Pozvánky

Jubilejný online webinár organizovaný spoločnosťou RATIONAL je za rohom a začne už 30. 11. 2022. Témou je opäť fenomén ghost kitchen.

V ôsmom online webinári venujúcom sa konceptu "ghost kitchen" organizovaných spoločnosťou RATIONAL bude témou ich rozvoj.

Veľtrh Ambiente sa vracia do Frankfurtu nad Mohanom už v dňoch 7. – 11. februára 2020 a prinesie veľa noviniek zo sveta dizajnu a spotrebného tovaru.

Veľtržný sviatok Ambiente sa už čoskoro vráti na výstavisko vo Frankfurte nad Mohanom, a to v dňoch 7. – 11. februára 2020. Tento popredný svetový veľtrh predstaví novinky zo sveta spotrebného tovaru a dizajnu, vystavovatelia sa už tradične rozdelia do troch hlavných sekcií Dining, Living a Giving. 

Už tento víkend zažijete v Trenčíne dva dni plné chutí a vôní. Každý si príde na svoje. Hlavne gurmáni sa majú na čo tešiť.

VULKÁN  je festivalom vinárstiev z okolia štiavnického stratovulkánu a ich naturálnych aj reduktívnych vín. Festival sa uskutoční 8. a 9. 3. 2019 v Banskej Štiavnici. 

Už o pár dní sa centrum Bratislavy rozvonia kvalitnou kávou. Priestory Mozartovho domu na Ventúrske ulici 10 privítajú desiatky súťažiacich a ďalších vzácnych hostí z oblasti kávy z celého sveta.

Ďalší 26. ročník najväčšej gastro výstavy na Slovensku – Danubius Gastro sa blíži. Nepremeškajte najznámejšiu gastro výstavu v Bratislave, ktorá sa bude konať od 24. 1. 2019  do 27. 1 .2019. Navštívte náš stánok 401 v pavilóne D2.

Kúpeľný park Trenčianskych Teplíc sa 8. – 9. septembra naplní atmosférou, v ktorej si návštevníci užijú kvalitné jedlo a príjemné prostredie. FOOD FEST v parku je spojením špecialít šéfkuchárov, dobrého jedla z food truckov, domácich výrobkov od lokálnych predajcov, ale aj vysokej gastronómie a oddychu pri pikniku v parku.