Penzióny

Útulný penzión s vlastnou reštauráciou, barom a štýlovou krčmičkou, ktorý po ceste cez Helcmanovce nemôžete minúť. Vitajte v penzióne Zlatý orol.

Horský Penzión „Chata Piecky“ poskytuje jedinečné ubytovanie v Doline Veľkej Bielej vody v národnom parku Slovenský raj.

Penzión Átrium ponúka priamo v historickom centre Prešova ubytovacie, stravovacie a cateringové služby. 

Plánujete stráviť príjemnú dovolenku vo Vysokých Tatrách a nemáte ešte ubytovanie? Navštívte wellnes Penzión Šafrán, ktorý splní Vaše očakávanie.

Villa Helia vám ponúka príjemný relax v krásnom prostredí Oravy. Penzión sa nachádza v Dolnom Kubíne, v prímestskej časti Medzihradné, pričom do centra mesta sa dostanete príjemnou prechádzkou cca za 15 minút.

Demänová Rezort je výnimočný ekologický rezort, ktorý ponúka ubytovanie na Liptove v škandinávskom štýle, v plne zariadených 35 apartmánoch a 11 rekreačných chatách priamo v Demänovej.

Útulný hotel s rodinnou atmosférou, ve kterém se vždy potkáte s milým a vstřícným personálem, to je rekreační středisko Budoucnost. Nabízí chutnou poctivou kuchyni, ve které se vaří s láskou, nejen krajové speciality, ale i moderní pokrmy.

Radi by sme Vám predstavili rodinný komplex ubytovacieho zariadenia spojeného s reštauračnou časťou, ktorý je situovaný v malebnej dedinke pod Roháčmi v Zuberci.

Novovybudovaný Resort Levočská Dolina sa nachádza v krásnej prírode Levočských vrchov, len 7km od historického centra mesta Levoča. Vďaka svojej polohe je oázou pokoja, pretože hosťom poskytuje oddych od náročných dní a dní plných stresu.

Malebný kraj, ktorý je turistami doposiaľ neobjavený a nedocenený  ešte len čaká na svoje objavenie. Božské ticho, pokoj a ešte sále nedotknutá príroda – atribúty, sa v dnešnom uponáhľanom svete stali vzácne ako soľ a pre ktoré sa sem opäť radi vracajú.

 Či už cestujete za relaxom, poznaním, pracovným eventom, kongresom alebo oslavou, rezort Zbojnícka Koliba je pre vás tým správnym miestom, ktoré by ste nemali obchádzať.