Novootvorené hotely

Nový rok prináša nové výzvy, nové produkty a poskytované služby. V cestovnom ruchu sa situácia postupne stabilizuje a očakávané sú otvorenia nových hotelov i reštaurácií.

Aj napriek neľahkému roku nielen pre cestovný ruch, sa v roku 2022 plánuje otvorenie niekoľkých top špičkových dizajnových hotelov.

Dokonalý servis, profesionalita a najmä všadeprítomné emócie a nezabudnuteľné zážitky. Vila Zuberec je nový apartmánový dom. Cieli na návštevníka, ktorý chce spoznať ešte stále neobjavenú Oravu zo zázemia štýlového apartmánu.

V júni tohto roku sa vo vietnamskom Hanoi otvoril veľkolepý hotel, ktorý by mal byť pre turistov lákadlom vďaka svojej výnimočnosti a jedinečnosti.

Chcú byť alternatívou voči veľkým hotelom. Veria, že veci v živote fungujú len vtedy, keď sa robia s čistým úmyslom a s rešpektom k prírode.

Hotel Color*** - výnimočný hotel priamo v Bratislave,v ktorom si môžete vybrať izbu podľa farby na akú máte náladu. Farby majú veľký vplyv na človeka, na jeho pohodu, či duševné zdravie.

Hotel Urban Crème je nový pětihvězdičkový hotel v Praze 1, který vyrostl v jedné z proluk v ulici Na Poříčí. Moderní novostavba o osmi podlažích disponuje 99 pokoji a její součástí je také restaurace, posilovna a podzemní parkoviště.

Nový hotel ARLI*** vám ponúka príjemné ubytovanie v Senici. Hotel svojim moderným architektonickým riešením a dizajnom dodáva súlad aj s okolitým prostredím.

Zuri Zanzibar ako prvý hotel na svete sa pýši zlatou EarthCheck za trvalo udržateľný dizajn.

 Láka vás bývať v podzemí, a zároveň v parádnom luxuse? Tak potom neváhajte a navštívte novootvorený hotel v Číne.

Je ešte ďalej ako Austrália. Na jeho 332 ostrovoch sa rozprestiera jedinečná príroda a niekoľko luxusných rezortov. Vlani k nim pribudol ďalší. Hotel Six Senses na Fidži.

Na začiatok zlá správa. Nemáme na mysli princa Williama, mrzí nás to. Povedzme však, že vám chýba slušné upbeatové prostredie, ktoré by dokázalo dvihnúť náladu už pri vstupe.