Hotelové a reštauračné vybavenie

obraz modry

Úžasné a jedinečné machové obrazy patria medzi najvyhľadávanejšie a najnovšie dekorácie do interiéru. Niet sa čo čudovať, zelená farba je jednoducho neodolateľná. Svojou prirodzenou krásou si prilákala už mnoho spokojných zákazníkov firmy Machový nápad.

MONTGATE_montáže garážových brán_žalúzie_ siete proti hmyzu_pergoly_markízy_showroom Tlmače

Spoločnosť MONTGATE sa zameriava na montáže garážových brán, žalúzií, ale dodá aj siete proti hmyzu, pergoly a markízy.

IMG 0465

Vybavenie pre profesionálne gastro, kuchyne či pre catering, zariadenie reštaurácie a kuchynské stroje. Gastrokuchyne.sk je obchod s gastro zariadením a doplnkami pre profesionálov v oblasti gastronómie a stravovania.

Ateliér Veselý_dizajn_návrhy interiérov_interiér na kľúč_návrh zariadania hotelov

Ich návrhy sú funkčné, nadčasové, no rovnako majú iskru, šmrnc a sú vyrobené s remeselnou precíznosťou. Andrej a Renáta Veselí sú dizajnéri a ako manželia sa spolu už dve desaťročia venujú navrhovaniu a realizáciám najmä interiérov.

uvodni 2

Sú špecialisti na matrace. Česká rodinná firma, ktorá prevádzkuje vysoko hodnotený internetový obchod matracezahubicku.cz a dve kamenné predajne stavila na kvalitné české a nemecké matrace, jednoduchý a zrozumiteľný výber.

IMG 4108ret

Sú milé, pestrofarebné, chutné a na rozdiel od iných cukroviniek prinášajú odkazy. Sladkosti ozvláštnené akoukoľvek potlačou sú darček, ktorý musí potešiť.

Hotelová izba 2 menší

Vôňa dreva ho sprevádza od mala. Jozef Habšuda má stolárstvo hlboko v génoch. Tradičné remeslo, ktorému sa venoval jeho otec i starý otec posunul dnes už uznávaný dizajnér na úroveň nárokov súčasnej doby.

foto1 6

Zariadenie, ktoré kombinuje funkcie teplovzdušnej a parnej rúry, pripravuje jedlo rýchlejšie, šetrnejšie, zvláda viacero jedál naraz a nahradí tak prácu niekoľkých kuchárov.

Workplace of banker with computer monitor, keypad, notebook and cup of tea

Hovorí sa, že kto má poriadok v práci, má poriadok v hlave. Predstavte si, že vás po príchode do kancelárie prekvapí kopa papierov z minulého dňa, a vy sa snažíte nájsť dôležitý dokument, ktorý ste potrebovali prezentovať na dnešnej schôdzi. Znie to ako začiatok nočnej mory, že? S perfektnou organizáciou sa vám to nestane.

Mastre bedroom with terrace overlooking the sea and double bed against wooden paneling - 3d rendering

Už do piatich dní môžete mať doma matrac vyrobený podľa svojich požiadaviek. S akýmkoľvek rozmerom, v množstve rôznych materiálov, v kvalite a v cene podľa svojich možností.

9946a469 6006 40b6 9290 a088feffa9d1

Čas strávený vo vírivke už nie je len o teplej vode s bublinkami, ale dôraz sa kladie na jej terapeutické účinky. Rovnako pobyt v saune už nie je len o móde, ale o skutočnej detoxikácii tela.

338039936 6230957276968550 6143561288076943500 n

Ortopedické matrace DORMISAN si získali obľubu pre svoje vynikajúce ortopedické vlastnosti, vysoký štandard spracovania a aj kvôli atraktívnemu talianskemu dizajnu. Najväčšou pridanou hodnotou je výroba atypických modelov a rozmerov na mieru.