Servis, služby

shutterstock 1761926717

Online reklama je v súčasnej digitálnej dobe neoddeliteľnou súčasťou marketingových stratégií mnohých firiem. Vďaka virtuálnemu priestoru totiž disponujú nekonečnými možnosťami pre oslovovanie potenciálnych zákazníkov. Aj napriek tomu však stále netreba podceňovať význam tradičných druhov reklamy.

shutterstock 1883848108

Voda z umývadla, vane či drezu neodteká a šíri sa nepríjemný zápach? Na vine môže byť upchatý sifón. Jeho vyčistenie je našťastie jednoduchšie, než by sa mohlo zdať. V našom článku si ukážeme, ako správne sifóny vyčistiť a umožniť vode neobmedzene odtekať.

pelety 1 uvod

Najväčšiu spotrebu energie v domácnostiach má na svedomí kúrenie. Vysoké ceny za dodávky plynu a elektriny sú veľkou témou už mnoho mesiacov.

auto predaj uvod

Možno sa chystáte predať svoje auto a čakáte na najlepší čas, aby ste ho predali čo najrýchlejšie a za čo najviac peňazí. Je lepšie predať auto v letných alebo zimných mesiacoch?

rolety uvod

Hľadáte spôsob, ako zatieniť interiér, aby ste ho ochránili pred priamym slnečným žiarením a zvedavými pohľadmi z ulice? Pomôžu vám v tom rolety.

darček uvod

Vybrať pre blízkych ten správny darček je niekedy mimoriadne náročná úloha. Nemal by len potešiť na oko, treba myslieť aj na jeho reálne využitie.

skrutkovače uvod

Nie som tak bohatý, aby som si mohol kupovať lacné veci – príslovie, ktoré pri nákupe náradia platí dvojnásobne.

restauracie sluzby 1 uvod

Pre hotelierov či prevádzkovateľov gastro služieb nie je nič lepšie, ako spokojný a pravidelne sa vracajúci zákazník, ktorý dobré odporúčania prirodzene ďalej šíri medzi okruh svojich známych.

Happy restaurant manager holding box with fresh spices

Trendy v oblasti hotelierstva ukazujú, že už aj bežný hosť si uvedomuje trvalo udržateľný rozvoj v hoteli. Voľby hostí v domácom prostredí sú stále uvedomelejšie a snažia sa, aby aj ich cestovanie a ubytovanie nemali negatívny dosah na životné prostredie.

slnecnik 1 uvod

Či už máte záhradu, balkón alebo terasu, poradíme vám, ako si vybrať kvalitný slnečník, ktorý odolá rozmarom počasia, zároveň ale poskytne príjemný tieň a chládok pre raňajky, popoludňajšiu kávu aj grilovanie s priateľmi.

antibakterialna folia korona zdravie 2 uvod

V čase pandémie sme si zvykli na vyšší hygienický štandard, ktorý teraz vyžadujeme na každom jednom mieste, a na každej jednej ploche, ktorej sa máme dotknúť.

ips cleaning eko upratovanie 2 uvod

V súvislosti s postupným otváraním ubytovacích a gastronomických zariadení po pandémii korona vírusu sme zisťovali informácie o možnostiach účinnej a vhodnej dezinfekcie interiérových priestorov hotelov i ostatných ubytovacích a wellnes zariadení.