Technológie, softvér

wiziom 3 uvod

Termín office hoteling vznikol v období pandémie, v čase nekonečných „lockdownov“. Zamestnanci mnohých firiem boli nútení pracovať z domu alebo z alternatívnych miest s potrebnými technológiami.

asw protel querko septim autset 1 uvod

AUTSET, SEPTIM, QERKO a PROTEL sú štyri navzájom prepojené partnerské spoločnosti, ktoré svojimi službami ponúkajú vďaka vzájomnej spolupráci pre reštaurácie a hotely viacero výhod.

asecco restauracie system zdarma 1 uvod

Spoločnosť Asseco Solutions, ako líder na trhu reštauračných a hotelových softvérov, nezostáva v náročnom období pandémie koronavírusu ľahostajné.

a3 soft 5 uvod

Poznáte to? Všetci by to chceli, mnohí o tom počuli a niektorí to už aj videli. Ale len my to máme! Jedinečné riešenie FiskalPRO Mobilný čašník

5 dovod 2 uvod preco online reklamu

Rozmýšľate nad umiestnením PR článku na našom webe? Uvažujete správne, takáto forma online marketingu je naozaj výhodným ekonomickým stimulom. 

online marketing 2 uvod

Hromadiace sa výstražné správy o prichádzajúcich problémoch prameniacich z ohrozenia zdravia ľudí a následne celej ekonomiky už vydesili nejedného podnikateľa.

web 0 uvod popredne miesto linkbuilding

Bez webovej stránky už dnes nepredá a nedokáže dostatočne prezentovať svoje služby žiadne ubytovacie a reštauračné zariadenie. Len vlastniť stránku však nestačí. 

elcom 2 uvod

Spoločnosť Elcom, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov, pôsobí na slovenskom trhu už viac ako štvrťstoročie. 

ikelp uvod 15

O pokladničných systémoch v gastronómii, hotelierstve ale aj obchodnej prevádzke sme sa porozprávali s Ing. Jaroslavom Orgoňom, ktorý nám priblížil ich funkcie, vlastnosti i výhody využívania.

protel 1 uvod

Property management system (PMS) protel je produktom nemeckej spoločnosti s rovnakým názvom ako jej moderné riešenia pre hotelierov. Viac ako 14 000 hotelov vo viac ako 90 krajinách ...

03 conscious hotel westerpark amsterdam restaurant.jpg ULLvKEdoxx

Ak sa životný cyklus vecí dokáže z lineárnej úsečky končiacej na skládke zmeniť na kruh, ktorý obyčajný odpad vráti späť do hry v podobe nového predmetu, prinesie to úľavu človeku aj životnému prostrediu. Aj hotely a gastro prevádzky by mali čo najrýchlejšie nabehnúť na kolobeh, ktorému sa hovorí recyklácia.

02 ace hotel chicago commune dezeen 2364 hero 1704x959

Kruh môže byť pozitívnou aj negatívnou asociáciou. Ak povieme, že stále beháme v jednom kole, zvyčajne to znamená, že sa nevieme vymaniť z okov rutinných činností či každodenných zvykov.