Hotel Color*** - výnimočný hotel priamo v Bratislave,v ktorom si môžete vybrať izbu podľa farby na akú máte náladu. Farby majú veľký vplyv na človeka, na jeho pohodu, či duševné zdravie. Podľa farby ubytovania môžete zrelaxovať, načerpať nové sily, alebo sa liečiť. Špeciálne farebne ladené izby vám navodia tú správnu atmosféru. Celý hotel je ladený v modernom štýle a ponúka komfortné a príjemné ubytovanie za výhodné ceny.

 

DSC 0890

Spoločnosť mala predstavu vybudovať top trojku hotelov v Bratislave, čo sa aj podarilo.

 

 

Ubytovanie
Hotel ponúka ubytovanie v 71 dvojlôžkových izbách na 4 podlažiach. Izby sú rozdelené na classic a comfort. Prvé dve poschodia sú izby classic a ostatné sú kategórie comfort. Izby spĺňajú kategóriu 4, čo znamená že plne zodpovedajú izbám **** hotelov.

 

DSC 0552


Farebné izby
Hotel ponúka 4 rôzne farebné prevedenia, pričom záleží len na vás, na akú farbu máte práve chuť. Jedno farebné prevedenie vás môže naplniť pozitívnymi emóciami, iné vám navodí príjemný pocit pohody po náročnom dni. Každý z nás je iný – jedinečný, a práve preto si môžete vybrať izbu právu tú „vašu“. V hoteli si môžete vybrať izbu podľa svojho vkusu, podľa aktuálnej nálady alebo významu, ktorý farba má.

 

cervena 12 DSC 1249

 

 

7 farebných variácií izieb a každá má svoj príbeh. Ktorá sa páči vám?

Žltá je presne tá farba, ktorá sa postará o dobrú náladu, pokoj a rovnováhu.  Regeneruje vyčerpané nervy. Ak túžite po slobode alebo intelektuálnych zážitkoch je tou správnou. Prebúdza zvedavosť, činnosť mozgu a chuť do jedla.

Oranžová  farba vás preberie a dodá  pozitívnu energiu. Je super pre osoby s dýchacími alebo tráviacimi ťažkosťami. Dokonca vraj dokáže zastaviť štikútku. Postará sa o zvýšenie koncentrácie a chuti do práce. Na pracovné cesty ako stvorená.

Červená  uvoľňuje najviac energie a dodáva najviac tepla. Spôsobuje, že cítite menej bolesti, vplýva na nervový a krvný obeh. Je to aktívna a dynamická farba. Lieči z fóbií a strachu, no v prehnanom množstve môže spôsobiť netrpezlivosť.  Predstavuje farbu lásky a vášne.

Modrá vyrovnáva energetickú hladinu, napomáha rozvoju komunikácie a podporuje získavanie vedomostí. Je to chladná farba, ktorá ale vzbudzuje pocit bezpečnosti a vernosti. Môže sa použiť ako malý pomocník v boji proti kožným ochoreniam alebo proti nespavosti či depresiám.

Zelená  je farba prírody a pokoja. Postará sa o harmóniu, regeneráciu, odpočinok a naberanie nových  síl. Pozitívne vplýva na tráviaci systém, mozog a nervy. Je vhodná asi za každých okolností.

Fialová  je zmiešaná z teplej a studenej farby,  teda môže byť nielen upokojujúca, ale aj znepokojujúca. Je to mystická farba, ktorá stimuluje imunitný systém a hormonálnu činnosť. Zlepšuje spánok, znižuje chuť do jedla, zastavuje krvácanie a pôsobí ako antibiotikum.

Hnedá  je farba pôžitkov odzrkadľujúca bezpečnosť. U malých detí nie veľmi obľúbená, no u dospelých vítaná, najmä kvôli tomu, že pomáha odohnať stres. Upokojuje a vytvára pohodu. Je presne pre tých, ktorí si chcú vychutnať nerušený pobyt.

 

 

10

 


Oslavy a svadby
Hotel Color je príjemné miesto v Bratislave na usporiadanie svadby, oslavy v štýle Color. Rodinná svadba, oslava, slávnostný obed a večera či nakoniec aj komornejšia svadba, budú tou najkrajšou udalosťou, ktorej dodáme farebný veselý prvok. K nezabudnuteľnej oslave patrí aj dokonalé jedlo, na ktorom si pochutia všetci pozvaní hostia. Dokonalosť vašej svadby, oslavy dotvorí výzdoba a priestory upravené podľa vášho vkusu a charakteru oslavy. Každá oslava tak získa jedinečný vzhľad, či už romantický, moderný, tradičný alebo extravagantný.

 

2

 


Chutná kuchyňa
Hra chutí, kreativita a farebnosť na tanieri, ktorá ulahodí všetkým. Gurmánsky zážitok v reštaurácii hotela si budete chcieť zopakovať. Kapacita reštaurácie je 45 osôb a kapacita letnej terasy je 25 + 44 osôb. Náročnejší klienti si určite vyberú jednu zo špecialít medzinárodnej kuchyne. Kuchári tvoria nové chute z čerstvých surovín od regionálnych dodávateľov. V ponuke je kuchyňa pre hostí s laktózovou intoleranciou a celiatikov – bez gluténov.

 

9

 

Farebné prostredie hotela, milý personál, výborná kuchyňa a služby, ktoré si budete pochvaľovať.

 

 

 

Text upravila: Lenka Drgoncová
Foto: Hotel Color
Viac na: www.hotelcolor.sk