Štvorhviezdičkový biznis hotel v centre Bratislavy má ideálne podmienky na organizovanie rôznych typov eventov, ako sú kongresy, konferencie, semináre, ale aj svadby, večierky či iné spoločenské podujatia.

 

hotel tatra ubytovanie bratislava 6

 hotel tatra male logo

 

So svojimi piatimi konferenčnými sálami a reštauráciou hotel ponúka vynikajúci priestor pre usporiadanie menších aj väčší akcií. Je len na vás, aký veľký priestor si vyberiete - celková kapacita je až 700 hostí. Najväčšou miestnosťou je konferenčná sála LUX, ktorá pojme až 350 osôb. Len nedávno prešla kompletnou rekonštrukciou a modernizáciou.

 

hotel tatra ubytovanie bratislava 3

 

Okrem vstavaného pódia ponúka aj výnimočné kaskádové sedenie, ktoré zaručuje komfort a výbornú viditeľnosť na nadštandardne veľké kino plátno. Samozrejmosťou je wifi, klimatizácia, tri vstavané tlmočnícke kabínky, moderná prezentačná technika so špičkovým laserovým projektorom so svietivosťou až 12 000 lm. Pred vstupom do sály sa nachádza reprezentačný foyer – miesto vhodné na coffeebreaky či networking počas konferencií.

 

hotel tatra ubytovanie bratislava 5

hotel tatra ubytovanie bratislava 4

 

Ďalším zaujímavým priestorom je sála Standard, ktorú je možné posuvnou stenou predeliť na dve miestnosti so samostatnou prezentačnou technikou. Pre menšie eventy sú vám k dispozícii tiež salóniky Grand a Classic, ktoré sú prepojené vonkajšou terasou. Vďaka variabilite priestorov sa vie hotel prispôsobiť všetkým vašim požiadavkám.

Stretnete sa tu s profesionálnym prístupom všetkých zamestnancov, a tak sa vy a vaši hostia budete cítiť vždy príjemne. Ubytovať sa môžete v komfortných izbách rôznych typov s celkovou kapacitou až 350 lôžok. Prístup do všetkých priestorov hotela je bezbariérový. Výhodou je vlastný parkovací dom s kapacitou až 90 miest a tiež priestor pre autobusy.

V hotelovej reštaurácii si môžete pochutnať na menu zostavenom podľa sezónnej ponuky. Z vínnej karty odporúčame ochutnať niektoré z kvalitných slovenských vín, kde má bohaté zastúpenie malokarpatská vinohradnícka oblasť.

 

hotel tatra ubytovanie bratislava 2

 

Hotel Tatra sa nachádza v Starom Meste, vedľa Prezidentského paláca so záhradou, kde môžete stráviť svoj voľný čas napríklad príjemnou prechádzkou spojenou s prehliadkou historického centra mesta.

 

 

Pre tých, ktorí dávajú prednosť kultúrnemu zážitku riaditeľka hotela Ivana Pechová odporúča rezervovať si vstupenky na niektoré z predstavení legendárneho divadla – Štúdia L+S, ktorého zakladateľmi boli Milan Lasica s Júliusom Satinským a nachádza sa priamo v hoteli. Ak hľadáte miesto pre zorganizovanie vášho eventu a máte záujem o bezproblémový a flexibilný prístup Hotel Tatra je tou správnou voľbou.

 

hotel tatra ubytovanie bratislava 1

Na fotke: Ing. Ivana Pechová, generálna riaditeľka Hotela Tatra, Bratislava 

Viac informácií: www.hoteltatra.sk