Dizajn, zariadenie hotela

Hlavnou myšlienkou a konceptom spoločnosti Lencosin je realizácia kompletných riešení hotelov, reštaurácií, barov, kaviarní i ďalších vybraných priestorov. 

Jedinečné a kvalitné detské ihriská pre mestá, obce, hotely, penzióny i reštaurácie vznikajú pod menom a značkou spoločnosti Flora ServisGroup.

Veronika a Štefan, partneri, ktorých okrem vzájomnej lásky spojila aj láska a úcta k prírode. Ich spoločná záľuba, ktorou je práca s drevom postupom času prerástla na profesionálnu úroveň.

Detské ihriská, miesta, ktoré deti milujú a vyhľadávajú. Dokážu sa tu do sýtosti pohrať, zašportovať si, aj uvoľniť nahromadenú energiu. Dôležité však je, aby ihrisko pre deti bolo bezpečné.

Hotelové zariadenie pomáha dotvárať atmosféru priestoru a má obrovský vplyv na celkový dojem návštevníka. Aký štýl si vybrať, aké farby a materiály použiť, čo je trendy?

Pobyt v hoteli dnes už predstavuje zážitok. A nie je dôležité, či si klient do hotela ide oddýchnuť, alebo sa vyspať pred dôležitým pracovným stretnutím. 

Prichádza čas, keď sa letné terasy a záhradky reštaurácií a hotelov pomaly zatvárajú a hostia si prichádzajú vychutnať jedlo do ich vnútorných priestorov.  Chutná kuchyňa, zaujímavý výber jedál i nápojov a príjemná obsluha sú atribúty, ktoré zákazníci riešia a rozhodujú o ich návšteve.

Sú kreatívne, praktické a najmä vytvárané srdcom. Návrhy košického dizajnérskeho štúdia 3INTERIER prinášajú originálny štýl s nadčasovým dizajnom.

Nadčasové, útulné, moderné a praktické vybavenie interiéru vám zabezpečí ema design, ktorá pracuje v oblasti interiérového dizajnu už vyše 10 rokov.

Špičkový hotel = špičkové vybavení, k čemu přispívají i konkrétní doplňky. Každá návštěvnice hotelu ocení kvalitní fén a stylové zrcadlo. 

Ľudia po celom svete prikladajú kúpeľni stále väčší význam. Kaldewei v rámci svojho portfólia obsahujúceho smaltované sprchovacie vaničky, umývadlá a kúpeľňové vane ponúka konkrétnym krajinám a cieľovým skupinám riešenia šité na mieru.

Wellness je program na zlepšenie telesnej a duševnej kondície. V súčastnosti je wellness centrum samozrejmosťou každého hotela, avšak nájdu sa ešte takí, ktorí wellness nemajú, alebo plánujú prerábať, v takom prípade je ideálnym riešením spoločnosť VAMELI.