28. - 29. novembra sa v Prahe uskutočnila konferencia Asociácie hotelov a reštaurácii Českej republiky. Určená bola pre všetkých majiteľov, prevádzkovateľov a manažérov hotelov, penziónov, reštaurácií, učiteľov stredných odborných škôl a profesorov vysokých škôl, študentov a všetkých ostatných profesionálov z odboru.

 

ahr 5

 

Súčasťou konferencie boli odborné prednášky na zvolené témy, odovzdávanie skúseností medzi jednotlivými účastníkmi, obchodné rokovania a stretnutia. V rámci odbornej časti programu medzi prítomnými vystúpili profesionáli z oblasti HORECA, Václav Stárek - prezident AHR ČR, Jan Herget - riaditeľ agentúry CzechTourism, Riccardo Lucque, šéfkuchár, zakladateľ a majiteľ skupiny La Collezione a mnohí iní.

 

ahr 1

 

Vyvrcholením konferencie je každoročné vyhlásenie a udeľovanie cien Asociácie hotelov a reštaurácií ČR tým členom, ktorý svojim pôsobením v odbore i svojimi spoločenskými aktivitami prinášajú pozitívny príklad ostatným.

 

ahr 3

 

Ak Vás zaujíma, kto tento rok ocenenie získal, sledujte nás na našom webe. Ako partneri podujatia sme na akcii prítomní, a sprostredkujeme vám všetky dôležité informácie.