Technológie, softvér

Ak sa životný cyklus vecí dokáže z lineárnej úsečky končiacej na skládke zmeniť na kruh, ktorý obyčajný odpad vráti späť do hry v podobe nového predmetu, prinesie to úľavu človeku aj životnému prostrediu. Aj hotely a gastro prevádzky by mali čo najrýchlejšie nabehnúť na kolobeh, ktorému sa hovorí recyklácia.

Kruh môže byť pozitívnou aj negatívnou asociáciou. Ak povieme, že stále beháme v jednom kole, zvyčajne to znamená, že sa nevieme vymaniť z okov rutinných činností či každodenných zvykov.

Systém Blacksheep je multiplatformový pokladničný systém, ktorý spĺňa požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka. O pokladničnom systéme, jeho aplikácii i výhodách sme sa porozprávali s majiteľom firmy Jakubom Morávkom.

Už od 1. januára 2020 musia bez výnimky všetci slovenskí podnikatelia používať online pokladnice, ktoré komunikujú v reálnom čase so servermi Finančnej správy. Nie ste ešte napojený na nový systém? Máme pre vás dobrú správu, prechod na eKasu sa dá zvládnuť jednoducho a s istotou.

Moderné klimatizácie zabezpečia príjemnú teplotu, udržia optimálnu vlhkosť a čistia vzduch od prachu aj najbežnejších vírusov a baktérií. Objavte tipy, ako využiť jednotku čo najlepšie a s minimálnymi nákladmi.

V konkurenčnom prostredí rozhodujú o úspechu detaily. Efektívnejší predaj, vyššia produktivita, alebo kontrola nákladov. To všetko sa môže mať firma pod palcom cez moderný online softvér.

Robustné, výkonné, rýchle a všestranné: to všetko platí pre „malých obrov“ – najmenšie priemyselné práčky a sušičky od Miele.

Predstavte si že televízia vo vašom hoteli už nie je iba nutným zlom ktoré drží zákazníka na izbe. Prezentujte svojho šéfkuchára online kamerou priamo do TV, ukážte fotografie kongresového cateringu, zašlite na izbu ponuku happy hours v bare a umožnite hosťom objednávku masáže z pohodlia postele. 

Rezervační systém ResMaster vyvinuli hoteliéři pro hoteliéry. Více než 120 tisíc rezervací, které systém ResMaster zpracoval od roku 2005, umožnilo jeho rozvoj a optimalizaci k oboustranné spokojenosti hostů i hoteliérů.

Účasť na tohtoročnom jubilejnom 20. ročníku veľtrhu Aquatherm Nitra 2019 prijala aj firma ELÍZ – ohrievače vody s.r.o., ktorá tento rok oslavuje 28 rokov pôsobenia na Slovenskom trhu.

Spoločnosť Hotel Technology ponúka nové technológie pre hotely v oblasti prístupových systémov, hotelových trezorov, minibarov či úsporných systémov.

Hledáte způsob, jak získat více objednávek na rozvoz jídel, ale zároveň to zvládnout jednoduše a s přehledem? Potřebujete "dobrý systém" a být on-line.