Zaujímavosti

Vidiecky štýl sa čoraz častejšie objavuje aj v našich končinách. Chceme si k sebe domov preniesť trochu slnka, prímorskej pohody a pokoja. Preneste si kus Španielska do svojho domova aj vy.

Sú ideálnym terčom pre dlhoprstých. Hotely otvárajú svoje priestory pre stovky návštevníkov, poskytnú im súkromie a svoj vzťah s hosťom zakladajú na absolútnej dôvere. Príležitosť však robí zlodeja. 

Chcú žiť plnohodnotný život. Chcú sa zabávať, navštevovať športové podujatia i koncerty, majú chuť zájsť si na večeru a túžia spoznávať svet. Aj ľudia so zdravotným postihnutím majú rovnaké potreby, aké má zdravý človek.

Pred 145 rokmi sa narodil Tomáš Baťa, ktorý zmenil tvár jedného moravského mesta, trendy v celosvetovom obuvníctve aj princípy úspešného manažmentu.

V priebehu histórie muži vyjadrili lásku svojim milovaným ženám prostredníctvom jedinečných stavebných projektov.

Zimná sezóna láka k aktívnemu prežitiu dovolenky na zjazdovkách. Podľa čoho vybrať tú správnu pánsku zimnú bundu? V tomto článku zistíte, na čo si dať pri nákupe pozor. Zároveň vám ponúkneme hneď tri najobľúbenejšie bundy podľa Heureky.

Podľa predpovede počasia na najbližšie dni má na území celého Slovenska mrznúť a padať sneh. Voľnosť pohybu máme momentálne obmedzenú, ale do prírody v rámci okresu ísť môžeme. Najlepšie na miesta, kde budete len vy, les a stopy lesnej zveri.

Každá rodina má na Vianoce svoje zvyky a tradície. Niektoré si prinášame z rodín, v ktorých sme vyrastali, iné preberáme od svojich partnerov. A vytvárame si čaro Vianoc, ktoré od nás zase preberajú do svojich budúcich domovov naše deti.

Slovo HOLISTAY predstavuje spojenie dvoch anglických slov, holiday a stay. Znamená to obdobie oddychu, ktoré strávime skutočným relaxom a dovolenkovými aktivitami, ale na dosah svojho domova.

Každý rok od polovice novembra až do polovice mája ožíva v Dubaji priestor krásy, farieb a vôní Dubai Miracle Garden. Plocha s rozlohou 72 000 m² ponúka návštevníkom unikátny estetický zážitok.

Ste milovníci zimného obdobia, lyžovania a snowboardingu? Tak práve prichádza váš čas. Lyžiarske strediská na Slovensku vo vyšších polohách už začali so zasnežovaním a oficiálne otvorenie jednotlivých stredísk sa odhaduje na 4. decembra.

Kúpele Grössling boli v minulosti obľúbeným miestom relaxu, stretávania sa a športu. Dnes sa svojou rekonštrukciou vracajú späť do života, aby sa stali spoločenským priestorom pre všetkých Bratislavčanov.