Akcie

etneco uvod maly

1. septembra sa po trojdňovom prezentovaní prihlásených obalových exponátov zakončil 30. ročník súťaže Obal roku vyhlásením tých najlepších. Prestížne ocenenie Obal roku 2023 získala aj slovenská značka kávy Etneco.

degustacia vin 4 uvod

Nájdite si čas a príďte si vychutnať obľúbené vína Villa Maria z Nového Zélandu. Párty s Villa Maria sa bude konať už 23.6.2023 v príjemnom prostredí átria vínotéky WinePlanet.

horeca digital 4 uvod

V dňoch 15.-17. mája 2023 sa v košickom Kulturparku uskutočnil už dvadsiaty siedmy ročník #HorecaKonferencia. Jarné stretnutie hotelierov sa tento raz nieslo v znamení digitalizácie a inovatívnych riešení pre podniky v sektore gastra, hotelierstva a cestovného ruchu.

salon piva 2

Tradičný a najväčší festival remeselného piva na Slovensku otvoril svoje brány v Starej Tržnici v Bratislave. Na festivale sa zúčastňuje aj tím vydavateľstva MEDIA ST, aby pre vás získal čo najviac informácií a noviniek z tejto oblasti.

foodexpo 2 uvod

Viac ako 31 tisíc návštevníkov z celého sveta sa zúčastnilo na najväčšej výstave potravín a nápojov juhovýchodnej Európy - FOOD EXPO 2023 v gréckych Aténach.

viniales 2023 2 uvod

Vinalies boli v starovekom Ríme dve oslavy úrody a najlepších vín roka. Spoločnosť Œnologues de France už desiatky rokov oživuje túto tradíciu výberom najlepších vín a terroirov z celého sveta, prostredníctvom prestížnej súťaže.

SAMSUNG CSC

Voľné sviatočné dni, vianočné koláčiky, rodinná pohoda a rozprávky. Bez niektorých filmových diel si sviatky ani nevieme predstaviť. Tři oříšky pro Popelku, Císařův pekař, Pyšná princezná, Princezná se zlatou hvězdou a mnohé iné patria k atmosfére Vianoc kedysi i v dnešnej modernej dobe.

winefest trenčín hrad 2 uvod

Spojenie milovníkov a konzumentov dobrého vína s producentami kvalitných slovenských vín sa v Trenčíne uskutoční už tento víkend - 15. októbra 2022.

world trade award 1 uvod

Počas prvého októbrového víkendu boli vyhlásené a odovzdané ceny súťaže World Travel Awards 2022 pre európsky kontinent.

konferencia Horeca 2022 0 uvod

16. – 18. mája sa v hoteli Holiday Inn v Žiline koná konferencia Jarné stretnutie hotelierov Slovenska.

kolodom titulka

Projekt mobilných domov „Kolodom“ poskytuje bývanie v moderných drevených mobilných domoch pre všetkých, ktorí milujú žiť život podľa vlastných predstáv.

international 3 uvod hospitality awards ocenenia hotely rok 2019

Medzinárodné ocenenie International Hospitality Awards® je uznávaným ocenením v oblasti hotelových služieb a pohostinstva.