Spa, Wellness, Beauty

Je jedna hodina popoludní, všetci majú siestu. Na ružovú fasádu dopadá slnečný jas a láme sa na vlnách malého bazéna. Cez átrium dolieha ohnivý rozhovor viacerých členov rodiny. Hovoria rýchlo, vzrušene, španielsky.

Po dvoch nociach sa oplatí z Furnasu presunúť severnejšie do Ribeira Grande, kde uvidíte azorskú podobu Morského oka - Lagoa da Fogo. Majú podobnú históriu - aj tento prírodny útvar vznikol sopečnou činnosťou.

Saunový ceremoniál je zpestřením saunování a provádí ho zkušený saunér, někdy i jeden z návštěvníků sauny. Pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů vodou s aromatickou přírodní esencí, případně i peelingem nebo potíráním kůže se do saunování dostává další dimenze.

Je zrejmé, že wellness a fitness idú dohromady. Obidve pozitívne ovplyvňujú zdravie človeka. Prémiové kluby priekopníka fitnessu, spoločnosti Equinox, sa objavia vo wellness časti hotelov v kabáte prispôsobenom luxusným hotelovým podmienkam.

Uprostred horskej scenérie asi hodinu cesty autom z Zűrichu sa nachádza oáza pokoja a oddychu. Grand Resort Bad Ragaz je považovaný za jedno z najlepších európskych centier liečebnej rehabilitácie

Kaldewei Skin Touch je nový relaxačný systém určený pre smaltované vane Kaldewei. Skin Touch spája pôžitok z uvoľňujúceho kúpeľa s kozmetickým zážitkom s omladzujúcimi účinkami. 

Wellness Hotel Patince**** je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Otvorte dvere do wellness raja, luxusnej oázy pokoja. Od začiatku roka je vám k dispozícii privátne wellness, ktoré sa radí k jedinečným konceptom na Slovensku. Priestor očarí vzrušujúcou atmosférou podčiarknutou sviečkami, príjemnými tkaninami a esenciami. 

Díky svým jednoznačným materiálovým přednostem se při zařizování hotelových koupelen již několik desetiletí osvědčuje smaltovaná ocel Kaldewei.

Sú vaši zamestnanci celí dolámaní od celodenného sedenia v kancelárii? Neviete, kde a ako zorganizovať teambuilding? Dochádzajú vám nápady?

Nejluxusnější spa s minerální vodou v celé Asii pro rok 2015, podle soutěže World Luxury Spa Award, nejlepší nově otevřené spa a ve výčtu ocenění pro Angsana Spa Tengchong a jeho Hot Spring Village v čínské provincii Yunnan by jsme mohli pokračovat až dokud by jsme nedosáhli úctyhodného čísla 21.

V neděli 15. února 2015 skončil již třetí ročník SaunaFestu, mezinárodní soutěžní přehlídky saunových ceremoniálů a zážitkového saunování.