Pokoj v tichom lesnom prostredí Belianskych Tatier, súkromie v zázemí romantického penziónu a spojenie očarujúcej prírody s goralskými tradíciami. Viete si v tomto čase predstaviť atraktívnejšie strávenú dovolenku so svojou rodinou či priateľmi?

 

Penzión Harmónia Lendak_Belianske Tatry

 

Turisticky celoročne príťažlivé Tatry, na blízku tie najväčšie turistické lákadlá, chodníky, lyžiarske svahy i historické skvosty Spiša, no v penzióne upokojujúci šum lesa.

Medzi obcou Tatranská Kotlina a goralským Lendakom stojí novovybudovaný Penzión Harmónia situovaný v tichom prírodnom prostredí v chránenej oblasti Belianske Tatry.

V Harmónii dostanete všetko, čo k oddychu potrebujete. Telo si užije svoju dávku regenerácie vo vlastnom wellness centre. Ak dostanete chuť na klobásu opečenú v ohni, altánok s krbom je výborné miesto na večerné posedenie v kruhu priateľov.

Deti môžete pokojne nechať vyblázniť sa na detskom ihrisku s hojdačkami, preliezačkou a pieskoviskom, či dokonca v interiérovom detskom kútiku. Tí starší sa zabavia pri biliarde, alebo si dajú partičku stolného futbalu.

 

Penzión Harmónia Lendak_Belianske Tatry_wellness

 

V Penzióne Harmónia je na výber šesť izieb, každá má niečo špecifické. Pre páry sú ideálne dvojlôžkové izby. Tá s balkónom poskytne maximálny komfort s krásnym výhľadom na tatranskú prírodu.

Pre rodiny s deťmi sú ideálnou voľbou troj a štvorlôžkové izby. Na výber je izba s vlastnou kuchynkou pre tých, ktorí si radi navaria sami. Ostatní môžu využiť spoločnú kuchynku, prípadne sa z chuti najesť v reštaurácii Penziónu Harmónia. Atraktívny mezonetový apartmán poskytne každej rodine maximálny komfort s krásnym výhľadom do okolia. Izba je ideálna pre rodiny, ktoré preferujú viac súkromia, pretože apartmán pozostáva z dvoch miestností.

 

Penzión Harmónia Lendak_Belianske Tatry_izba

 

Pre tých, ktorí vyhľadávajú ešte väčšiu samotu a romantiku, si pre svoj pobyt v slovenských veľhorách môžu vybrať Chatu Nicol v malebnej obci Lendak. Svoju dovolenku si tu môže pohodlne užiť štrnásť ľudí v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Samozrejmosťou je spoločenská miestnosť s barom, televízorom, satelitom a kompletne zariadená kuchyňa. Regeneráciu si hostia môžu dopriať v saune. K dispozícii je biliardový stôl a na chate nemôže chýbať krytý prístrešok s krbom a grilom.

 

Penzión Harmónia Lendak_Belianske Tatry_reštaurácia

Penzión Harmónia Lendak_Belianske Tatry_izba_II

Penzión Harmónia Lendak_Belianske Tatry_mezonet

Penzión Harmónia Lendak_Belianske Tatry_exteriér

 

Text: BK
Foto: Penzión Harmónia
Viac na: www.penzionharmonia.eu