Historické, boutique hotely

Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici sa v roku 2016 vrátil na hotelovú mapu, kde chýbal celé štvrťstoročie. V histórii pritom zohrával dôležitú úlohu. Bol prvým svojho druhu vo Vysokých Tatrách a na dlhé roky nastavil štandardy luxusného ubytovania v regióne.

Päťhviezdičkový boutique hotel Amade Château sa nachádza na pokojnom a malebnom Žitnom ostrove, neďaleko od hlavného mesta Bratislava. Hotel tento rok opäť získal prestížne ocenenie TREND Top 2018 a už po tretí raz za sebou sa stal najlepším hotelom na Slovensku. 

Prvý boutique hotel pod končiarmi Vysokých Tatier nájdete priamo v srdci historického mesta Kežmarok na križovatke troch národných parkov – TANAP, PIENAP a Slovenský raj.

Grandhotel Pupp, hotel se slavnou tradicí, který mění svůj design. Nové, moderní, funkční a luxusní pokoje jsou nyní k dispozici pro hosty slavného hotelu. Tradice se u nás snoubí s nadčasovou elegancí.

Ak máte radi prostredie, z ktorého dýcha história a kde vás privíta priateľský tím, v PALACE HOTEL POLOM **** Žilina ste na správnom mieste. Majestátna budova púta pozornosť nielen svojím vzhľadom, ale aj históriou, ktorú cítiť i vo vnútri.

Hotel Zlatý Kľúčik očarí neopakovateľným výhľadom na panorámu Nitry s nenapodobiteľnou atmosférou. Svojou polohou, luxusom, zážitkovou gastronómiou a vysokým štandardom poskytovaných služieb patrí k najznámejším hotelom vo svojom okolí.

Společnost Ambassador Group nabízí luxusní ubytování pro účastníky kongresů a relaxaci pro golfisty v západních Čechách i v samotném centru Prahy.

 Najlepšie služby zákazníkom v historických hoteloch za rok 2015 v Európe poskytuje hotel Elizabeth v Trenčíne.

Pre slovenský turizmus je nemecký trh jeden z najkľúčovejších. Hostí z Nemecka sem už tradične chodieva veľa, zaujímajú sa o Vysoké Tatry, hlavné mesto, ale aj o objavovanie menej známych regiónov.

Château Mignon – pôvabný zámoček s rodinnou atmosférou vybudovaný s citom pre krásu a detaily – je pripravený potešiť všetky zmysly svojich návštevníkov. Ukrytý v závoji z brečtanu a pestrofarebných kvetov upravených starostlivou rukou záhradníka. 

Päťhviezdičkový Hotel Château Béla, starostlivo zrekonštruovaný kaštieľ sa nachádza iba 10 kilometrov od mesta Štúrova. Hotel v roku 2013 získal cenu „Najromantickejší historický hotel v Európe".

Objavte liečivú silu termálnych prameňov v Karlových Varoch, odhaľte rôznorodosť okolitej prírody, ktorá si vás podmaní svojou krásou a navštívte jeden z najlepších hotelov v Českej republike Quisisana Palace.