Food & Beverage

Flammkuchen  koláč, ktorý vás dostane. V dnešnej dobe si chceme každé jedlo vychutnať, samozrejme, okrem toho, by malo byť zdravé, ľahké, plné chuti a cenovo dostupné. Všetky tieto vlastnosti spĺňa Flammkuchen.

Malé rodinné mäsiarstvo, Hasvársky dvor, pozostávajúce z troch členov, vzniklo v roku 2018 ako prirodzené pokračovanie profesionálnej cesty majiteľa Tomáša Baricu, s cieľom vyrábať pre rodinu, priateľov, známych a klientov „čisté“, kvalitné mäsové výrobky, ktoré na slovenskom trhu chýbajú.

V predaji je veľa druhov kvasenej kapusty, kde sa bežne pridávajú aj konzervanty a stabilizátory, či už z dôvodu zabránenia následného kvasiaceho procesu, čo spôsobuje nafukovanie sáčkov alebo aj z dôvodu nevyhnutnosti predĺženia záruky v obchodoch.

Rodinný podnik zo Starej Ľubovne zažíva ťažké časy. Požiar, ktorý zachvátil ich prevádzku na plnenie minerálnej vody, si vyžiadal škodu viac ako 300 tisíc eur. 

Tequila je snáď najznámejším mexickým alkoholickým nápojom.  Vychutnajte si absolútne bezkonkurenčnú chuť pravej tequily od spoločnosti Domenico Cigar.

Upiecť chutný prírodný chlieb bez chémie a droždia je dnes umenie. Zdravý životný štýl núti ľudí po zmene k lepšiemu – jesť kvalitu! Preto  je  ideálnou voľbou Burobinský chlieb.

Každé raňajky sú spojené s mliekom a mliečnymi produktami. Skúste si predstaviť kávu bez mlieka, müsli bez jogurtu, chýbajúce jogurty, detské dezerty alebo chlieb bez masla, nátierky alebo syra, bryndzi. Všetky tieto výrobky dodáva na slovenský trh pod značkou TAMI firma AGRO TAMI, a.s. Nitra.

Spoločnosť Malý gazda s.r.o. je firma rodinného charakteru, ktorá už 5 rokov prináša na pulty slovenského spotrebiteľa kvalitný mliečny výrobok v podobe jogurtu.

Vinohradnícka oblasť Tokaj – klenot Slovenského vinohradníctva, známy po celom svete už po stáročia ako oblasť, kde sa vyrába „Víno kráľov a kráľ vín“.

V súčasnej dobe si každý môže vybrať, akú kuchyňu má rád a na čo je zvyknutý. Avšak môže vyskúšať i nové jedlá a porovnať nielen ich chuťové ale aj zdravotné účinky.

Perfekcia, kúzlo, vášeň a ľahkosť. To všetko sú hodnoty vín značky Vinanza. Viac ako šesťdesiatročná história ponúka kvalitu, chuť a lásku k vínam. Vychutnajte si pravú chuť vín Vinanza.

Za pravý ovocný destilát môžeme označiť iba liehovinu, ktorá je vyrobená výhradne z ovocia. V žiadnom prípade sa pri príprave ovocného destilátu nesmie primiešať iný druh liehu a dochucovanie sirupmi a arómami.