Technológie, softvér

AUTSET, SEPTIM, QERKO a PROTEL sú štyri navzájom prepojené partnerské spoločnosti, ktoré svojimi službami ponúkajú vďaka vzájomnej spolupráci pre reštaurácie a hotely viacero výhod.

Spoločnosť Asseco Solutions, ako líder na trhu reštauračných a hotelových softvérov, nezostáva v náročnom období pandémie koronavírusu ľahostajné.

Poznáte to? Všetci by to chceli, mnohí o tom počuli a niektorí to už aj videli. Ale len my to máme! Jedinečné riešenie FiskalPRO Mobilný čašník

Rozmýšľate nad umiestnením PR článku na našom webe? Uvažujete správne, takáto forma online marketingu je naozaj výhodným ekonomickým stimulom. 

Hromadiace sa výstražné správy o prichádzajúcich problémoch prameniacich z ohrozenia zdravia ľudí a následne celej ekonomiky už vydesili nejedného podnikateľa.

Bez webovej stránky už dnes nepredá a nedokáže dostatočne prezentovať svoje služby žiadne ubytovacie a reštauračné zariadenie. Len vlastniť stránku však nestačí. 

Spoločnosť Elcom, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov, pôsobí na slovenskom trhu už viac ako štvrťstoročie. 

O pokladničných systémoch v gastronómii, hotelierstve ale aj obchodnej prevádzke sme sa porozprávali s Ing. Jaroslavom Orgoňom, ktorý nám priblížil ich funkcie, vlastnosti i výhody využívania.

Property management system (PMS) protel je produktom nemeckej spoločnosti s rovnakým názvom ako jej moderné riešenia pre hotelierov. Viac ako 14 000 hotelov vo viac ako 90 krajinách ...

Ak sa životný cyklus vecí dokáže z lineárnej úsečky končiacej na skládke zmeniť na kruh, ktorý obyčajný odpad vráti späť do hry v podobe nového predmetu, prinesie to úľavu človeku aj životnému prostrediu. Aj hotely a gastro prevádzky by mali čo najrýchlejšie nabehnúť na kolobeh, ktorému sa hovorí recyklácia.

Kruh môže byť pozitívnou aj negatívnou asociáciou. Ak povieme, že stále beháme v jednom kole, zvyčajne to znamená, že sa nevieme vymaniť z okov rutinných činností či každodenných zvykov.

Systém Blacksheep je multiplatformový pokladničný systém, ktorý spĺňa požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka. O pokladničnom systéme, jeho aplikácii i výhodách sme sa porozprávali s majiteľom firmy Jakubom Morávkom.