Sieťové hotely

Konečne prichádza jar. Dožičte si dávku zdravia, regenerácie a pohody, počas jarných relaxačných pobytov v hoteloch SOREA! Navyše s možnosťou využitia rekreačných poukazov vo všetkých zariadeniach.

História hotelových reťazcov sa začala písať v prvej polovici minulého storočia v USA. Veľký rozmach sieťových hotelov v Európe nastal počas druhej svetovej vojny. 

Je oveľa viac ako hotel. Pražský MAMA SHELTER je oázou zábavy a pohostinnosti a je pevne spätý s energiou českej metropoly. Nejde len o miesto pre výletníkov a ich párty, ale o priestor určený k práci, láske, snívaniu, spevu a k návratom po dlhých nociach.

Nejpříjemnější dny roku, čas letních dovolených, právě přichází. Po celoroční dřině nás opět čeká zasloužený odpočinek. Na úchvatnou přírodu a dokonalý wellness láká Orea Resort Sklář **** v Harrachově.

Svůj druhý domov na cestách můžete nyní nově nalézt přímo v samotném historickém centru Prahy, na Václavském náměstí. V domě z roku 1926, kde bývala dříve banka, se otevírá další z impéria Pytloun Hotels.

Na začiatku bola vízia vybudovať úspešnú sieť dovolenkových apartmánov na Slovensku. Na základe skúmania business modelov, analyzovania a iniciatívy vznikala v roku 2010 nová značka, ktorá má za cieľ byť synonymom prvotriednych služieb, vysokej kvality a  komfortu - APLEND.

Best Western Rewards, zákaznícky vernostný program hotelovej siete Best Western Hotels & Resorts, oslavuje tento rok svoje 30. výročie.

Společnost Ambassador Group nabízí luxusní ubytování pro účastníky kongresů a relaxaci pro golfisty v západních Čechách i v samotném centru Prahy.

Spoločnosť Best Western Hotels Central Europe odteraz presadzuje na trhu aj hotely, ktoré nechcú byť závislé od značky. Využíva na to nové možnosti. 

Hotely skupiny SYNOT excelujú. Už niekoľko medzinárodných ocenení získali Hotel Elizabeth v Trenčine a Grandhotel Tatra vo Velkých Karloviciach.

Best Western International zavádza novú lifestylovú hotelovú značku Vib. Nový hotelový koncept, zameraný na urbanistický štýl, technológiu a ekologickú udržateľnosť, štartuje v tomto roku v Severnej Amerike a cieli na moderného cestovateľa.