Wellness hotely

Absolútny pokoj v tichom lesnom prostredí tatranskej prírody, súkromie v zázemí romantických drevených chatiek a všade na okolí nedotknuté prírodné prostredie. Viete si predstaviť atraktívnejšie strávenú dovolenku so svojou rodinou či priateľmi?

Jeseň je ideálnym obdobím na mestskú turistiku. Prečo si neurobiť výlet do krásneho historického mesta?

Hosť, ktorý sa do hotela opakovane vracia je spokojný hosť. V Kontakt wellness hoteli**** je takých hostí väčšina.

Absolutum Wellness Hotel prešiel v minulých rokoch množstvom pozitívnych zmien. Tou najvýznamnejšou bola v uplynulom roku zmena názvu z Absolutum Boutique Hotel na Absolutum Wellness Hotel.

Skvelá lokalita v Jasnej, domáca kuchyňa, priestranné izby a domáca atmosféra, to sú silné stránky horského hotela rodiny Strachanovcov. 

Toľko vody a starostlivosti nikde inde na Liptove nezažijete. Malý penzión môže svojim wellness smelo konkurovať veľkým rezortom. Dáva však hosťom niečo, čo iní nemôžu. Dnes tak cenené súkromie a bezpečnosť.

Takto vyzerá dokonalý relax. Užívate si absolútny pokoj a ticho slovenských veľhôr. Kam oko dovidí, črtá sa panenská príroda a výhľady na štíty Belianskych Tatier. 

Dovolenkujte na Slovensku a vyberte si niektorý z očarujúcich pobytov z ponuky hotelovej siete SOREA!

Iba kúsok od Bratislavy, v rekreačnej oblasti Harmónia pri Modre, v krásnom prírodnom prostredí Malých Karpát, s výbornými klimatickými podmienkami a tradíciou kúpeľného letoviska, je situovaný moderný hotel rezortového typu, v ktorom sa spája čaro prírody a lokálnych tradícii so štýlovým a jedinečným dizajnom, modernou gastronómiou a individuálnym prístupom.

Zvuk poháňa aj uspokojuje. Dosiahnite teda to, aby boli hostia s pobytom čo najviac spokojní. Potrebujete len originálnu a na mieru vytvorenú hudbu. A tiež niekoho, kto sa vyzná. Dídžeja. Nevymysleli sme si to.

Zvuk poháňa aj uspokojuje. Dosiahnite teda to, aby boli hostia s pobytom čo najviac spokojní. Potrebujete len originálnu a na mieru vytvorenú hudbu. A tiež niekoho, kto sa vyzná. Dídžeja. Nevymysleli sme si to.

Hory, nádherné prostredie mimo exponovaných turistických centier, pokoj, no dostatok možností pre aktívny oddych. Hotely Zerrenpach idú proti prúdu.