Servis, služby

Trendy v oblasti hotelierstva ukazujú, že už aj bežný hosť si uvedomuje trvalo udržateľný rozvoj v hoteli. Voľby hostí v domácom prostredí sú stále uvedomelejšie a snažia sa, aby aj ich cestovanie a ubytovanie nemali negatívny dosah na životné prostredie.

Či už máte záhradu, balkón alebo terasu, poradíme vám, ako si vybrať kvalitný slnečník, ktorý odolá rozmarom počasia, zároveň ale poskytne príjemný tieň a chládok pre raňajky, popoludňajšiu kávu aj grilovanie s priateľmi.

V čase pandémie sme si zvykli na vyšší hygienický štandard, ktorý teraz vyžadujeme na každom jednom mieste, a na každej jednej ploche, ktorej sa máme dotknúť.

V súvislosti s postupným otváraním ubytovacích a gastronomických zariadení po pandémii korona vírusu sme zisťovali informácie o možnostiach účinnej a vhodnej dezinfekcie interiérových priestorov hotelov i ostatných ubytovacích a wellnes zariadení.

Ochrana životného prostredia a ekologické vnímanie nie je už len bezprostrednou súčasťou každého jednotlivca a fungovania našich domácností, ale prirodzene sa dotýka aj segmentu hotelových, ubytovacích a reštauračných zariadení.

Havarijné poistenie vozidla je dobrovoľným poistením, ktoré zabezpečuje krytie škôd na motorovom vozidle. Tie môžu vzniknúť v dôsledku nehody, pri krádeži vozidla alebo jeho častí, pri poškodení vozidla v dôsledku živelnej pohromy alebo vandalizmu.

Povinné zmluvné poistenie je povinné pre každého držiteľa motorového vozidla, ktoré je zapísané v evidencii vozidiel, na krytie škôd, ktoré spôsobí poistené vozidlo na živote, zdraví alebo majetku iných osôb. Existuje však viacero benefitov, vďaka ktorým môže byť poistenie výhodné aj pre poistenca.

Ak sa spoja špičkové stroje s hi-tech chemickými prípravkami a profesionálnym prístupom, čistenie, upratovanie, či tepovanie sa dostáva na vyšší level.

Blíži sa koniec roka, čas bilancovania v profesionálnej i súkromnej oblasti. Práve v obchodnom styku je dôležité vyhodnotiť doterajšiu komunikáciu s klientmi a partnermi, a poďakovať sa im za prejavenú dôveru a vzájomnú spoluprácu.

Sme internetový magazín, ktorý je už 15 rokov odborníkom v trendoch v oblasti bývania, dizajnu, životného štýlu, zdravia, krásy a voľnočasových aktivít. Našim čitateľom prinášame každodennú dávku inšpirácie a vysoko kvalitných článkov, písaných odborníkmi a špecialistami vo svojom odvetví.

Máte jedinečnú gastro prevádzku, ubytovacie zariadenie alebo inú zaujímavú aktivitu v cestovnom ruchu? Radi by ste si rozšírili portfólio klientov či dali o sebe vedieť?

Potrebujete kompletné služby v oblasti bývania? Spoločnosť Anadig Vám môže byť tým správnym partnerom.