Pokoj, čistá príroda a pritom na dosah od atraktívnych Belianskych Tatier i Spišskej Magury. V goralskej obci Ždiar preslávenej svojimi tradíciami i zachovanou ľudovou architektúrou poskytuje Penzión Gazda to najpodstatnejšie, čo ku dokonalej dovolenke v lone prírody každý návštevník potrebuje. Komfortné ubytovanie, kvalitnú slovenskú kuchyňu a príjemný wellness.

 

IMG 9151u 825x510

 

Penzión Gazda je k dispozícii počas celého roka. Ponúka štýlové ubytovanie v piatich komfortných mezonetových apartmánoch s celkovou kapacitou 18 osôb.

V ponuke sú dva apartmány pre 2 až 3 osoby, ďalšie dva apartmány pre 2 až 4 osoby, alebo jeden apartmán pre 2 až 4 osoby. Apartmány sú tvorené dvojlôžkovou spálňou, obývacou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom a gaučom s možnosťou jednej prístelky. Súčasťou apartmánov je francúzske okno, z ktorého sa dá vychutnávať krásna príroda naokolo.

 
unnamed

 

Na prízemí penziónu sa nachádza spoločenská miestnosť vybavená detským kútikom s hračkami a spoločenskými hrami, stolným futbalom či biliardom. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri penzióne.

Slovenská kuchyňa
Gazdovská smotanová fazulica, kapustnica s hubami, klobáskou a údeným mäsom, pečené rebrá, či pirohy a halušky s bryndzou. Takéto tradičné slovenské jedlá ponúkajú v reštaurácii Penziónu Gazda. Môžete sa spoľahnúť, že všetky jedlá sú pripravované z čerstvých a kvalitných domácich surovín.

Pre tých, čo si chcú variť sami, je v spoločných priestoroch penziónu k dispozícii spoločná, plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnou rúrou, kávovarom a rýchlovarnou kanvicou.

 

IMG 2292u

 

Relax a wellness
V modernom wellness centre s relaxačnou zónou môžete vyskúšať účinky fínskej sauny a perličkového kúpeľa. Krásy tunajšej prírody možno objavovať na mnohých turistických chodníčkoch prechádzkou okolím. Milovníci cyklistiky si na svoje prídu v blízkom bike parku. Veľa zábavy zažijete aj na bobovej dráhe, tubingovej dráhe či trampolínach strediska Sun Bachledka. Počas zimy si zalyžujete v miestnych lyžiarskych strediskách Ski centrum Strednica alebo Ski centrum Strachan, prípadne aj v blízkom stredisku Ski Bachledova dolina - Jezersko.

 

unnamed 1

53300567

 

Text a foto: Penzión Gazda
Viac na: www.penzionugazdu.sk