Food & Beverage

Iberian prináša exkluzívne na Slovensko najlepšie španielske olivy z odrody “gordal“, ktoré sú najväčšie na trhu. Ich šťavnatosť a chuť je podmanivá, čo potvrdzuje aj zisk ceny Danubius Gastro 2022.

Kúsok pravého Stredomoria v centre Bratislavy. So všetkými vôňami, chuťami a zážitkami na jazyku. Marrea je predajňa v bratislavských Nivách plná jedinečných potravín, ktoré vás prenesú na brehy Stredomoria.

Likérka Trenčianske Teplice potvrdila nový úspech svojich spiritov. Tentoraz sa teší hneď z dvoch medailí uznávanej súťaže International Spirits Challenge, ktoré medzinárodná porota udelila remeselnému likéru Dr.Kramer.

Stačí zjesť štyri až šesť energiou nabitých datlí denne a s organizmom sa začnú diať divy.

Eva Bognárová je dušou rodinnej spoločnosti Eva Collection, ktorá posiela znalcom svetských dobrôt tie najdokonalejšie ručne vyrábané čokoládové pralinky.

Sú zárukou prvotriedneho kulinárskeho zážitku, nápaditého servírovania a špičkových služieb, ktoré odbremenia organizátorov eventov. 

Bratov Andreja a Tomáša Krajčovcov spája dlhoročná láska k pivu. Dvaja IT-ečkári však neostali len pri ochutnávaní piva, ale pustili sa do výroby vlastného. S nadšením experimentujú s rôznymi prísadami, ktoré dávajú pivám iný rozmer a vytvárajú nové chute.

Michal a Natália sú súrodenci z Nitry, ktorí okorenili ginovú scénu na Slovensku. Výsledkom ich dvojročného experimentovania s lokálnymi bylinkami a ovocím je Orphan Gin, 45-percentný remeselne spracovaný nápoj so silným príbehom a známkou originality.

Lahodné a kvalitné víno, s opojnou vôňou a chuťou. Víno, ktoré sa vyrába len z toho najkvalitnejšieho slovenského ovocia.

Záleží vám na dobrej kondícii a zdraví vašich najbližších? V tom prípade by vo vašom jedálničku nemala chýbať chutná domáca delikatesa SUMČEK OMEGA.

Slovenská destiléria Likérka Trenčianske Teplice prináša na trh nový prémiový gin TOISON RUBY RED.

Aj také tradičné remeslo ako je pálenie destilátov môže byť postavené na moderných základoch a inováciách. Pálenica u Tatka v Holíči je výsledkom zanietenia rodiny a ich snahy priniesť pre milovníkov domácej pálenky transparentný proces výroby v atraktívnom prostredí.