Výstavy, konferencie

ITF Slovakia Tour 8 upravena mala

Vo štvrtok 20. apríla 2023 sa pre všetkých milovníkov cestovania a zážitkov otvára prestížny Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour 2023. Mediálnym partnerom festivalu je aj naše vydavateľstvo MEDIA/ST.

horeca konferencia 4

Ako ovplyvňuje nová cenotvorba našich hostí? Stane sa bežná večera v reštaurácii, zimná lyžovačka či wellness víkend pre väčšinu slovenských hostí čoskoro luxusom?

for gastro 2 uvod

Už vo štvrtok 29. septembra otvára svoje brány Medzinárodný veľth For Gastro & Hotel na pražskom výstavisku v Letňanoch. Počas troch dní sa tu stretnú profesionáli zo segmentu HoReCa.

for gastro praha 1 uvod

Veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL letos zaplní haly výstaviště PVA EXPO PRAHA ve dnech 29. září až 1. října.

IFT 2 uvod

Vydavateľstvo MEDIA/ST pravidelne prináša svojim čitateľom, sledovateľom a fanúšikom informácie zo segmentu HoReCa prostredníctvom printového magazínu Hotelierstvo/Hotelnictví, ale aj prostredníctvom obľúbenej webovej stránky www.tophoreca.sk.

holiday world 2 uvod

Jubilejný 30. ročník tradičných veľtrhov HOLIDAY WORLD & REGION WORLD sa bude konať od 18. do 20. marca 2022 v areáli výstaviska PVA EXPO PRAHA v Letňanoch. Usporiadateľom je spoločnosť ABF.

ambiente uvod

Veľtrh spotrebného tovaru a dizajnu Ambiente sa už blíži. Vo Frankfurte nad Mohanom otvorí návštevníkom svoje brány v dňoch 11. až 15. februára 2022.

for gastro veltrh praha 7 uvod

Mediálnym partnerom veľtrh hotelového a reštauračného zariadenia, potravinárstva i gastronómie FOR GASTRO & HOTEL bolo vydavateľstvo MEDIA/ST a magazín Top Hotelierstvo/Hotelnictví. 

for gastro veltrh praha 4 uvod

Segment HoReCa sa pomaly prebúdza z pandemickej krízy. Veľtrh hotelového a reštauračného zariadenia, potravinárstva a gastronómia FOR GASTRO & HOTEL pomáha nielen nabrať podnety, ako znovu oživiť podnikanie.

mamy v pohode 1 uvod

Obľúbená konferencia Mamy v pohode sa po úspešnom absolvovaní v Bratislave presúva do Žiliny. Na čo sa môžeme tešiť?

prague 2 uvod wine trophy sutaz medzinarodna degustacia

PRAGUE WINE TROPHY je medzinárodná súťaž vín určená pre vína z vinárskych regiónov z celého sveta. V súťaži sa môžu o hodnotenie uchádzať fľaškové, adjustované a obchodovateľné vína, ktoré sú vyrobené z vínne révy.

danubius gastro stanok uvod

Na veľtrhu Danubius Gastro sa oceňovali vybrané gastronomické produkty a tiež spotrebiče, ktoré súvisia s gastronómiou, a zároveň boli aj exponátmi výstavy. Spoločnosť Media/ST, ktorá je mediálnym partnerom veľtrhu bola pri tom, a teraz vám prinášame výsledky jednotlivých kategórii.