Food & Beverage

Domáce údeniny z vlastnej udiarne, klobásy podľa receptúr starých otcov, výrobky s vysokým podielom mäsa, ale aj bezéčkové produkty, alebo šunky bez pridanej chémie a alergénov. Mäsovýroba CIMBAĽÁK aj v súčasnosti vyrába naplno a ich mäsové výrobky sú vhodné aj na dlhodobé na uskladnenie v domácich špajzách.

Royal Water je výnimočná minerálna voda z prírodného prameňa, ktorý vyhovuje prísnym kritériám detských vôd. Zdroj je nekontaminovaný a minimálne 65 rokov neprišiel do kontaktu s vonkajšími vplyvmi.

Je originálna, s výnimočnou chuťou, no najmä upražená pre chuťové bunky slovenských milovníkov kávy. Štrbské Presso vzniklo z nadšenia a lásky pre radosť ľudí, ktorí milujú dobrú kávu s energiou a dušou.

Budovanie imunity je v období zvýšeného výskytu vírusových ochorení takmer povinnosťou. Okrem zdravej stravy je teraz vhodné doplniť klasické menu o čerstvé zeleninové, ovocné alebo kombinované šťavy alebo čoraz obľúbenejšie smoothie nápoje.

Malá kaviareň v Piešťanoch, ktorá ponúka výberové kávy. Mnohí sa však okrem kávy zamilovali aj do francúzskych a holandských dezertov, ktoré majiteľka kaviarne Zuzana Dvorská pripravuje vlastnoručne a čerstvé každý deň.

V nedávnom článku sme si povedali niečo o exotických druhoch ovocia, ktoré v našich končinách nie sú úplne známe a tradičné, ale postupne sa dostávajú na pulty obchodov a trhov. 

Študentka Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch, Bianka Šmatláková je úspešná finalistka súťaže Najlepší junior baristi za rok 2018. 

Boli ste na večeri v luxusnej reštaurácii a tanier s mäsom alebo dezert ste mali dekorovaný živými kvetmi? Ruku na srdce, väčšina z nás kvet len odložila a neskonzumovala. 

Nedávno otvorené reštaurácie, ktoré sa stali vyhľadávanými pre svoje vynikajúce a neopakovateľné gastronomické kreácie, ale aj pre svoj dizajn, polohu, atmosféru a zážitok. 

Výrobky s vysokým podielom mäsa, ale aj bezéčkové produkty, alebo salámy, či šunky bez pridanej chémie a alergénov, no najmä vysoká kvalita. Na týchto základoch položila svoju filozofiu Mäsovýroba CIMBAĽÁK a dnes boduje najmä v gastrozariadeniach.

Sú stelesnením vášne pre víno, poctivej práce a rodinnej súdržnosti. Súrodenci Brigantovci vo svojom vinárstve stavili na vysokú kvalitu a dnes ich vína žnú úspechy.

Či ste pravidelný, alebo príležitostný kávičkár, iste sa nájde druh kávy, ktorý máte najradšej. Zaujímalo nás, prečo sa chute líšia a ako si zo širokého výberu nájsť tú svoju.