Penzióny

Na lyžiach až k dverám luxusného chaletu. Aj taká môže byť dovolenka v jednom z najvychýrenejších lyžiarskych stredísk. Chalets Minerália sú komfortné horské chaty priamo na svahu lyžiarskeho strediska Jasná v Demänovskej Doline.

Dokonalá rodinná chata ponúka ubytovanie v Nízkych Tatrách v srdci Demänovskej doliny. Objavíte veľkorysé priestory a nadštandardné vybavenie.

Žiadne presúvanie, ani cestovanie, iba relax v termálnej vode naplno. Apartmány BETICA majú ideálnu polohu. Ubytovanie len pár metrov od termálneho kúpaliska Thermál Nesvady – Naszvad má svoje nesporné výhody a čaro.

Prejsť sa s kamarátmi do lesa na huby, natrhať deťom na záhrade maliny a večer si posedieť na dvore viac ako storočnej chalupy pri opečenej slanine. Hybský dom je dovolenka, ktorá vracia k prirodzenosti a k tradícii.

Tá najkrajšia časť Malej Fatry, na dosah monumentálny Rozsutec, všade naokolo ovečky na paši a nezameniteľná chuť zázrivského syra. A do tohto idylického prostredia posadená 140 ročná hájenka zrekonštruovaná do pôvodnej podoby.

Oddych s výnimočným tokajským vínom v neobjavenom regióne Dolného Zemplína, kde sa miešajú slovenské tradície s maďarskými a jedlo spája to najlepšie z oboch kuchýň. Rodinný penzión Zlatá Putňa svojich hostí rozmaznáva.

Panenská príroda, nekonečný pokoj a aktívny oddych v Tatrách. Aj taká môže byť jesenná dovolenka. Zobrať rodinu na víkend do hôr alebo stráviť samotu so svojim najbližším je dnes dobrý nápad ako vybočiť zo všednosti.

Komfortne zariadené apartmány len na skok od celoročne otvoreného termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Kaja a Niko sú dva priestranné apartmány. Ideálna voľba pre rodiny i väčšie partie.

Užívať si a relaxovať na miestach, kde sa už takmer tri storočia varí pivo. Pre pivných gurmánov to musí byť neodolateľná možnosť.

V goralskej obci Ždiar preslávenej svojimi tradíciami i zachovanou ľudovou architektúrou poskytuje Penzión Gazda to najpodstatnejšie, čo ku dokonalej dovolenke v lone prírody každý návštevník potrebuje. Komfortné ubytovanie, kvalitnú slovenskú kuchyňu a príjemný wellness.

Wellness a relax Penzión Lacov dom ponúka presne to, čo dnes turisti, či rodiny s deťmi od ubytovania na Slovensku očakávajú. Dostatok súkromia, málo ľudí a veľa možností pre oddych.

Bohatou minulosťou nasiaknutý dom spojený s atraktívnymi ubytovacími priestormi, vináreň pod historickou klenbou, či relax vo vyšperkovanom wellness. Penzión Banský dom je dokonalým spojením historického a moderného.