Wellness, spa

trendy zdravie uvod

Dobré fyzické a psychické zdravie sú tými najdôležitejšími atribútmi nášho života. Počas posledných troch rokov sa činnosti ich podporujúce čoraz viac a vedomejšie začali presúvať do našich každodenných aktivít.

VIZUĶL na zadn dveże 300dpi

Je to miesto, kde budete mať čas pre seba, kde dožičíte telu trochu relaxu, prečistíte si hlavu od každodenného stresu a zabudnete na povinnosti. Dopriať si príjemnú masáž vo vírivej vani, nabrať sily vo wellness, či pravidelné saunovanie je dnes jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

sudove sauny hanscraft

To, čo bolo doménou hotelov, kúpeľov a wellness rezortov, si dnes môže každý užívať aj doma. Ľudia, ktorí majú radi zdravý životný štýl, si radi doprajú relaxáciu vo vírivkách a saunách v domácom prostredí, kedykoľvek na to dostanú chuť.

0034

Móda v saune u nás dlho nebola témou, kým Regina Lovišková neurobila z obyčajnej plachty elegantný kus oblečenia. Pohyb vo wellness i samotné saunovanie tak dostáva punc elegancie, no ňou navrhnuté šaty sú aj omnoho praktickejšie.

Baden 59 Fürnkranz

Dôvodov, prečo práve tu oddychovali hlavy korunované, je niekoľko. Predovšetkým, ako kúpeľné miesto bolo známe už pred dvetisíc rokmi a nič zo svojho šarmu nestratilo ani dnes. Práve naopak. 

Kupele

Liečebné kúpeľníctvo je tradičný európsky fenomén. Ľudia stáročia prichádzali na miesta s výskytom „zvláštnych vôd“ riešiť svoje zdravotné problémy. Dobré chýry o uzdraveniach sa šírili a tak mnohí majitelia takýchto území začali vytvárať podmienky, aby územie mohlo poskytnúť základné služby aj návštevníkom, ktorí tu neboli doma.

wellness uvod m fish therapy procedury hotel

Ak ste sa rozhodli navštíviť niektorý z našich alebo zahraničných wellness hotelov, okrem ubytovania a stravy väčšina hotelov poskytuje doplnkové wellness služby. 

tepidarium 1 uvod

Ste vystresovaní a unavení? Aj keď tohtoročná zima nebola príliš mrazivá, sychravé dni a málo slnka dávajú nášmu organizmu signál na dobitie energie.  Vitajte v tepidáriu.

hotel bazen 1 uvod

"Má váš hotel aj vnútorný bazén? A akú má teplotu vody?"  To sú najčastejšie otázky, ktoré klient hotela rieši okrem základných ubytovacích štandardov pri konkrétnom výbere ubytovania na víkendový alebo dlhší oddych.

miskolc uvod

Maďarsko, krajina termálnych prameňov, vynikajúceho jedla, temperamentného čardášu a ostrej barack pálenky. Termálne pramene sa nachádzajú na území celej krajiny, je ich viac ako 1300 a približne tristo z nich sa využíva na liečebné a relaxačné účely.

voda 1 uvod

Horská turistika, dlhé prechádzky prírodou a samozrejme klasické zimné športy sú fyzickými aktivitami, ktoré sú prospešné pre našu celkovú kondíciu. Či už sme na dovolenke alebo doma, po väčších a náročnejších fyzických aktivitách doprajme našim svalom uvoľnenie a regeneráciu.

masaž 1 uvod kópia

Celodenná lyžovačka v príjemnom ale mrazivom počasí je balzamom na psychiku a odbúranie stresu. Či ste lyžiari profesionáli, alebo príležitostní lyžiarski nadšenci, určite budete súhlasiť s tým, že po dobrej lyžovačke padne vhod relax v podobe kvalitnej masáže.