Video

Spojenie kvality a originálneho dizajnu. Krošlák je príbeh o úspechu, postavený na remeselnej zručnosti, odhodlaní človeka a spolupráci.

Big Green Egg – gril, ktorý keď raz vyskúšate, nebudete chcieť iný. Skvelé a chutné jedlá ako od majstra kuchára, ľahká príprava a ideálny v každom počasí. Originálny gril, ktorý nemá konkurenciu.

Fiskal Pro ponúka riešenia pre elektronické platby.

Nábytok do Vašej prevádzky - spoločnosť ATIN – ca sa postará o všetko, počnúc štúdiou, dizajnom, výrobou až po kvalifikovanú montáž.

Hlavnou činnosťou spoločnosti JAV je priemyselné spracovanie živočíšnych tukov pre potravinárske a krmovinárske využitie na báze bravčového, hovädzieho a hydinového tuku.

I tento rok bolo pre návštevníkov pripravené to najlepšie z tradičnej i exotickej kuchyne. A nielen to.

Spoločnosť Bizerba - líder na trhu v riešení váhových technológií, nárezových strojov a zariadení na označovanie tovarov cenou.

PD Vajnory spracúva iba vlastnú produkciu, tak máte istotu kvalitných slovenských produktov.

Ak ste milovníkom pravých ovocných destilátov, vyskúšajte kvalitu od Marsen.  Destiláty Marsen majú výnimočné postavenie.  Hlavnou prioritou je maximálna kvalita.  

Krátky zostrih z výstavy FOR GASTRO & HOTEL 2018 z pohladu našej redakcie.

Mix rôznych štýlov, nadčasový, štýlový i minimalistický nábytok či dizajnové trendy a bytové doplnky na veľtruhu nábytku Moddom 2018.

Bakero je zosobnením značky kobercov, ktorá zastupuje široké spektrum štýlov, farieb, vzorov a veľkostí.