Wellness hotely

Absolutum Wellness Hotel prešiel v minulých rokoch množstvom pozitívnych zmien. Tou najvýznamnejšou bola v uplynulom roku zmena názvu z Absolutum Boutique Hotel na Absolutum Wellness Hotel.

Skvelá lokalita v Jasnej, domáca kuchyňa, priestranné izby a domáca atmosféra, to sú silné stránky horského hotela rodiny Strachanovcov. 

Toľko vody a starostlivosti nikde inde na Liptove nezažijete. Malý penzión môže svojim wellness smelo konkurovať veľkým rezortom. Dáva však hosťom niečo, čo iní nemôžu. Dnes tak cenené súkromie a bezpečnosť.

Takto vyzerá dokonalý relax. Užívate si absolútny pokoj a ticho slovenských veľhôr. Kam oko dovidí, črtá sa panenská príroda a výhľady na štíty Belianskych Tatier. 

Dovolenkujte na Slovensku a vyberte si niektorý z očarujúcich pobytov z ponuky hotelovej siete SOREA!

Iba kúsok od Bratislavy, v rekreačnej oblasti Harmónia pri Modre, v krásnom prírodnom prostredí Malých Karpát, s výbornými klimatickými podmienkami a tradíciou kúpeľného letoviska, je situovaný moderný hotel rezortového typu, v ktorom sa spája čaro prírody a lokálnych tradícii so štýlovým a jedinečným dizajnom, modernou gastronómiou a individuálnym prístupom.

Zvuk poháňa aj uspokojuje. Dosiahnite teda to, aby boli hostia s pobytom čo najviac spokojní. Potrebujete len originálnu a na mieru vytvorenú hudbu. A tiež niekoho, kto sa vyzná. Dídžeja. Nevymysleli sme si to.

Zvuk poháňa aj uspokojuje. Dosiahnite teda to, aby boli hostia s pobytom čo najviac spokojní. Potrebujete len originálnu a na mieru vytvorenú hudbu. A tiež niekoho, kto sa vyzná. Dídžeja. Nevymysleli sme si to.

Hory, nádherné prostredie mimo exponovaných turistických centier, pokoj, no dostatok možností pre aktívny oddych. Hotely Zerrenpach idú proti prúdu.

11. júna otvoril svoje brány hosťom aj Grand Hotel Bellevue****, nachádzajúci sa v centre Vysokých Tatier - v Hornom Smokovci. Hotel dokáže poskytnúť svoje služby pre každého.

Premýšľate o letnej dovolenke? V zdravom prostredí, v lone prírody, pri štebote vtákov a zurčiacom potoku? Nie to nie je úvod rozprávky, ale reálny hotelový rezort na pomedzí Vysokých a Nízkych Tatier.

V nádhernej tatranskej doline od jari do jesene plnej zelene a lopúchov sa rozprestiera Hotel Lopušná dolina.