Aktuality

Tretí novembrový víkend sa v rakúskom Kitzbüheli už po desiaty krát oceňovali najlepšie destinácie, hotely a iné služby súvisiace s lyžiarskou turistikou.

Pre všetkých svojich čitateľov a priaznivcov pripravilo Vydavateľstvo Media/ST  zaujímavú akciu. Predplatné magazínu Top hotelierstvo/hotelnictví a kalendár Horeca na rok 2023 za priaznivú cenu.

Iniciatíva zástupcov a podnikateľov v HORECA sektore a zástupcov mimovládnym neziskových organizácií spúšťa projekt #horeca pomáha, ktorým chcú pomôcť ľuďom zo zahraničia nájsť si prácu práve v tomto sektore.

Rádi bychom vás srdečně pozvali na 15. konferenci AHR ČR. Třikrát připravovaná, dvakrát zrušená a letos snad již konečně realizovaná konference se uskuteční ve dnech 20. – 21. října 2022 v brněnském BW Premier International Hotelu.

V Londýne vyhlásili výsledky súťaže o 50 najlepších svetových reštaurácií za rok 2022. Na prvé miesto postúpila z minuloročnej druhej priečky reštaurácia Geranium v dánskej Kodani.

Pozývame vás na šiesty ročník obľúbenej Párty s Villa Maria. Ochutnávajte vína z Nového Zélandu a nechajte sa unášať skvelou hudbou a príjemnou atmosférou.

Vydavateľstvo MEDIA/ST pripravila v rámci svojho portfólia produktov zaujímavú novinku. Je ňou Tophoreca kalendár pre rok 2023.

Obchodná platforma merXu vznikla v reakcii na trendy a potreby súčasného trhu.

Společnost RATIONAL si dává za cíl být průkopníkem v oblasti gastronomie nejen v případě varných technologií, ale také v hledání témat, trendů a podnětů pro gastro provozovatele po celém světě.

Medzinárodný veľtrh hotelového a reštauračného zariadenia, potravinárstva a gastronómie FOR GASTRO & HOTEL sa bude konať v dňoch 7. - 9. októbra 2021 na pražskom výstavisku PVA Expo v Letňanoch.

Prominentnú golfovú súťaž, ktorá má svoju tradíciu, už po šiesty krát organizovala etablovaná sieť podnikov The Cuba Libre.

6. a 7. septembra 2021 sa v hoteli Holiday Inn v Trnave stretli majitelia a manažéri zo segmentu hotelierstva a gastra na HORECA konferencii a Jesennom stretnutí hotelierov.