Dokonalý servis, profesionalita, srdečná atmosféra rodinnej firmy, všadeprítomná pohoda a nezabudnuteľné zážitky. Tri sestry je názov nového apartmánového domu v srdci Demänovskej Doliny v Jasnej pod Chopkom. Je dokonalým zázemím pre lyžiarov a pre všetkých, ktorí chcú spoznať Liptov, jeho prírodu a nekonečné možnosti i atrakcie. Tri sestry ponúkajú ešte niečo navyše - čo by ste povedali na pobyt v luxusnom apartmáne so súkromným jacuzzi a výhľadom na Chopok?

 

 

Je len málo ubytovacích zariadení na Slovensku, ktoré ležia priamo na vychytenej zjazdovke. Hostia apartmánového domu Tri sestry si obujú lyžiarky, nasadia lyže a z apartmánu zlyžujú až k stanici lanovky Lúčky lyžiarskeho strediska Jasná. Niet sa čo čudovať, že o takéto pohodlie je v zime veľký záujem a apartmány sú od spustenia lyžiarskej sezóny obsadené najmä zahraničnými milovníkmi zimných športov.
Liptov je mimoriadne atraktívny aj v iných ročných obdobiach. Apartmány využívajú v teplejších mesiacoch najčastejšie českí a slovenskí turisti, pre ktorých je tamojšia príroda nekonečným zdrojom potešenia. Ľahšia aj náročnejšia turistika, vynikajúce reštaurácie, adrenalínový lanový park, či aquaparky v neďalekom okolí ulahodia všetkým návštevníkom.

Dizajnovo zariadené apartmány s profesionálnym servisom spájajú výhody zázemia špičkového hotela s pohodlím, aký prinášajú len takéto typy ubytovacích zariadení. Priestranné obývacie izby s pohodlným nábytkom a plne vybavené kuchyne dávajú priestor aj na dlhodobejšie pobyty. Na rozdiel od neosobných apartmánových domov je v Troch sestrách k dispozícii stále niekto, kto sa postará o požiadavky, poradí a pomôže. V sezóne tu funguje recepcia a kaviarnička, aby sa hostia mali vždy na koho obrátiť.

Tri sestry_demänovská dolina_apartmánový dom Jasná

 

Návštevníci majú k dispozícii 15 apartmánov. Trinásť klasických, s veľkosťou 41 metrov štvorcových, ponúka priestor pre dvoch až štyroch ľudí. Najväčší záujem je však o dvojicu VIP apartmánov pre štyroch až šiestich hostí. Majú 95 metrov štvorcových a jacuzzi s priamym výhľadom na Chopok. Na veľkej terase majú hostia vytvorené súkromie pre relax vo vode, ale aj na posedenia s priateľmi.

Vírivka či sauna nie sú na Troch sestrách iba výsadou VIP apartmánov. Wellness majú k dispozícii všetci hostia, v letných mesiacoch dokonca grátis.

 

Tri sestry_demänovská dolina_apartmánový dom Jasná

 

Ubytovacie zariadenie vytvára priateľské prostredie pre rodiny s deťmi. Drobci sa vyšantia v detskom kútiku i vonkajšom detskom ihrisku. Bonusom je možnosť odložiť si bicykel alebo lyže v lyžiarni, či zaparkovať svoje auto v krytom parkovisku. Na izbách sú k dispozícii aj populárne streamovacie služby, cez ktoré si môžete v pohodlí vychutnať vaše obľúbené filmy či seriály.

Apartmány Tri sestry je možné využiť aj ako príjemné miesto pre organizovanie spoločenských a firemných podujatí. V spoločenskej miestnosti je priestor pre firemné eventy, menšie konferencie pre 35 až 40 ľudí, teambuildingy či vianočné posedenia.

Tri sestry_demänovská dolina_apartmánový dom Jasná_Chopok

Tri sestry_demänovská dolina_apartmánový dom Jasná

Tri sestry_demänovská dolina_apartmánový dom Jasná

Tri sestry_demänovská dolina_apartmánový dom Jasná

Tri sestry_demänovská dolina_apartmánový dom Jasná

Tri sestry_demänovská dolina_apartmánový dom Jasná_terasa

Tri sestry_demänovská dolina_apartmánový dom Jasná

Tri sestry_demänovská dolina_apartmánový dom Jasná_recepcia

Tri sestry_demänovská dolina_apartmánový dom Jasná_detské ihrisko

84816174 5271 4343 aab7 957d961c7739

 

Text: BK
Foto: Tri sestry
Viac na: www.trisestry.sk