Management

hotel 2 uvod faktory ubytovanie rozhodovanie moznosti

Pokiaľ necestuje klient na dovolenku, víkend alebo relaxačný pobyt organizovane, vyhľadáva si ubytovanie prostredníctvom ponuky na webových portáloch agentúr a sprostredkovateľov ubytovaní alebo priamo na stránkach jednotlivých hotelov a penziónov.

Odborníčka Lenka Hlubinová Vargová radí pri výbere vhodných rastlín dbať aj na ich druhy. Nemusíte sa však obávať; väčšina rastlín je vhodná do takmer každého interiéru. Niektoré druhy sa však hodia len do určitého typu prostredia.

tophoreca úspešný nový hotel zdroj w hotels

Byť nový na trhu cestovného ruchu má nesporne svoje plusy, ale aj mínusy. Môžete splynúť s podobnými zariadeniami. No v tom lepšom prípade dokážete vniesť nový vietor do plachiet a pričiniť sa o posun celého odvetvia novým smerom.

ocenenie slovensko uvod

Sú úspešní, inšpiratívni a posúvajú parametre slovenského hotelierstva dopredu. Hoteliersky biznis pod Tatrami pozná desiatku mien najúspešnejších manažérov.

optimalizace ramik

Z dlouhodobého monitoringu vyplývá, že naprostá většina ubytovacích zařízení nefunguje z hlediska maximalizace zisku zcela efektivně. Nemají optimalizovaný provoz a ročně tím přicházejí o desítky a stovky tisíc korun.

Vlastni znacka hotelu ramik

Dobré jméno a pověst je nehmotný, avšak velmi cenný kapitál pro naše podnikání. Budování značky hotelu je většinou dlouhodobý, možná někdy i zdlouhavý proces.

Idealny recepcny ramik

 To, či hosť odíde z hotela spokojný, je tímová práca všetkých hotelových zamestnancov. Napriek tomu, fenomén prvého dojmu hrá obrovskú úlohu a veľakrát rozhoduje o celkovom pocite, ktorý si hosť odvezie domov.

selva1

Cílem, ba přímo snem každého hoteliéra je plný hotel navýsost spokojených klientů. Pro naplnění takového cíle lze učinit mnohé.

alto1

Téměř každý z nás se ve svém životě setkal s kontrolou, a tedy máme i své jedinečné zkušenosti. V mnoha případech je chápána jako něco negativního.

Best Western Hotel Kampa-1

Ve všech formách cestovního ruchu jsou stále znát dopady světové hospodářské krize. Najdou se však i hoteliéři, kteří úspěšně čelí nepříznivému období. Viliam Sivek naplno věnoval cestovnímu ruchu 22 let života a ví, že měly smysl.