Dizajn, zariadenie hotela

Nadčasové, útulné, moderné a praktické vybavenie interiéru vám zabezpečí ema design, ktorá pracuje v oblasti interiérového dizajnu už vyše 10 rokov.

Špičkový hotel = špičkové vybavení, k čemu přispívají i konkrétní doplňky. Každá návštěvnice hotelu ocení kvalitní fén a stylové zrcadlo. 

Ľudia po celom svete prikladajú kúpeľni stále väčší význam. Kaldewei v rámci svojho portfólia obsahujúceho smaltované sprchovacie vaničky, umývadlá a kúpeľňové vane ponúka konkrétnym krajinám a cieľovým skupinám riešenia šité na mieru.

Wellness je program na zlepšenie telesnej a duševnej kondície. V súčastnosti je wellness centrum samozrejmosťou každého hotela, avšak nájdu sa ešte takí, ktorí wellness nemajú, alebo plánujú prerábať, v takom prípade je ideálnym riešením spoločnosť VAMELI. 

Na veľtrhu Danubius Gastro 2019, ktorý sa od štvrtka koná v priestoroch bratislavskej Incheby, sa prezentujú najmä spoločnosti, ktoré podávajú „pomocnú ruku“ hotelierom či reštauratérom, a tak im pomáhajú v rozvoji ich biznisu. Jednou z nich je aj spoločnosť Bajex. 

Spoločnosť Bajex už niekoľko rokov prostredníctvom kvalitných textílií a nábytku dotvára interiéry hotelov, penziónov i reštaurácií. Jej služby sa vyznačujú vysokou profesionalitou, kvalitou, spoľahlivosťou, kreatívnosťou a individuálnym prístupom k zákazníkovi.

„Úspech je mozaika poskladaná z vízií a pozitívneho nastavenia, “ tvrdí spolumajiteľka spoločnosti Ovitex Kamila Olejníková .

Hľadáte jedinečný darček, ktorý bude vkusný, originálny, elegantný a hodnotný? V internetovom obchode spoločnosti IOP-plus, s.r.o. nájdete presne to, čo potrebujete.  Okrem toho váš darček môže byť doplnený o vkusné venovanie, obrázok, dátum, či  iné, podľa vašich požiadaviek. 

Ďalší z produktov cestovného ruchu, patriaci pod oblasť SYNOT Holiday, získal významné ocenenie. V ankete České a slovenské stavby storočia 1918 – 2018 excelovalo kúpalisko Zelená žaba v Trenčianskych Tepliciach.

FMDESIGN je interiérová firma so silnou rodinnou tradíciou, ktorá už viac ako 25 rokov navrhuje a realizuje interiéry na trhu Slovenska, Rakúska a Českej republiky.

Tak ako sa prvky z exteriéru dostávajú do interiéru, dochádza v dizajne aj k opačnému smerovaniu. Interiérový mobiliár sa začína prispôsobovať nárokom pre outdoor.

Každý hotelier túži po tom, aby bol jeho hotel, motel alebo penzión jedinečný a hostia sa k nemu radi vracali. Príjemný dojem z prostredia sa dá dosiahnuť viacerými spôsobmi – architektonickým štýlom, nábytkom, farbami, celkovým dizajnom. Rovnako dôležité, ak nie dokonca dôležitejšie, je však interiér ukázať v tom správnom svetle.