Penzióny

V goralskej obci Ždiar preslávenej svojimi tradíciami i zachovanou ľudovou architektúrou poskytuje Penzión Gazda to najpodstatnejšie, čo ku dokonalej dovolenke v lone prírody každý návštevník potrebuje. Komfortné ubytovanie, kvalitnú slovenskú kuchyňu a príjemný wellness.

Wellness a relax Penzión Lacov dom ponúka presne to, čo dnes turisti, či rodiny s deťmi od ubytovania na Slovensku očakávajú. Dostatok súkromia, málo ľudí a veľa možností pre oddych.

Bohatou minulosťou nasiaknutý dom spojený s atraktívnymi ubytovacími priestormi, vináreň pod historickou klenbou, či relax vo vyšperkovanom wellness. Penzión Banský dom je dokonalým spojením historického a moderného.

Vychytené lyžiarske strediská, atraktívne hory a rokliny, známe aquaparky, ale aj historické pamiatky svetového významu. To všetko je len na skok od Penziónu Zemianska kúria.

Pension & restaurant FORMULA je exkluzívne miesto, ktoré ponúka ubytovanie a stravovanie so záhradou, detským ihriskom a letnými terasami v tichom prostredí v širšom centre Trenčína.

Gabriela je rodinný penzión s dlhoročnou tradíciou.  História rodinného domu sa viaže k  roku 1933, kedy bol penzión postavený a prvých turistov privítal už v roku 1934.

Horský penzión Altmayer je novým ubytovacím a stravovacím rekreačným zariadením kategórie Penzión ***, ktorý bol vybudovaný zrekonštruovaním pôvodne administratívno - sociálnej budovy budovy š.p. Rudné bane Banská Bystrica.

PENZIÓN RAVENCE *** :  útulný penzión rodinného typu, ktorý sa nachádza na začiatku obce Liptovský Trnovec  v malebnom kraji Liptova.

Penzión Átrium ponúka priamo v historickom centre Prešova ubytovacie, stravovacie a cateringové služby. 

Plánujete príjemnú dovolenku v lone prírody? Vynovený Penzión Gazda vám ponúka komfortné ubytovanie, kvalitnú slovenskú kuchyňu a príjemné wellness. Užite si dovolenku v krásnej prírode v obci Ždiar medzi pohoriami Spišská Magura a Belianske Tatry.

Penzión Exclusive sa nachádza priamo v centre Trenčína, len 400 m od Trenčianskeho hradu. 

Či už hľadáte pokoj uprostred krásnej prírody, alebo naopak aktívny pobyt v horách, ubytovanie u nás v penzióne Zora je ideálne na strávenie dovolenky.