Dizajn, zariadenie hotela

Zelené rastliny, farebné kvety, palmy i pôsobivé nástenné dekorácie z rastlín, to všetko dodáva interiéru hotelov a reštaurácií nevyčísliteľnú pridanú hodnotu.

Na tému zariaďovanie hotelov sme sa rozprávali s Mgr. art Michalom Kyselom, ktorý je odborníkom v tejto oblasti. V nedávnom rozprávaní sme sa zamerali na vybavenie hotelových izieb. Dnes sa bližšie pozrieme na zariadenie hotelovej kúpeľne.

Na tému zariaďovanie hotelov sme oslovili Mgr. art Michala Kyselu, ktorý je odborníkom v tejto oblasti. V prvej časti nášho rozhovoru sa bližšie pozrieme na zariadenie hotelovej izby.

Hlavnou myšlienkou a konceptom spoločnosti Lencosin je realizácia kompletných riešení hotelov, reštaurácií, barov, kaviarní i ďalších vybraných priestorov. 

Jedinečné a kvalitné detské ihriská pre mestá, obce, hotely, penzióny i reštaurácie vznikajú pod menom a značkou spoločnosti Flora ServisGroup.

Veronika a Štefan, partneri, ktorých okrem vzájomnej lásky spojila aj láska a úcta k prírode. Ich spoločná záľuba, ktorou je práca s drevom postupom času prerástla na profesionálnu úroveň.

Detské ihriská, miesta, ktoré deti milujú a vyhľadávajú. Dokážu sa tu do sýtosti pohrať, zašportovať si, aj uvoľniť nahromadenú energiu. Dôležité však je, aby ihrisko pre deti bolo bezpečné.

Hotelové zariadenie pomáha dotvárať atmosféru priestoru a má obrovský vplyv na celkový dojem návštevníka. Aký štýl si vybrať, aké farby a materiály použiť, čo je trendy?

Pobyt v hoteli dnes už predstavuje zážitok. A nie je dôležité, či si klient do hotela ide oddýchnuť, alebo sa vyspať pred dôležitým pracovným stretnutím. 

Prichádza čas, keď sa letné terasy a záhradky reštaurácií a hotelov pomaly zatvárajú a hostia si prichádzajú vychutnať jedlo do ich vnútorných priestorov.  Chutná kuchyňa, zaujímavý výber jedál i nápojov a príjemná obsluha sú atribúty, ktoré zákazníci riešia a rozhodujú o ich návšteve.

Sú kreatívne, praktické a najmä vytvárané srdcom. Návrhy košického dizajnérskeho štúdia 3INTERIER prinášajú originálny štýl s nadčasovým dizajnom.

Nadčasové, útulné, moderné a praktické vybavenie interiéru vám zabezpečí ema design, ktorá pracuje v oblasti interiérového dizajnu už vyše 10 rokov.