Technológie

Nová generácia špeciálnych spotrebičov na profesionálne chladiace riešenia pre komerčnú oblasť. Bez ohľadu na to, či ide o hotelierstvo alebo gastronómiu, dokonalé temperovanie vína alebo čo najdlhšie možné skladovanie čerstvých potravín, chladenie alebo zmrazovanie na bare, vo veľkej kuchyni alebo pod pultom.

Uživatelé ConnectedCooking, platformy pro digitální správu kuchyně od RATIONAL, mají nyní exkluzivní přístup k nové funkci: digitální přehled o elektrické spotřebě jejich konvektomatů v reálném čase.

Další ze série webinářů pořádaných společností RATIONAL je za dveřmi. Webináře jsou zaměřeny zejména na fenomén ghost kitchen, gastronomické trendy reagující na aktuální situaci na trhu a společenskou náladu a digitalizaci gastronomie.

Digitalizace přichází i do profesionálních kuchyní. Již několik let můžeme tento trend sledovat a s příchodem pandemie se ještě umocnil. 

Spoločnosti RATIONAL a Bidfood spájajú sily a predstavujú úplne nový a ojedinelý projekt Easy Bar Menu. Ucelený koncept zahŕňa vybrané varné technológie, riad a na mieru zostavené recepty zo surovín z portfólia Bidfood.

Sme firma s viac ako 10-ročnými skúsenosťami v oblasti pravidelného zberu biologicky rozložiteľného odpadu na celom Slovensku.

Spoločnosť Elementi uviedla na trh luxusné plynové krby, ktoré možno v exteriéri umiestniť kamkoľvek.

Stejný scénář se opakuje již řadu let: nedostatek vhodného personálu v pohostinství. Již několik let se trh potýká s nedostatkem učňů, nyní mnoho zaměstnanců váhá s návratem zpět po lockdownech.

Viac ako 30 rokov sa česká spoločnosť Stránský a Petržík venuje návrhu a výrobe konštrukčných prístrojov a zariadení. Ide o jednoúčelové stroje a zariadenia, pneumatické valce, obrábacie stroje, ale aj špecializované zariadenia pre potravinársky priemysel a gastro sektor.

Společnost RATIONAL si tradičně zakládá na tom, že koncový zákazník dostane vždy tu nejlepší péči a odborné rady, aby byl výsledek co nejefektivnější.

Přišel ten správný čas opět nastartovat vaše podnikání. Zahrádky restaurací se otevírají, brzy sebudou otevírat i vnitřní prostory a také kuchyně pojedou opět na nejvyšší obrátky.

Obyčajný poctivý chlieb a pečivo, aké piekli naši starí rodičia. Chrumkavý kváskový chlieb je návratom k tej najpoctivejšej pekárenskej tradícii. Zdravý, bez zbytočnej chémie a vydrží dlho.