Mountain Chalets sú tri krásne chaty, ktoré ponúkajú zázemie aj pre tých najnáročnejších hostí. Rodiny s deťmi, turisti, či cykloturisti a v zime aj lyžiari ocenia atraktívnu lokalitu a pritom pokoj a súkromie, ktoré ubytovanie pod horou poskytuje.

 

Montain Chalets Valčianska dolina

 

Majú fantastickú polohu uprostred všetkého podstatného, čo atraktívny Turiec ponúka pre turistov. Čarovná príroda Lúčanskej Malej Fatry s nekonečnými možnosťami na turistiku a cykloturistiku je lákadlom sama osebe. Blízko mesto Martin, ktorého múzeá a galérie nemajú obdobu. A na dosah je aj kúpeľné mesto Turčianske Teplice so svojim známym akvaparkom.

Nadštandardný pobyt plný zážitkov môžu hostia zažiť v chatách Mountain Chalets. Do Valčianskej doliny sa chodí celoročne. Ktorýmkoľvek smerom sa návštevníci tohto rezortu vyberú, všade natrafia na nedotknutú prírodu a viacero atrakcií. Zimné mesiace prajú milovníkom lyžovania. Miestne stredisko Snowland Valčianska dolina sa nachádza len 200 metrov od ubytovacieho komplexu.

Štýlové chaty Orol, Býk a Medveď sú situovaná na okraji lesa. Ich vybavenie a areál dostane každého. Sauna, vírivka či vonkajší krytý bazén – to je len niekoľko lákadiel, ktoré osviežia pobyt vo Valčianskej doline a urobia ho nezabudnuteľným. Každý chalet má terasu s plynovým grilom a altánok pre asi 20 osôb. K tomu detské ihrisko a plážové ihrisko sľubujú poriadnu dávku zábavy.

 

Montain Chalets Valčianska dolina_interiér

 

Každá z trojice chát má kapacitu osem osôb. Na prízemí chaty si môžete užívať teplo sálajúce z krbovej piecky, pozrieť si program v televízore, zahrať si spoločenské hry alebo počúvať rádio. Súčasťou obývacej miestnosti je jedálenské posedenie a gauč, ktorý slúži ako prístelka pre jednu osobu.

Milovníci dobrého jedla ocenia nadštandardne zariadenú kuchyňu s elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom i hriankovačom.

Drevené masívne schodisko sprístupňuje poschodie s tromi spálňami. Dve spálne sú dvojlôžkové s manželskou posteľou, jedna je dvojlôžková s poschodovou posteľou a prístelkou v podobe výsuvného lôžka. V každej chate je zabezpečené bezplatné WiFi internetové pripojenie.

Trojicu chát dopĺňa nová Chata pod medveďom. Má naozaj nadštadarný priestor. Tri spálne s manželskou posteľou, tri kúpeľne, z ktorých jedna ponúka rohovú vaňu. Spoločenskú miestnosť s plne vybavenou kuchyňou rozširujú dve terasy a vyhladávany altánok s grilom. 

 Montain Chalets Valčianska dolina_bazén

Montain Chalets Valčianska dolina_exteriér
Montain Chalets Valčianska dolina_interiér_obývačka

Montain Chalets Valčianska dolina_spálňa

Montain Chalets Valčianska dolina_kúpelňa

Montain Chalets Valčianska dolina_kuchyňa

Montain Chalets Valčianska dolina_ihrisko

 

Takýto vysoký štandard služieb si budú môcť milovníci hôr užiť aj v ďalších luxusných chatách. Stredisko Mountain Chalets chystá rozširovanie kapacít. Vo Valčianskej doline vyrastú ďalšie chaty, ale aj hoitie domčeky v korunách stromov a pribudnú nové služby.

 

Montain Chalets Valčianska dolina_rozšírenie

Montain Chalets Valčianska dolina_rozšírenie_II

 


Text: BK
Foto: Mountain Chalets
Viac na: www.mountain-chalets.sk