotel nachádzajúci sa vo východnej časti Bratislavy, len 4km od letiska M. R. Štefánika. Poskytuje nielen ubytovanie v Bratislave, ale aj reštauračné a kongresové služby. 

Nedávno zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel Duo kombinuje cenově dostupné špičkové služby s výhodnou polohou.

Horský hotel Encián*** – štýlový hotel s príjemnou atmosférou v tichej lokalite Donovál a s bezprostredným prístupom do voľnej prírody. Pre rodiny s deťmi, pre zamilované páry, pre partie kamarátov, pre vaše rodinné či firemné stretnutie... sme hotel pre vás!

Dovoľujeme si vám predstaviť hotel Toliar, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v turistickom centre Štrbské Pleso v nadmorskej výške 1355 m.n.m..

Business hotel Astrum Laus**** patrí vo svojej kategórii medzi zariadenia s najvyšším štandardom vo svojom okolí.

Luxusný štvorhviezdičkový kongresový hotel Alexander sa stal synonymom kvality ubytovania, wellness, gastronómie a kongresového turizmu v Bardejovských Kúpeľoch. 

Congress Hotel Centrum Košice je vďaka svojmu kongresovému poschodiu s variabilnými sálami a salónikmi najväčším kongresovým centrom v Košiciach.

Krásny kraj turčianskej prírody si zamiloval bývalý prezident T.G.Masaryk. A možno práve to bolo dôvodom, prečo si na Bystričke vybudoval svoje letné sídlo. 

Príbeh včiel sa v známom bratislavskom biznis hoteli začal písať v lete roku 2018. Na streche hotela bola vytvorená včelnica a NH Bratislava Gate One sa odvtedy môže pýšiť titulom „prvý včelí hotel v Bratislave.

Jedinečné prostředí TOP HOTELu Praha, největšího kongresového hotelu v Evropě, nabízí elegantní a prestižní prostory pro firemní akce všech rozměrů. Vyhlášený catering hotelu si objednává dokonce i Pražský hrad nebo ambasády sídlící v evropských metropolích.