Akcie

Spravte radosť svojim blízkym a darujte im darčekovú poukážku na predplatné časopisu.

Spravte radosť sebe či svojim blízkym a zakúpte si darčekovú poukážku na ročné predplatné časopisu Top trendy v bývaní/bydlení. 

Vyhraj Brendy set, vína Tokaj, alebo predplatné časopisu.

Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018 se usketeční v dnech 9. – 11. 11. 2018, Výstaviště Holešovice Praha 7,  letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY PRAGUE 2018.

Konference k 100 - letému ZALOŽENÍ ČESKOSLOVENSKA začíná 22.11.2018 a bude šitá na míru podle současných trendů a poznatků hoteliérů. Špičkoví čeští, slovenští a evropští odborníci přicházejí s náměty a novým pohledem na podnikání v oboru hotelnictví a gastronomie.

Vedeli ste, že spoločnosť Bidfood Slovakia každý rok organizuje gastronomický veľtrh? Bidfood Expo 2018 vás presvedčí o tom, že spoločnosť disponuje širokým sortimentom určeným pre reštaurácie, hotely, cateringové spoločnosti či školské jedálne a bufety.

Horeca konferencia a Jesenné stretnutie hotelierov sa uskutoční od 8. do 10. októbra 2018 v Grand Hoteli Bellevue. Konferencia sa bude niesť pod témou: Impulzy v 21. storočí.

HORECA konferencia a Jarné stretnutie hotelierov v Senci prinesie inšpiratívne príklady z ponuky služieb a cestovného ruchu priamo od top odborníkov z domova i zo zahraničia.

Vystavovatelia s medzinárodnou účasťou predviedli inovácie pre domácnosť na 25. ročníku najväčšieho veľtrhu stavebníctva a energie, Coneco-Racioenergia 2018.

Výstavisko v Nitre sa v dňoch 13. - 18.3. 2018 premenilo na centrum inovácií, dizajnu a umenia. Už tradične sa nieslo v znamení slovenských výrobcov, prémiových zahraničných značiek a vkusných prezentácií. Na výstave boli už tradične ocenení aj tí najlepší z najlepších.

Na ploche 6200 metrov štvorcových sa teraz môžete stretnúť so všetkými chuťami sveta. Vystavovatelia si pripravili pre tento výstavy Danubius Gastro atraktívne prezentačné priestory a nešetrili predstavovaním noviniek.

Od tvorcov Whisky Life Prague a Whisky Fest Bratislava prichádza nový projekt, ktorého cieľom je aj úplne laickej verejnosti ukázať, že existuje množstvo kvalitných destilátov, ktorých chuťové preferencie sú častokrát vysoko hodnotené i samotnými odborníkmi.