Holešovický Absolutum Boutique Hotel chce poskytnúť ten najvyšší štandard služieb a vybavenia. Sleduje trendy, prináša nové nápady, modernizuje a renovuje.

 

Junior7

 

Keď v roku 2017 hodnotil cestovateľský portál Travel Supermarket najlepšiu štvrť v Európe, pražské Holešovice sa umiestnili na pätnástom mieste a v rebríčku dokonca predbehli známe štvrte v Amsterdame, Barcelone alebo Paríži. Do tejto pulzujúcej lokality v širšom centre Prahy, len na skok od najväčších dominánt českého hlavného mesta, je zasadený Absolutum Boutique Hotel. Čerstvo zrekonštruované ubytovacie zariadenie láka na dizajnovo prepracované izby, štýlovú reštauráciu, moderné konferenčné a školiace centrum i wellness.

 

DJI 0027 up0

 

Všetky izby sú štýlovo zariadené a príjemne presvetlené denným svetlom. Vynikajú svojim unikátnym dizajnom a pri ich zariaďovaní sa kládol dôraz na použitie prírodných materiálov a interiérových doplnkov. Samozrejmosťou je dokonalá čistota a perfektný servis. V priebehu posledných rokov prešiel hotel kompletnou rekonštrukciou všetkých izieb, a to vrátane okien, nábytku, kúpeľní a kobercov. Výsledkom sú stále lepšie recenzie od hostí a posun nahor na pomyselnom hotelovom rebríčku.

 

deluxe

junior

 

Devízou Absolutum Boutique Hotela je wellness centrum Infinit, ktoré je právom najlepšie hodnoteným relaxačným centrom svojho druhu v pražskej štvrti Holešovice. Hoteloví hostia si tu môžu užiť wellness zónu s rustikálnou fínskou saunou, ochladzovacím bazénikom, zážitkovou sprchou a priestrannou relaxačnou miestnosťou. Zájsť si môžu na rôzne druhy masáží a do solária s kolagénom. Hotel ponúka zážitkové balíčky a príjemný priestor pre odpočinok pri vonnej sviečke so šálkou čerstvého bylinkového čaju či pohárom sektu.

 

maserna pro dva holesovice

privatni koupele holesovice 1

 

Na začiatku roka 2019 prevzal hotel pod svoje krídla hotelovú reštauráciu Salut. V priebehu niekoľkých mesiacov tu vyrástlo útulné miesto, malá oáza pokoja a výborného jedla, dostupná nielen pre hotelových hostí, ale aj pre klientov zo širokého okolia. V reštaurácii sa riadia princípom troch surovín. V jedlách dominujú tri hlavné ingrediencie, ktoré dokopy tvoria delikátny a chuťovo vyvážený pokrm. Kuchári pracujú výhradne s čerstvými zdravými a lokálnymi surovinami, ktoré sa produkujú do 150 kilometrov od reštaurácie. V jedlách nenájdete žiadnu chémiu či múku.

 

IMG 2411

 

Ďalšou gastronomickou novinkou v tesnej blízkosti hotela Absolutum je karavan Salut on the wheels. Stojí oproti stanici metra Holešovice. V okolí hotela nebola žiadna podobná gastroprevádzka a možnosti dať si kvalitnú kávu "so sebou" boli veľmi obmedzené. Holešovický hotel túto dieru vyplnil a vo food trucku ponúka značkovú kávu, čaj a ďalšie teplé aj studené nápoje.

  

OI000003

 

Zámerom Absolutum Boutique Hotela je vytvoriť z ubytovacieho zariadenia a reštaurácie to najpríjemnejšie miesto v Prahe 7. V pláne je obohatiť ho o kultúrny rozmer. Plánujú tu organizovať pravidelné hudobné večery a nedeľné brunche pre rodiny s deťmi. Vďaka svojej výbornej polohe priamo pri stanici metra Nádraží Holešovice a veľkému parkovisku sa otvára dostupnosť z celej Prahy a jej okolia.

 

suite2

 

Text: BK
Foto: Absolutum Boutique Hotel
Viac na: www.absolutumhotel.cz