Hotel IMPOZANT**** sa nachádza v malebnom prostredí Valčianskej doliny blízko mesta Martin. V roku 2018 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, čo dnes ocení určite každý návštevník.

 

exterier nocna


Ubytovanie
V hoteli sa nachádza 33 izieb a 2 luxusné apartmány. Takmer všetky izby ponúkajú čarovný výhľad z priestranných balkónov a terás. Izby sú zariadené v modernom štýle s potrebným vybavením, preto poskytujú komfortné ubytovanie nielen počas biznis ciest, ale tiež pre celé rodiny a dlhodobé dovolenky.

 

 

Špičkový wellness
Hotel ponúka širokú škálu možností využitia voľného času. Priamo v hoteli si môžu hostia užiť perfektný oddych v najväčšom wellness centre v Turci. Úplne nové wellness centrum disponuje mnohými atrakciami: bazén s protiprúdom, vírivá vaňa s výhľadom priamo na svah, 5 sáun a to fínska sauna, parná sauna, bio-sauna, infra-sauna aj soľná peelingová sauna, ktorá je jediná v širokom okolí, ochladzovací bazén, bazénový bar a veľa ďalšieho. Pre hostí sú taktiež k dispozícii profesionálne masérske služby a nové hotelové fitness centrum. Ďalšou možnosťou ako stráviť príjemný večer v hoteli je zahrať si bowling. V bowling centre sa nachádzajú 4 profesionálne bowlingové dráhy a nočný bar.

 

sauna

bazenova hala

 

Kongresy, konferencie a akcie
Hotel je tiež skvelým miestom na organizáciu kongresov či teambuildingov. Novú presklenú konferenčnú sálu s kapacitou 100 osôb s potrebným technickým vybavením skvele dopĺňa hotelová gastronómia. Reštaurácia ponúka okrem plnej penzie tiež A lá carte menu so širokým výberom tradičných i moderných jedál, ktoré vyhovie aj tým najnáročnejším klientom.

 

restauracia 01

 

V zime lyže, v lete golf či túry
V hoteli taktiež pribudne nový celopresklený Lobby bar, v ktorom si hostia môžu vychutnať skvelú kávu s krásnym výhľadom do okolitej prírody. Okolie hotela ponúka športové vyžitie nielen v zime ale aj v letných mesiacoch. Od hotela je to len pár krokov priamo na lyžiarsky svah v stredisku Snowland. V stredisku sa tiež nachádza detské ihrisko, golfové odpalisko, tenisové kurty, požičovne bicyklov, kolobežiek, ľadová plocha a mnoho ďalšieho.

 

Hotel Impozant je skutočne impozantné miesto s neobmedzenými možnosťami. 

 

 


Text a foto: Hotel Impozant

Viac na: www.impozant.sk                www.facebook.com/hotelimpozant