Je ešte ďalej ako Austrália. Na jeho 332 ostrovoch sa rozprestiera jedinečná príroda a niekoľko luxusných rezortov. Vlani k nim pribudol ďalší. Hotel Six Senses na Fidži.

 

Fiji six senses hotel


Tento rezort sa rozprestiera pozdĺž pláže na pobreží ostrova Malolo na dĺžke 650 metrov. Súčasťou zariadenia sú okrem vil tiež reštauračné zariadenia, Alchemy bar a vínna viecha.
Do celého objektu je navyše dodávaná solárna energia a zároveň je rezort napojený na Tesla akumulátory. A teraz dobré správy pre milovníkov jedla a cudzích kultúr. V rámci Six Senses Fiji je pre hostí pripravených hneď niekoľko chuťoviek.

 

fiji tavolea reštaurácia

 

 

deli rara cafe fiji

 

Reštaurácia Tavolea ponúka fúziu medzinárodnej kuchyne s tichomorskou. V kaviarni RaRa Café and Bar nájdete okrem iného aj deli shop s miestnou produkciou, kde nechýba káva či čokoláda Fijiana.

 

fiji interier modern fijian

 

Pre tých, ktorí túžia po luxusnom oddychu vnútri rezortu, sú v rámci 18 spa zariadení pripravené bohaté wellness programy ako spánkový program s odborníkom na slovo vzatým, parné sauny, bazény s teplými a studenými tryskami.

 

fiji vila six senses

 

Cena za ubytovanie sa pohybuje medzi 460 € - 650 € za noc, v závislosti od veľkosti ubytovacej jednotky. K dispozícii sú vily s bazénmi v rozlohách 74 – 180 metrov štvorcových. Každá z izieb je zariadená moderne, avšak s prvkami domorodých kultúr. Nakoniec, v Six Sensres Fiji je tak dobre, že stráviť tu len pár dní dovolenky by bol hriech. Preto sa v rámci programu Six Senses Rental môže spokojný klient rozhodnúť pre prenájom či odkúpenie vlastnej vily. Hlboko v exotickej divočine súsostrovia. S výhľadom na Tichomorie. Aby ste sa sem mohli v pohodlí dostať, hotel pripravil pre hostí transfer helikoptérou. Cesta z letiska Nadi tak trvá približne len 10 minút. A ak sa vám nechce na takú dlhú cestu baliť, nemusíte sa trápiť. Všetko nakúpite priamo tu - v hotelovom butiku s luxusným oblečením.