Hotelové a reštauračné vybavenie

Zakladajú si na trvácnosti a bezúdržbovosti svojich riešení. Výhody pergoly, presklenej terasy, či zimnej záhrady si môžete vychutnávať už po niekoľkých týždňoch.

Hotelové izby, ich vzhľad, komfort a útulnosť. Už pri vyhľadávaní ubytovania a prezeraní si fotografií na webových stránkach hotelov a ich sociálnych sieťach si hostia podľa svojho dojmu rezervujú ubytovanie, prípadne vyhľadajú také, ktoré je možno drahšie, ale vzhľadovo príjemné a pútavé.

Tlačiareň už roky nie je záležitosťou len veľkých firiem. Čoraz žiadanejšou je aj v domácom prostredí pre študijné alebo pracovné potreby.

Prémiová kvalita, špičkové materiály, atraktívny dizajn a jednoduché používanie. Už aj na Slovensku ako prvej stredoeurópskej krajine si môžu kávičkári vychutnať kávu z ikonického kávovaru Brugnetti.

Dotykové informačné alebo samoobslužné kiosky otvárajú netušené možnosti a sú budúcnosťou v digitalizovanom predajnom priestore Vašej prevádzky.

Spoločnosť EcoStep vznikla v roku 2010 a mala jasnú víziu. Pomáhať firmám s ekologickou a úspornou prevádzkou.

Zajeté pracovní procesy, zařízení, na které je personál zvyklý, a další zvyklosti a standardizované postupy v kuchyni – toto všechno dělá práci v kuchyni jednodušší.

Krásne zelené machové obrazy patria medzi najnovšie a najvyhľadávanejšie dekorácie na stenu. Oživia interiér a do vášho domova nenápadne vnesú kúsok prírody.

Košičan Tomáš si povedal, že sa nebude len tak nečinne pozerať na to, ako Zem zaplavujú jednorazové plasty. K ich produkovaniu výrazne prispieva aj HoReCa sektor.

Niekedy stačí detail, ktorý odlíši v tvrdom konkurenčnom prostredí firiem. Vyšité logo na oblečení, či kreatívny reklamný predmet s potlačou sú nenápadné marketingové vychytávky, ktoré robia rozdiel medzi konkurenčnými spoločnosťami na trhu.

Martin a Gabriela, pár, ktorý niekoľko rokov prevádzkoval obľúbenú reštauráciu v Českom Krumlove, ju musel v roku 2020, ako tisíce iných majiteľov z dôvodu pandémie zatvoriť.