Historické, boutique hotely

Patrí nielen k najstarším pamiatkam starobylého mestečka Svätý Jur, ale zároveň je aj významnou súčasťou jeho viac ako 700-ročnej vinohradníckej tradície.

V malebnom historickom mestečku Kežmarok pod Vysokými Tatrami víta každodenne svojich hostí a ponúka im históriu, zaujímavé príbehy, literatúru, ale aj luxus, kvalitné služby, vynikajúcu gastronómiu a hlavne príjemnú a srdečnú atmosféru v čarovnom prostredí.

Grand Boutique Hotel Sergijo, luxusný business a wellnes hotel sa nachádza v prekrásnom pokojnom prostredí v parkovej zóne pri jazere Sĺňava, ale zároveň neďaleko od rušného centra mesta Piešťany a kúpeľov. Hostia majú možnosť využívať ambulantnú kúpeľnú liečbu v najvýznamnejších európskych kúpeľoch svojho druhu.

Nádherný, citlivo zrekonštruovaný historický hotel z roku 1902 priamo pod Gerlachovským a Slavkovským štítom, umožňuje relaxovať v prostredí národnej kultúrnej pamiatky z čias monarchie.

Zažiť pulzujúce centrum Košíc, dopriať si jedinečný výhľad na Štátne divadlo i Dóm svätej Alžbety, či vychutnať si očarujúce predstavenie spievajúcej fontány. Všetky najväčšie lákadlá metropoly východného Slovenska sú na dosah Boutique Hotela Slávia.


Holešovický Absolutum Boutique Hotel chce poskytnúť ten najvyšší štandard služieb a vybavenia. Sleduje trendy, prináša nové nápady, modernizuje a renovuje.

Príďte si vychutnať nerušený pokoj, blahodarne pôsobiace ticho a romantické zákutia prírody s očarujúcou atmosférou umožňujúce nefalšovaný únik od starostí všedných dní a poskytujúce milovníkom prírody ten najdokonalejší odpočinok a plnohodnotné načerpanie nových síl.

Plánujete dovolenou a hledáte originální místo, kde se dají dohromady unikátní atmosféra, bohatá historie a dokonalé pohodlí moderního hotelu? Pak už nehledejte a věnujte pozornost Hotelu OLDINN v Českém Krumlově.

Kaštieľ PÉCHY v Hermanovciach pri Prešove je ideálnym miestom pre usporiadanie firemných, pracovných, ale aj súkromných a spoločenských stretnutí, konferencií, svadieb, malých a veľkých garden party, sezónnych večerí a slávnostných posedení.

Neďaleko hradnej zrúcaniny Gýmeš v malebnej dolnonitrianskej dedinke Beladice nájdete útulný očarujúci kaštieľ, ktorý je situovaný na kraji časti obce s mysterióznym názvom Pustý Chotár.

Predstavujeme vám Hotel Club Kežmarok, ktorý má už 26 rokov charakter rodinného hotela. Patril k prvým súkromným hotelom na Slovensku po roku 1989. 

Nechajte sa zlákať čarom Pohronia, kde nájdete v prostredí Starohorských vrchov hotel Fuggerov Dvor, obkolesený tichom a očarujúcou prírodou v každom ročnom období.