Sieťové hotely

Na začiatku bola vízia vybudovať úspešnú sieť dovolenkových apartmánov na Slovensku. Na základe skúmania business modelov, analyzovania a iniciatívy vznikala v roku 2010 nová značka, ktorá má za cieľ byť synonymom prvotriednych služieb, vysokej kvality a  komfortu - APLEND.

Best Western Rewards, zákaznícky vernostný program hotelovej siete Best Western Hotels & Resorts, oslavuje tento rok svoje 30. výročie.

Společnost Ambassador Group nabízí luxusní ubytování pro účastníky kongresů a relaxaci pro golfisty v západních Čechách i v samotném centru Prahy.

Spoločnosť Best Western Hotels Central Europe odteraz presadzuje na trhu aj hotely, ktoré nechcú byť závislé od značky. Využíva na to nové možnosti. 

Hotely skupiny SYNOT excelujú. Už niekoľko medzinárodných ocenení získali Hotel Elizabeth v Trenčine a Grandhotel Tatra vo Velkých Karloviciach.

Best Western International zavádza novú lifestylovú hotelovú značku Vib. Nový hotelový koncept, zameraný na urbanistický štýl, technológiu a ekologickú udržateľnosť, štartuje v tomto roku v Severnej Amerike a cieli na moderného cestovateľa.