Krása

Len prírodné, zdraviu prospešné, ekologické a medzinárodnými certifikátmi oceňované výrobky. Taká je prírodná kozmetika či biovýživa zo špecializovaného eshopu. Bioshop je zárukou šetrného prístupu k človeku i k prírode.

Příroda má na duši uklidňující vliv. Prosté radosti, jako dýchat čerstvý vzduch, cítit na kůži slunce či dívat se na krásnou krajinu, jsou přirozeným regeneračním prostředkem. V přírodě nejsou žádné cíle a žádné chtění. Život rostlin se odvíjí jednoduše, bez nějakého zvláštního záměru. Účelem přírody je prosté „být“.

Na každú chorobu existuje liek z prírodnej lekárne a každý orgán v tele má v prírode svojho rastlinného spojenca.

O prospešnosti spánku sa toho už napísalo veľa. Všetci vieme, že spánok je potrebný a nevyhnutný, aby si organizmus človeka oddýchol a zregeneroval sa. Ide o oddych po stránke fyzickej i psychickej. Pri nedostatku spánku, alebo zlom a nekvalitnom spaní, hrozia človeku viaceré zdravotné problémy, počínajúc stresom, nervozitou, nevynímajúc bolesti hlavy a celkový zlý vplyv na obehovú a nervovú sústavu človeka.

Túžite skrášliť svoju tvár, alebo chcete pracovať v oblasti krásy ako kozmetička, či kaderníčka? Neviete sa rozhodnúť, kde a ako? Navštívte Salón Médea, využite služby odborníkov a určite budete nadmieru spokojní.

Sedíte v práci a myslíte na to, kde všade by ste najradšej boli. Myšlienky vám na moment utekajú späť k víkendu, keď ste v prítmí odpočívali na ležadle pri lahodnej relaxačnej hudbe a vôni levandúľ. V Hoteli Lesná**** totižto vedia, ako byť „iní ako iní“.

 Každá žena chce být krásná, mít krásnou pleť a cítit se dobře, ne však vždy jsou okolnosti příznivé.