Wellness hotely

Penzión uprostred tatranskej prírody, priamo v stredisku letných aj zimných aktivít „Ski Centrum Strachan“ ponúka možnosť jednou nohou vystúpiť priamo s turistickou topánkou do terénu alebo vyjsť na lyžiach rovno na svah.

Wellness Hotel Diplomat**** sa nachádza v srdci Rajeckej doliny, obklopený nádhernou prírodou a scenériou Malej Fatry, na ktorú je výhľad takmer zo všetkých izieb. Príroda a jej jednoduchá krása sa stali základným prvkom už počas výstavby hotela.

Navštívte miesto, kde sú všetky detaily v dokonalej harmónii, a zažite tú pravú oázu odpočinku. Maximus Resort je situovaný v malebnej krajine v tesnej blízkosti Brnianskej priehrady, vzdialený iba 20 minút od centra Brna.

Známy secesný hotel Thermia Palace bol postavený v roku 1912 a je situovaný v malebnom prostredí Kúpeľného ostrova. Z historických prameňov sa dozvedáme, že v hoteli sa v roku 1917 stretli traja cisári. Wilhelm II. von Hohenzollern, rakúsky cisár Karol I. a bulharský cár Ferdinand I.

Hotel Zelená Lagúna sa nachádza na brehu „zelenej perly východu“ - jednej z najčistejších vodných plôch Slovenska, vodnej nádrže Domaša. Je výnimočný nielen svojou polohou, ale aj jedinečnou architektúrou.

Ak hľadáte špičkové služby, Hotel & Spa Resort Kaskady je tá najlepšia adresa. Rozľahlý hotel sa rozprestiera v srdci stredného Slovenska, medzi Banskou Bystricou a Zvolenom, pri obci Sielnica.

Ubytovanie priamo pod Bojnickým zámkom, wellness centrum, svetová gastronómia, kongresové priestory i rozprávkové svadby nájdete v Hoteli pod Zámkom, ktorý je len na skok od Bojnického zámku, zoologickej záhrady, kúpaliska, kúpeľov či novej vyhliadkovej veže v korunách stromov.

Chystáte sa na hory, zrelaxovať a stráviť pár dní v lone prírody Nízkych Tatier? V tom prípade je ideálnym miestom Hotel Mikulášska chata v Jasnej. Hotel vyniká svojou typickou architektúrou, ktorá je kombináciou horskej chaty a luxusného hotela.

Hotel Panorama **** ponúka komfortné a moderné ubytovanie v 70 priestranných izbách a jednom apartmáne, ktoré uspokojí potreby i toho najnáročnejšieho klienta.

Šport Hotel*** Donovaly je výnimočný hotel s tradíciou, neformálnou rodinnou atmosférou a historickým významom pre populárne lyžiarske stredisko Donovaly.

Hotel Zochova chata vás ohromí luxusom a citom pre prírodu, nachádza sa len 34 km od Bratislavy, v malokarpatskej vinárskej oblasti. Priamo v srdci prírody Malý Karpát, v obkolesení majestátnych bukov, objavíte štýlový hotel s prvotriednymi službami a možnosťami, ktoré dokážu splniť aj tie najnáročnejšie priania.

Prijmite teda pozvanie do HOTELA PARTIZÁN**** v rekreačnej oblasti Tále, klenotu na južnej strane Chopku. Hotel je vyhľadávaným miestom pre rodiny s deťmi, nadšencov wellness alebo zamilované páry.