Historické, boutique hotely

Príďte si vychutnať nerušený pokoj, blahodarne pôsobiace ticho a romantické zákutia prírody s očarujúcou atmosférou umožňujúce nefalšovaný únik od starostí všedných dní a poskytujúce milovníkom prírody ten najdokonalejší odpočinok a plnohodnotné načerpanie nových síl.

Plánujete dovolenou a hledáte originální místo, kde se dají dohromady unikátní atmosféra, bohatá historie a dokonalé pohodlí moderního hotelu? Pak už nehledejte a věnujte pozornost Hotelu OLDINN v Českém Krumlově.

Kaštieľ PÉCHY v Hermanovciach pri Prešove je ideálnym miestom pre usporiadanie firemných, pracovných, ale aj súkromných a spoločenských stretnutí, konferencií, svadieb, malých a veľkých garden party, sezónnych večerí a slávnostných posedení.

Neďaleko hradnej zrúcaniny Gýmeš v malebnej dolnonitrianskej dedinke Beladice nájdete útulný očarujúci kaštieľ, ktorý je situovaný na kraji časti obce s mysterióznym názvom Pustý Chotár.

Predstavujeme vám Hotel Club Kežmarok, ktorý má už 26 rokov charakter rodinného hotela. Patril k prvým súkromným hotelom na Slovensku po roku 1989. 

Nechajte sa zlákať čarom Pohronia, kde nájdete v prostredí Starohorských vrchov hotel Fuggerov Dvor, obkolesený tichom a očarujúcou prírodou v každom ročnom období.

Hotel TeleDom *** príjemné ubytovanie v centre starého mesta Košíc. Historické jadro Košíc tvorí najväčšiu pamiatkovú rezerváciu na Slovensku.

Prvý boutique hotel pod končiarmi Vysokých Tatier nájdete priamo v srdci historického mesta Kežmarok na križovatke troch národných parkov – TANAP, PIENAP a Slovenský raj.

Jedinečné ubytovanie v Jasnej, pod Chopkom. Krásne zariadenie v nevšednom škandinávskom štýle, bývanie uprostred prírody Demänovskej doliny, priamo v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku, Jasná Nízke Tatry.

Hotel, v ktorom sa budete cítiť ako doma. Predstavujeme vám Hotel Club Kežmarok, ktorý má už 25 rokov charakter rodinného hotela. K jeho úspešnému chodu prispievajú až tri generácie rodiny Šoltýsovcov – Gantnerovcov. Patrí medzi prvé otvorené súkromné hotely po roku 1989 na Slovensku.

Počas slávnostného večera v Château Béla 17. novembra boli vyhlásení víťazi súťaže Heritage Hotels of Europe Award 2018, ktorá sa konala prvýkrát na Slovensku. Najlepšie historické hotely získali významné ocenenia v zastúpení osôb, ktoré sú tvorcami unikátnych projektov. 

Hotel Royal***, trojhviezdičkový hotel v srdci stredného Slovenska , v najväčšom horskom centre v Podpolianskom regióne a v nádhernom prostredí Veporských Vrchov.