Video

Krátky zostrih z výstavy FOR GASTRO & HOTEL 2018 z pohladu našej redakcie.

Mix rôznych štýlov, nadčasový, štýlový i minimalistický nábytok či dizajnové trendy a bytové doplnky na veľtruhu nábytku Moddom 2018.

Bakero je zosobnením značky kobercov, ktorá zastupuje široké spektrum štýlov, farieb, vzorov a veľkostí.

Technologie v gastronomii hraje vedle zručnosti samotných kuchařů důležitou roli. Jak  hotelovou kuchyň vybavit nám na výstavě Danubius Gastro 2018 prozradil generální ředitel společnosti, Lukáš Seják.

Zaujímavé novinky zo sveta gastronómie predstavila na výstave Danubius Gastro 2018 aj spoločnosť Gastro Holding Candola s.r.o - dodávateľ výrobkov do domácnosti, reštaurácií a hotelov.

Drevo si v domácnostiach nachádza nové uplatnenie aj v novom tisícročí. Ako jeden z najprirodzenejších materiálov ľudstva nás neprestáva udivovať svojimi vlastnosťami a možnosťami využitia.

Pozrite sa spolu s nami na 3D vizualizáciu fitness centra od spoločnosti Fit plus.

Pozrite sa spolu s nami, ako prebieha výroba posilovacieho stroja od spoločnosti Fit plus.

Na ďalších videách, ktoré vám prinášame z najväčšej gastronomickej výstavy na Slovensku vám Artúr Bobovnický z firmy KON-RAD predstaví novú ochutenú minerálnu vodu San Pellegrino a Jiří Novák porozpráva o novej výnimočnej káve pre slovenský a český trh.

Na výstave ITF Slovakiatour 2014 odprezentoval Roderik Ledecký výbavu, ktorá by nemala chýbať poriadnemu cestovateľovi.

Na výstave Danubius Gastro 2014 sme sa rozprávali s Lukášom Hrubým, managerom spoločnosti Best Caffe o organickej káve, ktorá je novinkou na našom trhu. Vyspovedali sme aj Katalin Papp Vargha, majiteľku firmy Choco Maze, ktorá nás zaujala sladkými dobrotami.