Food & Beverage

Hanzo 8 uvod

Už v detstve sa do čokolády zamiloval. Do jej jedinečnej chute, konzistencie jemne sa rozplývajúcej na jazyku a pocitoch, ktoré dokáže vyvolať len ona. Kvalitná a dobrá čokoláda.

raňajky 1 uvod

Zdravé, chutné a vyvážené raňajky. Také, ktoré zasýtia, ale budú aj prospešné pre naše trávenie, poskytnú nám dostatok energie a budú tiež potešením pre chuťové bunky. Máme pre vás niekoľko tipov.

old herold 2 uvod

Trenčiansky liehovar Old Herold o sebe hrdo hlási: „Sme majstrami v spracovaní borievok už viac ako 100 rokov.“ Legendárna, najstaršia značka borovičky na Slovensku, je jeho zlatým pokladom. Borovička sa v týchto končinách pálila odpradávna.

Corner 2 uvod

Spoločnosť CORNER & Co. spustila distribúciu kvalitných talianskych cestovín De Cecco na Slovensku. Okrem cestovín ponúka olivový olej extra virgine, aceto balsamico, paradajkové omáčky a bazalkové pesto, ktoré určite využijete nielen pri príprave talianskych pokrmov.

wiener schnitzel 0 uvod

Chrumkavé, vyprážané, krehké a šťavnaté teľacie mäsko pokrývajúce celú plochu taniera dozdobené čerstvým plátkom citróna. Ako príloha sa podávajú petržlenové zemiaky alebo zemiakový šalát.

zubrovka uvod 1 maly

Panenská, neskrotená prírodná divočina Bielovežského pralesa je domovom voľne žijúceho stáda zubra európskeho a tiež srdcom príbehu legendárnej vodky Żubrówka. História jej remeselnej výroby siaha až do 16. storočia a možno aj ďalej. Spoznajte ten pravý spirit divočiny.

tekov 2 uvod

Príbeh LEVICKÝCH MLIEKARNÍ sa začal písať v roku 1953, kedy vznikol národný podnik s názvom Levické mliekarne. Od tej doby uplynulo 70 rokov a v živote našej spoločnosti sa udialo viacero dôležitých míľnikov.

Catering Marton_Lisková_Liptov_prvotriednee gastro_catering_svadby_oslavy

Sú zárukou nezabudnuteľného kulinárskeho zážitku, špičkového servisu a profesionálnych služieb. Catering Marton je partia mladých ľudí z Liskovej, ktorí sa s nadšením pustili do poskytovania cateringu.

zmrzlina 1 uvod

Leto, horúčavy a žiadané osvieženie. Zmrzlina a mrazené pochúťky k tomuto obdobiu neodmysliteľne patria. História zmrzliny siaha do dávnych dôb. Konzumovali ju už aj starovekí Gréci a Rimania.

Agro fyrmonia_víno Fyrmonia_ organické vína

Vyžaruje z nich odhodlanie oživiť dedinku Rúbaň pri Nových Zámkoch na jej vinohradníckych tradíciách a ukázať jej vinársky a kultúrny potenciál. Manželia Bauerovci sa starajú o vlastné vinohrady a vyrábajú poctivé organické vína.

294738455 741837647141180 7233258850105978343 n 2

Radi prijímajú veľké výzvy. Catering Party Servis je tím mladých ľudí, ktorí posúvajú hranice cateringových služieb. Ich eventy sú zárukou prvotriedneho kulinárskeho zážitku, nápaditého servírovania a špičkových služieb.