Gastro

P1216081 Enhanced NR

Špičkové služby a prvotriedny kulinársky zážitok. Cateringová spoločnosť Harmónia chuti ide do každej akcie naplno. Každá je originálna, špeciálna a pripravená na mieru.

pizza taliansko tophoreca 2023 news

Letné mesiace sa v kulinárskom svete nenesú len v znamení gastronomického štandardu, ale spolu s pestrými sezónnymi surovinami sa do popredia dostávajú aj nadčasové grilované špeciality.

cudne jedla fugu zojirushicom uvod

Každá krajina sveta má svoje gastronomické špeciality, ktoré si zamilovali ľudia na celom svete. V nasledujúcich riadkoch ale nebudeme hovoriť o medzinárodných jedlách, ktoré už bežne s láskou a chuťou konzumujú obyvatelia mnohých krajín sveta, ale skôr o bizarných a zvláštnych jedlách, ktoré už len svojim popisom vyvolávajú razantné odmietanie alebo údiv.

včelie produkty 4

O dôležitosti a význame existencie včiel na našej Zemi vieme všetci. Je dokázané, že ak by včely vyhynuli, ľudstvo by ich nasledovalo, a preto sú považované za najužitočnejší hmyz na planéte.

ekokrabičky 3 úvod

Spoločnosť ECO Krabičky ponúka už od roku 2014 majiteľom gastroprevádzok, organizátorom podujatí i eventovým a cateringovým spoločnostiam široké spektrum obalových materiálov, prestieraní a pomôcok pre gastro.

277524993 4955818391119802 981476444308844538 n

Na spoločenské podujatia prinášajú pôžitok i zážitok a každú udalosť robia nezabudnuteľnou. Dobre zvládnutý catering dáva každej akcii punc výnimočnosti a prispieva k príjemnému pocitu hostí. 

konvektomaty danubius

Variť, piecť, grilovať či smažiť vie každý konvektomat. Retigo Vision však svojim používateľom ponúka oveľa viac.

Webinar Trend Talk Session 7 Header 1200x627px.jpg image office

Tento nadcházející webinář pod taktovkou společnosti RATIONAL opět představí výběr vynikajících přednášejících, kteří se budou zabývat palčivými tématy gastronomie a pohostinství dneška i zítřka.

tescoma termonadoba 4 uvod

Dnes každý z nás dbá na zdravý životný štýl a zdravú výživu. Už nie je ničím výnimočné pripraviť si do práce plnohodnotnú a domácu stravu podľa aktuálnych chutí a potrieb konzumenta

vianoce tradicie zvyky doma vosvete 2 uvod

Štedrý večer má v každej rodine svoju špecifickú atmosféru a vôňu. Z čias detstva si každý z nás určite pamätá na vôňu vyprážaného kapra, ktorý takmer vždy patril na sviatočný stôl.

Pšeničné slamky, bambusové slamky

V HORECA sektore žnú úspechy pšeničné a bambusové slamky, ktoré ako prírodný materiál nezaťažujú prírodné prostredie.

taste of tatry 1 uvod

Ochutnajte Tatry a doprajte si zážitok aj mimo turistických chodníkov a za každého počasia. Aj taká je hlavná myšlienka a poslanie nového projektu Taste of Tatry.