Video

Aktuálne trendy v dizajne HoReCa nábytku, ktoré sa objavili vo svete za posledné dva roky, na náš trh prináša spoločnosť DUBLINO.

Spoločnosť Agro Rybia Farma Handlová prináša našim spotrebiteľom produkty z mäsa sumčeka afrického.

Větší trh znamená logicky větší nabídku. Mezinárodní online tržiště merXu propojuje prodávající a nakupující z 8 zemí Evropy

Spojenie kvality a originálneho dizajnu. Krošlák je príbeh o úspechu, postavený na remeselnej zručnosti, odhodlaní človeka a spolupráci.

Big Green Egg – gril, ktorý keď raz vyskúšate, nebudete chcieť iný. Skvelé a chutné jedlá ako od majstra kuchára, ľahká príprava a ideálny v každom počasí. Originálny gril, ktorý nemá konkurenciu.

Fiskal Pro ponúka riešenia pre elektronické platby.

Nábytok do Vašej prevádzky - spoločnosť ATIN – ca sa postará o všetko, počnúc štúdiou, dizajnom, výrobou až po kvalifikovanú montáž.

Hlavnou činnosťou spoločnosti JAV je priemyselné spracovanie živočíšnych tukov pre potravinárske a krmovinárske využitie na báze bravčového, hovädzieho a hydinového tuku.

I tento rok bolo pre návštevníkov pripravené to najlepšie z tradičnej i exotickej kuchyne. A nielen to.

Spoločnosť Bizerba - líder na trhu v riešení váhových technológií, nárezových strojov a zariadení na označovanie tovarov cenou.

PD Vajnory spracúva iba vlastnú produkciu, tak máte istotu kvalitných slovenských produktov.

Ak ste milovníkom pravých ovocných destilátov, vyskúšajte kvalitu od Marsen.  Destiláty Marsen majú výnimočné postavenie.  Hlavnou prioritou je maximálna kvalita.