Apartmány a drevenice

Má fantastickú polohu uprostred všetkého podstatného, čo čarovný Liptov ponúka pre turistov. Ešte novotou voňajúci apartmánový dom LAMA v tichej dedinke Malatiny, ktorá je rovnako šestnásť kilometrov vzdialená od Liptovského Mikuláša i Ružomberka, poskytne hosťom presne to, čo dnes potrebujú.

Mountain Chalets sú tri krásne chaty, ktoré ponúkajú zázemie aj pre tých najnáročnejších hostí. Rodiny s deťmi, turisti, či cykloturisti a v zime aj lyžiari ocenia atraktívnu lokalitu a pritom pokoj a súkromie, ktoré ubytovanie pod horou poskytuje.

Obdobie, počas ktorého sme museli tráviť väčšinu času doma sa pomaly blíži ku koncu. Na dovolenkovanie pri mori a do vzdialenejších destinácií si budeme musieť ešte chvíľu počkať, ale Slovensko má pre nás k dispozícií nádherné miesta, so štýlovým ubytovaním.

Toto je typické Slovensko. Členité územie s vysokými skalnatými horami a hlbokými dolinami, lúky, na ktorých sa pasú ovce. Vidiecka krajina, ktorá prekypuje pokojom, ale dáva veľa príležitostí na aktivity, turistiku, poznávacie výlety, či len prechádzky po lese.

Exkluzívne priestory a unikátna prírodná scenéria. V Chate Luxury House si skvele oddýchnete a načerpáte novú energiu. Zážitky a relax sľubuje nízkotatranský Národný park, blízkosť kvalitných lyžiarskych stredísk a množstvo atrakcií v okolí.

Túžite po dovolenke v prostredí, ktoré vám evokuje časy bezstarostného detstva, naháňačiek v lesoch, voľných chvíľ u babičky vo vyhriatej kuchyni s kachľovou pecou? Tak vitajte v Chate Dobrotka. Jej majitelia pri poskytovaní ubytovacích služieb v ich rozprávkovom domčeku myslia na každý detail.

Presne takto vyzerá dovolenka podľa predstáv Slovákov. Vidiecke prostredie presýtené tradíciami, na dosah najatraktívnejšie časti Tatier a luxus v plne vybavenej drevenici s nezabudnuteľnými výhľadmi.

Nedotknutá kysucká príroda, absolútny pokoj ďaleko od zhonu miest, pobyt v tradičných dreveniciach a rozmaznávanie vo wellness pod holým nebom. Toto je presne to, čo dnes ľudia očakávajú od aktívnej dovolenky. Sudopark je unikátnym komplexom dreveníc. Tu ste v otvorenej prírode a pritom dostanete všetky služby ako na podnose.

Luxusne zariadená drevenica stojí v centre všetkého atraktívneho, čo vyhľadávaný Liptov ponúka pre turistov. Na dosah sú brehy Liptovskej Mary, čarovné svahy Západných Tatier i množstvo atrakcií, ktoré urobia dovolenku nezabudnuteľnou.

Dnešná doba praje cestovaniu na Slovensku. Ale aj tu sa zmenili zaužívané stereotypy. Trendom je cestovanie do hôr, prírody a mimo väčších miest. Vyhľadávané sú ubytovania v chatách, dreveniciach, vilkách a apartmánových domoch.

Absolútny pokoj v rekreačnej oblasti Košiarny briežok na vstupe do atraktívneho Slovenského raja, do posledného detailu vyšperkované vybavenie a majitelia, ktorí sú pre svojich hostí priateľmi a pomocníkmi.

Absolútny pokoj na podpolianskych lazoch, súkromie v zázemí romantickej chaty a spojenie nedotknutej prírody s detvianskymi tradíciami. Viete si v tomto čase predstaviť atraktívnejšie strávenú dovolenku so svojou rodinou, či priateľmi?