Hotely

amande 6uvod

Ta jižní Morava, je jistě krásná zem... Kto by nepoznal slová pesničky, ktorá opisuje prírodu, kultúru a pohostinných ľudí tohto vinárskeho kraja. Lahodné víno a podmanivú atmosféru južnej Moravy si najlepšie vychutnáte v príjemnom hoteli s profesionálnymi službami.

strachan izba hotel uvod

V malebnej a rázovitej obci Ždiar sa to všetko začalo. V prostredí, ktoré bolo už oddávna predurčené na relax a oddych v lone krásnej a čistej prírody. Jaro Strachan s manželkou Jankou začali budovať svoj sen postavením rodinného penziónu s reštauráciou na zelenej lúke. 

icehotel 1 uvod

Už 33. sezónu vytvorili umelci z celého sveta na severe Švédska v mestečku Jukkasjärvi najväčší ľadový hotel.

hotel amus chalets uvod maly

Objatie horských masívov, zasnežené pláne, horúce wellness a tie najvyberanejšie hotelové a reštauračné služby. V najsevernejšej talianskej provincii Tirolsku hotelieri pre svojich hostí neustále prinášajú niečo nové.

nula hviezdičiek hotel 1 uvod

Ubytovanie v luxusných hoteloch, výnimočných apartmánoch, poskytnutie top služieb a zaujímavého zážitku z dovolenkového pobytu.

spajame slovensko kolaz uvod

Zorganizovať profesionálne školenie, kongres, pracovné rokovanie či teambuildingovú aktivitu už nie je žiadny problém. Ľahko dostupná lokalita uprostred Slovenska, ponúka možnosť ubytovania, cateringu, a ďalšie technické a organizačné zabezpečenie.

Kralovna 01

Le Roi est mort, vive le Roi! Kráľ zomrel, nech žije kráľ! V nasledujúcom prípade skôr nová kráľovná, ktorá sa s pokorou vrátila na scénu ako kultové útočisko pre LGBTQI komunitu mesta Sydney.

Hotel Amara Bangkok

Hotelieri, zdá sa, vyplnili ďalšiu medzeru na trhu cestovného ruchu. Ich „noví“ klienti sa vo svojej podstate od ostatných nelíšia. Azda až na jeden detail. Ide o LGBTIQ+ menšinu, ktorá prestáva byť ignorovaná. 

business hotely 4 uvod

Obchodní cestujúci nie sú štandardnými dovolenkovými hosťami hotela. Podľa prieskumu, ktorý uskutočnila spoločnosť Skift Global Business Traveler, sa odhaduje, že sektor business cestujúcich dosiahne v roku 2021 celosvetovo obrat 1,6 bilióna dolárov.

senior hotely uvod maly

Starší ľudia sú v dnešnej dobe viac a viac aktívnejší, radi cestujú, vracajú sa na miesta ich spomienok a užívajú si dovolenku. Vzhľadom na starnutie populácie sa seniori stávajú početnou dovolenkovou cieľovou skupinou.

hotel set 1 uvod

Hotel, kde nie ste len číslo izby, ale vzácny hosť, aj keď nie ste celebrita či VIP? Áno, v hoteli SET, v Bratislave, je to možné! Tvrdí to o sebe sám hotel rovno v úvodnom citáte na svojej webovej stránke, ale potvrdí vám to aj každý návštevník či domáci miláčik, ktorý je tam rovnako vítaný.

color hotel riaditel

Vladimír Korody, hoteliér telom i dušou. Po revolúcii v roku 1989 sa rozhodol odísť do Rakúska, kde  začal pracovať ako bežný zamestnanec v obsluhe. Tu poznával ako fungujú hotely a reštaurácie a život v tejto branži mu prirástol k srdcu natoľko, že pri ňom zostal dodnes.