Dizajn, zariadenie hotela

Úložný priestor je alfa omega úhľadne uprataného domova. Aj preto máme pre vás spôsob, ako vyriešiť deficit voľného miesta a pritom zachovať jednoliatosť obytných plôch. Kľúčom je integrovanie regálov a úložných boxov aj tam, kde by ste to možno nečakali.

Spokojných návštevníkov ľahko nalákate dizajnovými kúskami v interiéri. Ak ich navyše vyberiete tak, aby vytvorili žiaduci komfort a prívetivú atmosféru, šanca, že budú izby vášho hotela stále plné, sa určite zvýši.

Lúky s kvetmi, kytice kvetov či viacfunkčné solitéry – to je len časť z tvorby partnerskej a umeleckej dvojice Aleny Šikulovej a Mária Chamraza. V nadväznosti na našu tému „Keď hotelu prospieva umenie,“ poskytli nám krátky rozhovor.

Exteriérový mobiliár sa stáva plnohodnotným partnerom interiérového nábytku. Keďže ľudia chcú tráviť čo najviac času mimo štyroch stien, život sa presúva do záhrad a na terasy. A neplatí to iba pre najteplejšie dni v roku.

Stlačenie kľučky, odovzdanie izbovej karty, privolanie výťahu, zapnutie spínača. To všetko spája jeden menovateľ – dotyk. Je neoddeliteľnou súčasťou každej činnosti, ktorú vykonávame. Existuje niekoľko dobrých dôvodov, prečo o hmatateľnom zážitku premýšľať v rámci marketingových aktivít.

Príťažlivá hotelová kúpeľňa je vizitkou každého hotela. Svojím zariadením a vybavením môže byť dôvodom, prečo sa hosť rozhodne ubytovať opäť u vás a nie u konkurencie. Čo by v nej nemalo chýbať?

Díky originálnímu stylu oblékání a více než milionu followerů na Instagramu by se klidně mohla živit jako módní influencerka. Osobité outfity jsou však pouze příjemným „vedlejším produktem“ této výjimečné tvůrčí osobnosti milující design, historii a nové výzvy

Zelené rastliny, farebné kvety, palmy i pôsobivé nástenné dekorácie z rastlín, to všetko dodáva interiéru hotelov a reštaurácií nevyčísliteľnú pridanú hodnotu.

Na tému zariaďovanie hotelov sme sa rozprávali s Mgr. art Michalom Kyselom, ktorý je odborníkom v tejto oblasti. V nedávnom rozprávaní sme sa zamerali na vybavenie hotelových izieb. Dnes sa bližšie pozrieme na zariadenie hotelovej kúpeľne.

Na tému zariaďovanie hotelov sme oslovili Mgr. art Michala Kyselu, ktorý je odborníkom v tejto oblasti. V prvej časti nášho rozhovoru sa bližšie pozrieme na zariadenie hotelovej izby.

Hlavnou myšlienkou a konceptom spoločnosti Lencosin je realizácia kompletných riešení hotelov, reštaurácií, barov, kaviarní i ďalších vybraných priestorov. 

Jedinečné a kvalitné detské ihriská pre mestá, obce, hotely, penzióny i reštaurácie vznikajú pod menom a značkou spoločnosti Flora ServisGroup.