TOP Hotelierstvo/Hotelnictví

Odborno-lifestylový magazín už 14. rok mapuje situáciu v oblasti hotelového, reštauračného a wellness priemyslu a voľnočasových aktivít, a to nielen na Slovensku a v Českej republike, ale aj v zahraničí. V rámci top edície produktov sa zameriava na úzko špecializovaný segment, ktorý predstavuje dôležitú časť trhu s veľkým potenciálom rozvoja.

Stále viac  aktívnych ľudí v produktívnom veku totiž využíva služby hotelových, kúpeľných a reštauračných zariadení. Biznis hostia očakávajú, že hotel bude vybavený špičkovými technológiami, vďaka ktorým môžu pracovať aj mimo kancelárie. Samozrejme, vysoké požiadavky na zariadenia majú aj rodiny s deťmi či ľudia, ktorí chcú stráviť pár dni oddychovaním či aktívnym relaxom.

Magazín sleduje aktuálne trendy a novinky v architektúre a dizajne, prináša odborné rady z oblasti managementu, marketingu & sales, HR a vzdelávania, ako aj prehľad technologických noviniek. Súčasťou magazínu je prehľad produktov a služieb dodávateľov do HoReCa segmentu.

Termíny vydania: 
apríl (vydanie jar/leto)
október (vydanie jeseň/zima)
každé vydanie 1/2 roka na trhu 
Čítanosť: cca 130 000 čitateľov
Počet strán: min. 220
Rubriky: Architecture, Design; Hotels; Tourism; Wellness, Beauty, Spa; Gastronomy; Service

Cieľové skupiny: 
- majitelia hotelov a penziónov, reštaurácií a wellness centier, riaditelia kúpeľov, 
relaxačných zariadení a stredísk cestovného ruchu
- developeri, investori v oblasti cestovného ruchu
- architekti, dizajnéri
- študenti stredných odborných a vysokých škôl
- aktívni ľudia v produktívnom veku, ktorí využívajú služby hotelových, kúpeľných a reštauračných zariadení počas služobných ciest či rokovaní,  ale tiež vo    voľnom čase

Pre každú cieľovú skupinu sú navrhnuté osobité formy distribúcie. 

Distribúcia: MediaPrint Kappa, direct mailom do ubytovacích zariadení v Čechách a na Slovensku výstavy v Čechách, na Slovensku a v zahraničí (veľtrhy CR, strojársky, stavebný, autosalón...).
Distribúcia: 55 % Slovenská republika , 40 % Česká republika , 5 % Ostatné krajiny
E-publikácia: floowie.com
Viac informácií: 0907 845 642, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.