Akcie

Viac ako 31 tisíc návštevníkov z celého sveta sa zúčastnilo na najväčšej výstave potravín a nápojov juhovýchodnej Európy - FOOD EXPO 2023 v gréckych Aténach.

Vinalies boli v starovekom Ríme dve oslavy úrody a najlepších vín roka. Spoločnosť Œnologues de France už desiatky rokov oživuje túto tradíciu výberom najlepších vín a terroirov z celého sveta, prostredníctvom prestížnej súťaže.

Voľné sviatočné dni, vianočné koláčiky, rodinná pohoda a rozprávky. Bez niektorých filmových diel si sviatky ani nevieme predstaviť. Tři oříšky pro Popelku, Císařův pekař, Pyšná princezná, Princezná se zlatou hvězdou a mnohé iné patria k atmosfére Vianoc kedysi i v dnešnej modernej dobe.

Spojenie milovníkov a konzumentov dobrého vína s producentami kvalitných slovenských vín sa v Trenčíne uskutoční už tento víkend - 15. októbra 2022.

Počas prvého októbrového víkendu boli vyhlásené a odovzdané ceny súťaže World Travel Awards 2022 pre európsky kontinent.

16. – 18. mája sa v hoteli Holiday Inn v Žiline koná konferencia Jarné stretnutie hotelierov Slovenska.

Projekt mobilných domov „Kolodom“ poskytuje bývanie v moderných drevených mobilných domoch pre všetkých, ktorí milujú žiť život podľa vlastných predstáv.

Medzinárodné ocenenie International Hospitality Awards® je uznávaným ocenením v oblasti hotelových služieb a pohostinstva. 

V ankete Najatraktívnejší zamestnávateľ, ktorú spoločnosť Profesia vyhlásila 29. januára 2020 už po ôsmykrát, premiérovo zabodoval aj historický Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici.

Uplynulý víkend sa v rakúskom Kitzbűheli uskutočnilo vyhodnotenie 7. ročníka súťaže World Ski Awards 2019. Ide o prestížne ocenenie, ktoré sa udeľuje v kategóriach najlepšie lyžiarske stredisko, najlepší lyžiarsky hotel a najlepší lyžiarsky butikový hotel.

V dňoch 7. a 8. septembra sa v parku v Trenčianskych Tepliciach konal druhý ročník podujatia FOOD FEST.

Čo je nové vo svete chutného jedla, jedinečnej čokolády, kvalitného vína, chutného piva, kávy a čaju?  Festival Aróma spojil na jednom mieste takmer tri desiatky odborníkov na gastronómiu z celého Slovenska.