Hotelové a reštauračné vybavenie

Aktuálna situácia so šírením koronavírusu úplne zmenila zaužívané spôsoby správania a bežné stereotypy. V čase, keď musia byť preventívne všetky reštaurácie zatvorené, vrhli stravovacie zariadenia všetku energiu do donášky jedál. Aj v tomto čase by každému malo byť blízke ekologické myslenie

Stále častejšie sa v médiách stretávame so slovom recesia alebo spomaľovanie ekonomiky. V niektorých prípadoch začína padať aj slovné spojenie „ďalšia kríza“. 

Skvelo vyzerajú, sú praktické, odolné a podporujú individuálny štýl a osobnosť. Vane, sprchovacie kúty, či kúpeľňové doplnky SAPHO sú originálne a ich osobitý dizajn, pestrosť a štýlová rozmanitosť dáva netušené možnosti pri výbere vysnívanej kúpeľne.

Stovky typov baliacich strojov od svetových lídrov vo výrobe zariadení pre balenie, baliaci materiál a okamžitý servis. Zvolenská spoločnosť Technopack Slovakia dodáva baliace stroje pre potravinárstvo i priemysel. V gastrosegmente sú vychytené vákuové baliace stroje a stroje pre balenie do misiek.

Na jednej strane veľký pokrok v ekologickom myslení a využívaní rozložiteľných obalov, no na druhej ešte stále veľké rezervy. Stravovacie zariadenia čaká ešte kus cesty, aby svoje jedlá a nápoje ponúkali v zdravých a ekologických obaloch.

Lyofilizované ovocie niektorí milujú, iní sú zdržanlivejší. Ide totiž o úplne inú chuť, na akú sme si zvykli pri klasickom sušenom ovocí. Odlišuje sa absenciou vody v ovocí a zelenine, chrumkavosťou a zachovaním všetkých chuťových a zdraviu prospešných látok.

Spoločnosť Mr. Horeca sa zameriava na výrobu produktov a doplnkov pre segment hotelov, reštaurácií a kaviarní. Jednotlivé produkty sú dizajnovo prepracované, ekonomické a prezentujú myšlienku trvalo udržateľného rozvoja. 

V spoločnosti AMIDO-EXQUISIT vedia presne akú kvalitu má mať hotelová posteľná bielizeň. Majú za sebou štvrťstoročie skúsenosti, rakúsky know-how a zákazníkov prevažne na náročných západných trhoch.

Ornamenty, ktoré sa inšpirujú krajom pod Tatrami, tradičné motívy ako z babičkinej truhlice a kvetované vzory hýriace farbami. Slováci sa zamilovali do obliečok, ktoré odkazujú na našu minulosť.

Aj dôkladné upratovanie môže byť zábava, ak sa práce robia s čistiacou technikou. Na trhu je veľké množstvo strojov na upratovanie a čistiacich zariadení. Ich kúpa nie je lacná záležitosť. Riešením je prenájom techniky. 

Vynikajú komplexnosťou, k svojim zákazníkom majú individuálny prístup, sú inovatívni a ekologickí, no najmä féroví.

Prácu uľahčia a výsledok je profesionálny. Upratovacia technika je vhodná na malé i veľké upratovanie. Hotelovému personálu dáva pre detailné čistenie priestorov netušené možnosti.