Apartmány a drevenice

Na okraji rázovitej dedinky Zuberec, známej svojou krásnou prírodou a kultúrnym dedičstvom sa nachádza apartmánový dom Roháče. Svojim klientom ponúka prepojenie čarovnej atmosféry modernej horskej chaty.

Má fantastickú polohu uprostred všetkého podstatného, čo čarovný Liptov ponúka pre turistov. Ešte novotou voňajúci apartmánový dom LAMA v tichej dedinke Malatiny, ktorá je rovnako šestnásť kilometrov vzdialená od Liptovského Mikuláša i Ružomberka, poskytne hosťom presne to, čo dnes potrebujú.

Mountain Chalets sú tri krásne chaty, ktoré ponúkajú zázemie aj pre tých najnáročnejších hostí. Rodiny s deťmi, turisti, či cykloturisti a v zime aj lyžiari ocenia atraktívnu lokalitu a pritom pokoj a súkromie, ktoré ubytovanie pod horou poskytuje.

Obdobie, počas ktorého sme museli tráviť väčšinu času doma sa pomaly blíži ku koncu. Na dovolenkovanie pri mori a do vzdialenejších destinácií si budeme musieť ešte chvíľu počkať, ale Slovensko má pre nás k dispozícií nádherné miesta, so štýlovým ubytovaním.

Toto je typické Slovensko. Členité územie s vysokými skalnatými horami a hlbokými dolinami, lúky, na ktorých sa pasú ovce. Vidiecka krajina, ktorá prekypuje pokojom, ale dáva veľa príležitostí na aktivity, turistiku, poznávacie výlety, či len prechádzky po lese.

Exkluzívne priestory a unikátna prírodná scenéria. V Chate Luxury House si skvele oddýchnete a načerpáte novú energiu. Zážitky a relax sľubuje nízkotatranský Národný park, blízkosť kvalitných lyžiarskych stredísk a množstvo atrakcií v okolí.

Túžite po dovolenke v prostredí, ktoré vám evokuje časy bezstarostného detstva, naháňačiek v lesoch, voľných chvíľ u babičky vo vyhriatej kuchyni s kachľovou pecou? Tak vitajte v Chate Dobrotka. Jej majitelia pri poskytovaní ubytovacích služieb v ich rozprávkovom domčeku myslia na každý detail.

Presne takto vyzerá dovolenka podľa predstáv Slovákov. Vidiecke prostredie presýtené tradíciami, na dosah najatraktívnejšie časti Tatier a luxus v plne vybavenej drevenici s nezabudnuteľnými výhľadmi.

Nedotknutá kysucká príroda, absolútny pokoj ďaleko od zhonu miest, pobyt v tradičných dreveniciach a rozmaznávanie vo wellness pod holým nebom. Toto je presne to, čo dnes ľudia očakávajú od aktívnej dovolenky. Sudopark je unikátnym komplexom dreveníc. Tu ste v otvorenej prírode a pritom dostanete všetky služby ako na podnose.

Luxusne zariadená drevenica stojí v centre všetkého atraktívneho, čo vyhľadávaný Liptov ponúka pre turistov. Na dosah sú brehy Liptovskej Mary, čarovné svahy Západných Tatier i množstvo atrakcií, ktoré urobia dovolenku nezabudnuteľnou.

Dnešná doba praje cestovaniu na Slovensku. Ale aj tu sa zmenili zaužívané stereotypy. Trendom je cestovanie do hôr, prírody a mimo väčších miest. Vyhľadávané sú ubytovania v chatách, dreveniciach, vilkách a apartmánových domoch.

Absolútny pokoj v rekreačnej oblasti Košiarny briežok na vstupe do atraktívneho Slovenského raja, do posledného detailu vyšperkované vybavenie a majitelia, ktorí sú pre svojich hostí priateľmi a pomocníkmi.