Nový hotel ARLI*** vám ponúka príjemné ubytovanie v Senici. Hotel svojim moderným architektonickým riešením a dizajnom dodáva súlad aj s okolitým prostredím.

 

6166921

 

Komplexné služby
Hotel vďaka nadštandardnému vybaveniu interiéru spĺňa požiadavky najnovších svetových trendov a štandardov na poskytovanie komplexných hotelových služieb. Zaujímavým spojením materiálov je vytvorený harmonický celok vytvárajúci atmosféru domova.

  

Fotografia ubytovania z fotogalérie

 

Príjemné ubytovanie za dobrú cenu
Hotel ARLI*** ponúka ubytovanie v 22 izbách z toho 2 apartmány. Celková kapacita lôžok je 45. Izby sú veľmi pekne zariadené v modernom štýle sú vybavené farebným TV so satelitným príjmom. Hotelovým hosťom je k dispozícii internet s najmodernejším vysoko rýchlostným pripojením, technológiou ADSL.

 

Fotografia ubytovania z fotogalérie

 


Špeciality kuchyne
Návštevníci reštaurácie hotela si môžu taktiež pochutnať na lahodných špecialitách kuchyne. Vyskúšajte i vy skutočný gurmánsky pôžitok.

 

Krása okolia
Milovníci turistiky a prírody si prídu na svoje. Navštíviť môžete náučný Smolenický chodník, Malú Pec a Veľkú Pec, Vápennú, Veľký Plešivec, Vrch Vysoká, či iné. V okolí sa nachádzajú i krásne zámky, hrady a kaštiele, ako napríklad Korlátka, Smolenický zámok, hrad Branč, Plavecký hrad, Kaštieľ Chtelnica, kláštor Katarínka... V lete svoj čas môžete príjemne stráviť na kúpalisku v Senici, na Dobrej Vode, či využiť vodnú nádrž Kunov a Buková, alebo zrelaxovať v kúpeľoch Smrdáky, ktoré pomáhajú liečiť zápalové stavy, kožné ochorenia, či pohybové ústrojenstvo. Možností na príjemnú dovolenku je veľa.

 

 

Príďte a oddýchnite si v hoteli ARLI..

 

Text: Lenka Drgoncová

Viac na: www.hotelarli.sk