Historické, boutique hotely

Hotel Royal***, trojhviezdičkový hotel v srdci stredného Slovenska , v najväčšom horskom centre v Podpolianskom regióne a v nádhernom prostredí Veporských Vrchov.

Štýlový, kvalitne vybavený hotel MOST SLÁVY sa nachádza v svetoznámom kúpeľnom mestečku v centre Trenčianskych Teplíc, v tesnej blízkosti rieky Teplička. Hotel je ideálnym miestom na oddych, rekreáciu, ale i pracovné stretnutia.

Hotel pod Bránou je miesto, ktoré dýcha atmosférou kráľovského mesta Bardejov. Malebný hotel voňajúci po provensálskom štýle, stojí na základoch prvého hostinca, ale vďaka modernej rekonštrukcii ponúka pohodlie a relax aj dnes. 

Hotel Národný dom je jediný hotel v Banskej Bystrici, ktorý dýcha 90-ročnou históriou. Jeho súčasťou je Štátna opera a taktiež je národnou kultúrnou pamiatkou.

Chystáte sa na hory, zrelaxovať a stráviť pár dní v lone prírody Nízkych Tatier? V tom prípade je ideálnym miestom Hotel Mikulášska chata v Jasnej. Hotel vyniká svojou typickou architektúrou, ktorá je kombináciou horskej chaty a luxusného hotela.

Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici sa v roku 2016 vrátil na hotelovú mapu, kde chýbal celé štvrťstoročie. V histórii pritom zohrával dôležitú úlohu. Bol prvým svojho druhu vo Vysokých Tatrách a na dlhé roky nastavil štandardy luxusného ubytovania v regióne.

Päťhviezdičkový boutique hotel Amade Château sa nachádza na pokojnom a malebnom Žitnom ostrove, neďaleko od hlavného mesta Bratislava. Hotel tento rok opäť získal prestížne ocenenie TREND Top 2018 a už po tretí raz za sebou sa stal najlepším hotelom na Slovensku. 

Prvý boutique hotel pod končiarmi Vysokých Tatier nájdete priamo v srdci historického mesta Kežmarok na križovatke troch národných parkov – TANAP, PIENAP a Slovenský raj.

Grandhotel Pupp, hotel se slavnou tradicí, který mění svůj design. Nové, moderní, funkční a luxusní pokoje jsou nyní k dispozici pro hosty slavného hotelu. Tradice se u nás snoubí s nadčasovou elegancí.

Ak máte radi prostredie, z ktorého dýcha história a kde vás privíta priateľský tím, v PALACE HOTEL POLOM **** Žilina ste na správnom mieste. Majestátna budova púta pozornosť nielen svojím vzhľadom, ale aj históriou, ktorú cítiť i vo vnútri.

Hotel Zlatý Kľúčik očarí neopakovateľným výhľadom na panorámu Nitry s nenapodobiteľnou atmosférou. Svojou polohou, luxusom, zážitkovou gastronómiou a vysokým štandardom poskytovaných služieb patrí k najznámejším hotelom vo svojom okolí.

Společnost Ambassador Group nabízí luxusní ubytování pro účastníky kongresů a relaxaci pro golfisty v západních Čechách i v samotném centru Prahy.