Wellness hotely

Očarujúce výhľady do krkonoškých hôr, atraktívne turistické trasy a na dosah najmodernejší lyžiarsky areál. Štýlový Hotel Olympie dáva svojim hosťom všetko, čo očakávajú od oddychu na horách. A ešte čosi navyše. Tu sú skutočne vítaní.

Štýlový drevený hotel, slovenská kuchyňa, čarokrásny Liptov a návrat k tradíciám na jednom mieste. Hotel Strachanovka v Jánskej doline je jednoducho extrakt všetkého Slovenského.

Štyri vonkajšie ihriská pre rôzne športy, telocvičňa, minigolf, klzisko, workoutová zóna, bowling i lezecká stena. Toľko možností, ako tráviť voľný čas, zrejme nikde nenájdete.


Štýlové ubytovanie v luxusných apartmánoch, v ktorých si hostia naplno vychutnajú krásu Vysokých Tatier a dokonale zrelaxujú.

Desiatky atrakcií a voľnočasových aktivít na jednom mieste. Zábava, adrenalín, ale aj oddych, relax a wellness. To všetko zasadené v krásnom prírodnom parku Údolí Bystřice.

Jacuzzi počas školenia, či obchodného rozhovoru? Saunové rituály a wellness po konferencii? Thermal ŠÍRAVA hotel je zaujímavým miestom pre organizovanie seminárov, workshopov konferencií, firemných teambuildingov i rodinných osláv.

Atraktívna lokalita na brehu priehrady, rokliny a planiny Slovenského raja na dosah, a množstvo príležitostí pre športové vyžitie. Je len málo krajších miest na dovolenku pre ľudí, ktorí majú v krvi turistiku a šport.

Chcete si dopriať parádny wellness, či rozmaznávať sa v kúpeľoch? Alebo si pobyt spestriť cvičením jogy? V rezorte Thermal Šírava Spa na dosah Slovenského mora si nielen oddýchnete, ale v okolí môžete spoznať atraktívny Zemplín.

Relax v objatí Zemplína, pokojná atmosféra a luxus na dosah. V stredisku Thermal Šírava Spa rezort si dokonale oddýchnete. V štvorhviezdičkovom hoteli Thermal Šírava si môžete dopriať ešte niečo navyše. Súkromie.

O účinkoch vody z Vihorlatských vrchov sa vedelo už v 13. storočí. Jej jedinečné minerálne zloženie má totiž priaznivý vplyv na ľudský organizmus. Práve táto liečivá voda je pýchou rezortu Thermal Šírava Spa Resort.

Toužíte po relaxaci, gurmánském zážitku nebo romantice ve dvou? Hotel ABÁCIE & WELLNESS je to pravé místo pro Vás.

Hotel Diery*** Vám ponúka ubytovanie v malebnej dedinke Terchová a to v lokalite, ktorá je považovaná za najlepší východiskový bod pre turistickú trasu, cez skalný kaňon Janošíkové diery, ponúkajúci neopakovateľnú atmosféru.