Dizajn, zariadenie hotela

Lúky s kvetmi, kytice kvetov či viacfunkčné solitéry – to je len časť z tvorby partnerskej a umeleckej dvojice Aleny Šikulovej a Mária Chamraza. V nadväznosti na našu tému „Keď hotelu prospieva umenie,“ poskytli nám krátky rozhovor.

Exteriérový mobiliár sa stáva plnohodnotným partnerom interiérového nábytku. Keďže ľudia chcú tráviť čo najviac času mimo štyroch stien, život sa presúva do záhrad a na terasy. A neplatí to iba pre najteplejšie dni v roku.

Stlačenie kľučky, odovzdanie izbovej karty, privolanie výťahu, zapnutie spínača. To všetko spája jeden menovateľ – dotyk. Je neoddeliteľnou súčasťou každej činnosti, ktorú vykonávame. Existuje niekoľko dobrých dôvodov, prečo o hmatateľnom zážitku premýšľať v rámci marketingových aktivít.

Príťažlivá hotelová kúpeľňa je vizitkou každého hotela. Svojím zariadením a vybavením môže byť dôvodom, prečo sa hosť rozhodne ubytovať opäť u vás a nie u konkurencie. Čo by v nej nemalo chýbať?

Díky originálnímu stylu oblékání a více než milionu followerů na Instagramu by se klidně mohla živit jako módní influencerka. Osobité outfity jsou však pouze příjemným „vedlejším produktem“ této výjimečné tvůrčí osobnosti milující design, historii a nové výzvy

Zelené rastliny, farebné kvety, palmy i pôsobivé nástenné dekorácie z rastlín, to všetko dodáva interiéru hotelov a reštaurácií nevyčísliteľnú pridanú hodnotu.

Na tému zariaďovanie hotelov sme sa rozprávali s Mgr. art Michalom Kyselom, ktorý je odborníkom v tejto oblasti. V nedávnom rozprávaní sme sa zamerali na vybavenie hotelových izieb. Dnes sa bližšie pozrieme na zariadenie hotelovej kúpeľne.

Na tému zariaďovanie hotelov sme oslovili Mgr. art Michala Kyselu, ktorý je odborníkom v tejto oblasti. V prvej časti nášho rozhovoru sa bližšie pozrieme na zariadenie hotelovej izby.

Hlavnou myšlienkou a konceptom spoločnosti Lencosin je realizácia kompletných riešení hotelov, reštaurácií, barov, kaviarní i ďalších vybraných priestorov. 

Jedinečné a kvalitné detské ihriská pre mestá, obce, hotely, penzióny i reštaurácie vznikajú pod menom a značkou spoločnosti Flora ServisGroup.

Veronika a Štefan, partneri, ktorých okrem vzájomnej lásky spojila aj láska a úcta k prírode. Ich spoločná záľuba, ktorou je práca s drevom postupom času prerástla na profesionálnu úroveň.

Detské ihriská, miesta, ktoré deti milujú a vyhľadávajú. Dokážu sa tu do sýtosti pohrať, zašportovať si, aj uvoľniť nahromadenú energiu. Dôležité však je, aby ihrisko pre deti bolo bezpečné.