Aktuality

pexels photo 3279695

Umelá inteligencia je novou technológiu, ktorá však ponúka obrovské možnosti. Online hazardné platformy môžu vďaka nej vylepšiť svoje bezpečnostné systémy.

reštaurácie prieskum uvod

Čo očakáva zákazník od jedla v reštaurácii? Predovšetkým kvalitu, čerstvé suroviny a lahodné prepojenie chutí. Práve na čerstvé suroviny a ich využívanie v kuchyniach reštauračných a gastro prevádzok a prípadné používanie polotovarov sa zameral prieskum, ktorý si dala vypracovať spoločnosť Edenred.

top hotelierstvo akcia upravene

Asi každému z nás dobre padne večerný relax v pohodlnom kresle, so šálkou kvalitného čaju, s inšpiratívnym magazínom alebo knihou a v objatí príjemnej vône.

stravenka 1

Aj vy sa čudujete, že v dobe moderných technológií si chodíte každý mesiac pre hrsť gastrolístkov? Prípadne ste uprednostnili finančný príspevok na stravu? Je najvyšší čas porozmýšľať, či nevymeniť oba spôsoby za elektronickú stravovaciu kartu Up Déjeuner. Nahradí vám nielen gastrolístky hotovosť, ale ušetrí vám aj peniaze.

voda 1

Vodná nádrž Zemplínska Šírava sa v minulosti tešila obrovskej popularite. Pod názvom slovenské more ju vyhľadávali dovolenkári aj zo zahraničia. Po niekoľkoročnom útlme, vstáva ako fénix z popola a ponúka dokonalý relax.

topholierstvo foto

Objednajte si už teraz jarno-letné vydanie nášho magazínu a získajte tak množstvo rád ako napredovať i v dnešnej náročnej dobe.

karneval rio 4 uvod

Slávnosť, ktorá si vyslúžila vyznamenanie ako „najväčšia šou na Zemi“ – Karneval v brazílskom Rio de Janeiro je práve v plnom prúde.

rational konvektomat uvod

Americká Agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) ve své nejnovější publikaci z ledna 2023 potvrzuje certifikací ENERGY STAR®, že všechny konvektomaty iCombi Pro společnosti RATIONAL dosahují vyšších úspor energie ve srovnání s jinými necertifikovanými standardními zařízeními a překračují přísnější limity EnergyStar 3.0.

lyzovanie world ski awards 2022 2 uvod

Tretí novembrový víkend sa v rakúskom Kitzbüheli už po desiaty krát oceňovali najlepšie destinácie, hotely a iné služby súvisiace s lyžiarskou turistikou.

banner th akcia uvod

Pre všetkých svojich čitateľov a priaznivcov pripravilo Vydavateľstvo Media/ST  zaujímavú akciu. Predplatné magazínu Top hotelierstvo/hotelnictví a kalendár Horeca na rok 2023 za priaznivú cenu.

horeca uvod

Iniciatíva zástupcov a podnikateľov v HORECA sektore a zástupcov mimovládnym neziskových organizácií spúšťa projekt #horeca pomáha, ktorým chcú pomôcť ľuďom zo zahraničia nájsť si prácu práve v tomto sektore.

AHR ČR baner

Rádi bychom vás srdečně pozvali na 15. konferenci AHR ČR. Třikrát připravovaná, dvakrát zrušená a letos snad již konečně realizovaná konference se uskuteční ve dnech 20. – 21. října 2022 v brněnském BW Premier International Hotelu.