Video

Spoločnosť Gastro Holding Candola pôsobí na našom trhu už viac ako 20 rokov. Pre profesionálov pôsobiacich v oblasti gastronómie a náročných zákazníkov ponúka len ten najkvalitnejší tovar s nápaditým dizajnom.

Každý dobrý hotel si zaslúži rezervačnú platformu, ktorá sa dokáže prispôsobiť jeho jedinečným potrebám.

Aktuálne trendy v dizajne HoReCa nábytku, ktoré sa objavili vo svete za posledné dva roky, na náš trh prináša spoločnosť DUBLINO.

Spoločnosť Agro Rybia Farma Handlová prináša našim spotrebiteľom produkty z mäsa sumčeka afrického.

Větší trh znamená logicky větší nabídku. Mezinárodní online tržiště merXu propojuje prodávající a nakupující z 8 zemí Evropy

Spojenie kvality a originálneho dizajnu. Krošlák je príbeh o úspechu, postavený na remeselnej zručnosti, odhodlaní človeka a spolupráci.

Big Green Egg – gril, ktorý keď raz vyskúšate, nebudete chcieť iný. Skvelé a chutné jedlá ako od majstra kuchára, ľahká príprava a ideálny v každom počasí. Originálny gril, ktorý nemá konkurenciu.

Fiskal Pro ponúka riešenia pre elektronické platby.

Nábytok do Vašej prevádzky - spoločnosť ATIN – ca sa postará o všetko, počnúc štúdiou, dizajnom, výrobou až po kvalifikovanú montáž.

Hlavnou činnosťou spoločnosti JAV je priemyselné spracovanie živočíšnych tukov pre potravinárske a krmovinárske využitie na báze bravčového, hovädzieho a hydinového tuku.

I tento rok bolo pre návštevníkov pripravené to najlepšie z tradičnej i exotickej kuchyne. A nielen to.

Spoločnosť Bizerba - líder na trhu v riešení váhových technológií, nárezových strojov a zariadení na označovanie tovarov cenou.