Servis, služby

23. októbra 2018 schválili poslanci Národnej rady Slovenskej republiky zníženie DPH za ubytovanie ako aj rekreačné poukazy, ktoré majú za cieľ podporiť dovolenkovanie na Slovensku.

Členovia Asociácie hotelov a reštaurácií Slovenska (AHRS) vítajú pozitívne zmeny v súvislosti s novelizáciou Autorského zákona, ktorou sa v stredu 22. augusta 2018 zaoberala Vláda SR.

V bratislavskom hoteli Carlton bol ocenený víťazný nominant v kategórii najlepší slovenský kuchár roka. Ocenenie bolo udelené na základe najväčšieho progresu kuchára v uplynulom roku, v dosiahnutej úrovni a kvality reštaurácie, ako i celkového zanietenia.

AMIDO-EXQUISIT s.r.o., dcéra rakúskej spoločnosti AMIDEX GMBH, predstavuje kvalitu, výkonnosť a inovatívne riešenia v oblasti hotelového textilu, konkrétne - posteľná bielizeň, napínacie plachty, ochrana matracov, stolová bielizeň pre gastronómiu  a bielizeň z froté.

V súčasnosti sa kladie veľký dôraz na kvalitu školských lavíc, stoličiek a nábytku.  Bohužiaľ, školy nedisponujú veľkým finančným zdrojom, a z toho dôvodu, sa snažia investovať do rekonštrukcie budov, miestností, a týmto ostatným pomôckam nevenujú dostatočnú pozornosť.

Každý zákazník touží po dobře vyšlehané smetaně. Sanomat vám zaručí lehkou, chutnou a dokonale vyšlehanou, které se říká "pravá šlehačka". Pokud ji ochutnáte, nebudete chtít jinou.

Odpady vznikajú pri každej činnosti. V súčasnosti sa prihliada na triedenie odpadu, teda i použitie kvalitných nádob na odpad. Spoločnosť MEVA-SK vám ponúka riešenie.


Sebevědomí styl a elegance, to jsou vysoké americké postele Diamond sleep. 

Ten, kto chce realizovať architektonické vízie, na to potrebuje vhodné technické riešenia. Preto sa architekti a dizajnéri spoliehajú na podnikovú skupinu Gretsch-Unitas, ako na jednu z popredných medzinárodných spoločností, orientovanú na okennú a dverovú techniku, ako na aj automatické vstupné systémy a systémy manažmentu budov.


Spoločnosť EcoStep s.r.o. je jedničkou na trhu s ekologickým vybavením toaliet. Sušička rúk a bezvodý pisoár vám pomôžu nielen znížiť spotrebu, ale zároveň udržať hygienické toalety a celková prevádzka zostáva bez zápachov.

Hľadáte kvalitnú firmu, ktorá vyčistí priestor vašej firmy, hotela, domácnosti, či potrebujete vytepovať iné zariadenie? Vhodným vašim partnerom môže byť pán Peter Dohnanský – TEPOVANIE.

Ak hľadávate spoľahlivého partnera v oblasti čistiacich, upratovacích, kancelárskych a gastro produktov, ideálnym dodávateľom pre Vás je spoločnosť KAMIKO – HYGIENE, s. r. o., ktorá je na trhu už 18 rokov. Spoločnosť dbá na kvalitu a každodennú spokojnosť svojich zákazníkov.