Absolútny pokoj v tichom lesnom prostredí tatranskej prírody, súkromie v zázemí romantických drevených chatiek a všade na okolí nedotknuté prírodné prostredie. Viete si predstaviť atraktívnejšie strávenú dovolenku so svojou rodinou či priateľmi?

 

Rezort pri jazere Podbanské_chatky

 

Pod legendárnym Kriváňom medzi Podbanským a Pribylinou stojí novovybudovaný Rezort pri jazere situovaný blízko najchránenejšej Tichej a Kôprovej doliny. Drevená koliba so štrnástimi izbami a desať apartmánov v piatich chatkách sú ideálnym miestom pre vyrážanie na turistické výpravy, cykloturistické výlety, ale aj na raftovanie na poslednej divokej rieke Belá, spoznávanie jedného z najkrajších kútov Slovenska na bežkách i lyžovačku pre každého.

Rezort je situovaný na pomedzí celoročne príťažlivého Liptova a atraktívnych Vysokých Tatier. Na blízku sú tie najväčšie slovenské turistické lákadlá, chodníky, lyžiarske svahy a historické skvosty.

V Rezorte pri jazere dostanete všetko, čo k oddychu potrebujete. Telo si užije svoju dávku regenerácie vo vlastnom wellness centre. Ak dostanete chuť na klobásu opečenú na grile, altánok je výborné miesto na večerné posedenie v kruhu priateľov. V jazierku, ktoré je dominantou ubytovacieho zariadenia, si môžete chytiť rybu a o niekoľko minút ju kuchári upravia do chutnej podoby.

 

Rezort pri jazere Podbanské_chatky, wellness_kongres

 

V apartmánoch v hlavnej budove si môžu hostia vybrať jednu zo štrnástich dvojlôžkových izieb. Pre tých, ktorí chcú zažiť ešte bližší kontakt s čistou tatranskou prírodou, sú k dispozícii chatky. Každá z nich je rozdelená na dve časti so samostatnými vchodmi, aj parkovaním. V jednej časti sa ubytujú štyri osoby s možnosťou prístelky. Hostia si môžu vychutnať vlastný altánok  s grilom a majú plne vybavenú kuchyňu.

Deti môžete pokojne nechať vyblázniť sa na detskom ihrisku či v interiérovom detskom kútiku.

 

Rezort pri jazere Podbanské_chatky, wellness_kongres_kuchyňa

 

Tie najväčšie atrakcie sa nachádzajú kúsok od komplexu. Môžete si vybrať z množstva cyklotrás po lesoch Podbanského, či po červenej značke tatranskej magistrály priamo pri rezorte. Na nové myšlienky vás privedie túra na Kriváň, či  prechádzka k najvyššiemu vodopádu Slovenska.

V zime zažijú deti prvé skúseností s lyžovaním na svahu v Podbanskom. Poriadna lyžovačka na vás čaká v len 20 kilometrov vzdialenom Štrbskom Plese spolu s množstvom trás na bežecké lyžovanie. Tie nájdete po obutí bežeckých lyží aj priamo pri rezorte na trasách v okolí Liptovskej Kokavy.

Rezort pri jazere ponúka aj priestory pre rôzne vnútorné aj vonkajšie eventy. Kongresová sála je vhodná pre menšie konferencie do 40 osôb, školenia, firemné akcie, či teambuildingy. Reštaurácia je unikátna pre svadby, oslavy, teambuilding pod holým nebom. Nie je lepšej prípravy na koncentráciu a výkon, ako sú aktivity na čerstvom vzduchu.

 

Rezort pri jazere Podbanské_chatky, wellness_kongres_sauna
Rezort pri jazere Podbanské_chatky, wellness_kongres_izba
Rezort pri jazere Podbanské_chatky, wellness_kongres_reštaurácia

 

Text: BK
Foto: Rezort pri jazere
Viac na: www.rezortprijazere.sk