Video

vinum vivo play

VinumVivo sa od roku 2004 venuje výrobe kvalitných vín z viníc v oblasti Ponitria na Slovensku. Filozofiou spoločnosti je výber suroviny len tej najvyššej akosti a výroba prívlastkových vín prémiovej úrovne s dôrazom na minimalizovanie používania aditívnych chemických látok.

sawadi play

Túto unikátnu zmrzlinu objavili Ladislav a Monika Mackovci na dovolenke v Thajsku. A bola to láska. Povedali si, že zážitok z tejto pochúťky prinesú aj na Slovensko.

sumcek play

SUMČEK OMEGA je lahodná, zdravá rybka z domáceho slovenského chovu, ktorá si právom získava u konzumentov čoraz väčšiu obľubu. Najväčšou chovnou stanicou sumčeka afrického na Slovensku aj v Európe je Agro rybia farma v Handlovej.

meva

Spoločnosť MEVA-SK je významným dodávateľom nádob na komunálny odpad i sudov a kontajnerov na nebezpečný odpad. Popri tom ponúka rovnako pestrú škálu propán-butánových spotrebičov, konkrétne variče, svietidlá, vykurovacie telesá a grily.

Samson porcelan play

Jednoduchý, ale unikátny a moderný český dizajn. To sú výrobky značky Paramit, ktoré pre veľkoobchodný predaj zastrešuje firma Kristián Šámson – ESOP, a ktorá má tiež na Slovensku pre značku Paramit výhradné zastúpenie.

mak z jarnej

Mak z Jarnej je malá rodinná farma špecializujúca sa na pestovanie maku a jeho ručný zber. Práve ručným zberom dosahujú vysokú kvalita a trvanlivosť makových semien.

Kvalitné produkty pre gastro a streetfood prevádzky

Zaujíma vás, ako obohatiť ponuku jedál vo vašich prevádzkach a dopriať zákazníkovi kvalitný a zaujímavý gastronomický zážitok? Street Food Service je úspešná slovenská firma, ktorá vypĺňa diery na trhu v oblasti gastronómie a tiež sleduje inovácie a módne food trendy.

brix video

Brix – Grown for flavour ponúka prémiové naturálne produkty z kontinentálneho a tropického ovocia. Najvyššiu kvalitu lyofilizovaného ovocia dosahujú v Brix vďaka kombinácii tradičného pestovania plodín pri vysokom počte slnečných dní.

candola 2

Spoločnosť Gastro Holding Candola pôsobí na našom trhu už viac ako 20 rokov. Pre profesionálov pôsobiacich v oblasti gastronómie a náročných zákazníkov ponúka len ten najkvalitnejší tovar s nápaditým dizajnom.

profitroom foto

Každý dobrý hotel si zaslúži rezervačnú platformu, ktorá sa dokáže prispôsobiť jeho jedinečným potrebám.

628211f44ab3d fbutube 3maxresdefault

Aktuálne trendy v dizajne HoReCa nábytku, ktoré sa objavili vo svete za posledné dva roky, na náš trh prináša spoločnosť DUBLINO.

627b8844ce910 fbutube 2maxresdefault

Spoločnosť Agro Rybia Farma Handlová prináša našim spotrebiteľom produkty z mäsa sumčeka afrického.