Penzióny

Absolútny pokoj na dosah atraktívnych Vysokých Tatier, cit pre detail a rodinný prístup. Dovolenkový dom Villa Asanea, ktorý sa nachádza v Starej Lesnej, dáva hosťom presne to, čo v týchto časoch od dovolenky očakávajú.

Pokoj v tichom lesnom prostredí Belianskych Tatier, súkromie v zázemí romantického penziónu a spojenie očarujúcej prírody s goralskými tradíciami.

Skvelé jedlo, voda, oddych v srdci Žitného ostrova a prístup, aký ku svojim hosťom majú len rodinné podniky.

Ak sa chcete stretávať, spoznávať, zažívať a zabávať, ste tu správne. Sú pre vás pripravené tri originálne drevenice postavené v insitnom štýle, ktoré sú zútulnené ohňom, vôňou dreva a domácou kuchyňou, v blízkosti Jánošíkovho rodiska – Terchovej, v srdci Národného parku Malá Fatra.

Oddych s výnimočným tokajským vínom v neobjavenom regióne Dolného Zemplína, kde sa miešajú slovenské tradície s maďarskými a jedlo spája to najlepšie z oboch kuchýň. Rodinný penzión Zlatá Putňa svojich hostí rozmaznáva.

Panenská príroda, nekonečný pokoj a aktívny oddych v Tatrách. Aj taká môže byť jesenná dovolenka. Zobrať rodinu na víkend do hôr alebo stráviť samotu so svojim najbližším je dnes dobrý nápad ako vybočiť zo všednosti.

Užívať si a relaxovať na miestach, kde sa už takmer tri storočia varí pivo. Pre pivných gurmánov to musí byť neodolateľná možnosť.

V goralskej obci Ždiar preslávenej svojimi tradíciami i zachovanou ľudovou architektúrou poskytuje Penzión Gazda to najpodstatnejšie, čo ku dokonalej dovolenke v lone prírody každý návštevník potrebuje. Komfortné ubytovanie, kvalitnú slovenskú kuchyňu a príjemný wellness.

Wellness a relax Penzión Lacov dom ponúka presne to, čo dnes turisti, či rodiny s deťmi od ubytovania na Slovensku očakávajú. Dostatok súkromia, málo ľudí a veľa možností pre oddych.

Bohatou minulosťou nasiaknutý dom spojený s atraktívnymi ubytovacími priestormi, vináreň pod historickou klenbou, či relax vo vyšperkovanom wellness. Penzión Banský dom je dokonalým spojením historického a moderného.

Vychytené lyžiarske strediská, atraktívne hory a rokliny, známe aquaparky, ale aj historické pamiatky svetového významu. To všetko je len na skok od Penziónu Zemianska kúria.

Pension & restaurant FORMULA je exkluzívne miesto, ktoré ponúka ubytovanie a stravovanie so záhradou, detským ihriskom a letnými terasami v tichom prostredí v širšom centre Trenčína.