Sieťové hotely

Sorea vstupenka Aqua masaz dreamstime xl 21408666

Konečne prichádza jar. Dožičte si dávku zdravia, regenerácie a pohody, počas jarných relaxačných pobytov v hoteloch SOREA! Navyše s možnosťou využitia rekreačných poukazov vo všetkých zariadeniach.

hotelove siete hilton uvod retazce svetove

História hotelových reťazcov sa začala písať v prvej polovici minulého storočia v USA. Veľký rozmach sieťových hotelov v Európe nastal počas druhej svetovej vojny. 

Mama Shelter Prague Aout 08 18 148 FA

Je oveľa viac ako hotel. Pražský MAMA SHELTER je oázou zábavy a pohostinnosti a je pevne spätý s energiou českej metropoly. Nejde len o miesto pre výletníkov a ich párty, ale o priestor určený k práci, láske, snívaniu, spevu a k návratom po dlhých nociach.

DJI 0341

Nejpříjemnější dny roku, čas letních dovolených, právě přichází. Po celoroční dřině nás opět čeká zasloužený odpočinek. Na úchvatnou přírodu a dokonalý wellness láká Orea Resort Sklář **** v Harrachově.

spkfoewjaoeja

Svůj druhý domov na cestách můžete nyní nově nalézt přímo v samotném historickém centru Prahy, na Václavském náměstí. V domě z roku 1926, kde bývala dříve banka, se otevírá další z impéria Pytloun Hotels.

ac9da4114756a431a8f386ec18650e3681da492ac643a1d4ff623ab0f559d696

Na začiatku bola vízia vybudovať úspešnú sieť dovolenkových apartmánov na Slovensku. Na základe skúmania business modelov, analyzovania a iniciatívy vznikala v roku 2010 nová značka, ktorá má za cieľ byť synonymom prvotriednych služieb, vysokej kvality a  komfortu - APLEND.

best western perex

Best Western Rewards, zákaznícky vernostný program hotelovej siete Best Western Hotels & Resorts, oslavuje tento rok svoje 30. výročie.

ambasador perex

Společnost Ambassador Group nabízí luxusní ubytování pro účastníky kongresů a relaxaci pro golfisty v západních Čechách i v samotném centru Prahy.

BW perex

Spoločnosť Best Western Hotels Central Europe odteraz presadzuje na trhu aj hotely, ktoré nechcú byť závislé od značky. Využíva na to nové možnosti. 

synot perex

Hotely skupiny SYNOT excelujú. Už niekoľko medzinárodných ocenení získali Hotel Elizabeth v Trenčine a Grandhotel Tatra vo Velkých Karloviciach.

vib ramik

Best Western International zavádza novú lifestylovú hotelovú značku Vib. Nový hotelový koncept, zameraný na urbanistický štýl, technológiu a ekologickú udržateľnosť, štartuje v tomto roku v Severnej Amerike a cieli na moderného cestovateľa.