V súčasnej dobe sa ekologické balenia dostávajú do popredia, pretože žiť ekologicky je cesta budúcnosti. Rodinná firma Bionela je jednou z prvých na Slovensku, ktorá začala propagovať nový trend v ekogastronómii. Taktiež predstavuje aj špičku na trhu v danej oblasti.

 

TopHoreca 2 1

 

Vždy o krok vpred

Bionela je vždy o krok vpred. Spoločnosť robí veľkú osvetu v oblasti zdravého životného štýlu pre školy i mestá, spolupracuje s neziskovými organizáciami a zastrešuje známu akciu "Vegánske hody". Veľa nových informácií sa môžete dozvedieť na vzdelávacom blogu "nejemzplastu.sk", ktorý svojimi článkami pravidelne zvyšuje vzdelanosť v oblasti ochrany životného prostredia. Bionela stavia na certifikovanej kvalite renomovaných značiek a svetových lídrov vo výrobe. Práve to je dôležité z hľadiska udržania kvality.

 

TopHoreca 3 1

 

Ocenenie ,,Green Operations"

Už niekoľko sezón Bionela spolupracuje s festivalom Pohoda, ktorý aj zásluhou spoločnosti  dostal ocenenie " Green Operations". 

Vyrobené z prírody

Všetky materiály a produkty sú vyrobené v súlade s nariadením EÚ, zdravotne nezávadné, rozložiteľné, recyklovateľné a znovu spracovateľné. Produkty majú rastlinný pôvod  a sú vyrobené z bioplastu (PLA), celulózy, cukrovej trstiny, drevenej dyhy alebo palmového listu. Svojim zákazníkom doprajte jesť a piť zdravšie, využite eko poháre, tácky, príbory, miešadlá, servítky, kelímky na polievku, šalát, sushi, čínu, rôzne krabičky, vrecká, eko tašky, či iné. Zákazník  to ocení a rád sa vráti.

  

TopHoreca 1 1

 

Najširší sortiment gastroobalov 

Bionela reálne poskytuje najširší sortiment gastroobalov na našom trhu.  V portfóliu nájdete celý segment Horeca, v ponuke sú trendové obaly pre donášku, servírovanie jedla a pitia, či  catering. Využiť môžete jedinečnú možnosť ekologického zatavovania jedla pre donášky. Bionela je s danou technológiou prvým a stále jediným dodávateľom na slovenskom trhu.

 

Top Horeca 5 001

 

Vyberte si zo širokej ponuky 

Poháre - v ponuke nájdete jednorazové poháre do automatov, poháre na kávu, čaj, smoothies s doplnkovým sortimentom, ako sú vrchnáky na jednorazové poháre rôznych typov, nápojové slamky, či miešadlá. 

 

Top Horeca 6 1

 

Eko taniere a tácky - jednorazové taniere sú vyrobené najmä z cukrovej trstiny ale aj z palmového listu. Taniere sú pevné, odolné a neohýbajú sa, keď je na nich servírované jedlo. Spoľahlivo odolávajú mastnote, vysokým teplotám a tekutinám. Vynikajú naturálnym vzhľadom, servírované jedlo tak na nich vyzerá veľmi zaujímavo a luxusne. Dostupné sú rôzne tvary a objemy štandardné aj atypické, stačí si len vybrať.

Eko príbory - jednorazový príbor v najvyššej ekologickej kvalite. Lyžička z bioplastu je aj oveľa pevnejšia ako jej umelá varianta a bez problémov znovu použiteľná, rovnako ako bioplastové vidličky, či nože. Drevený príbor je veľmi obľúbený rovnako v gastro prevádzkach, ako aj na eventoch v prírode, alebo rodinnej grilovačke.

Eko obaly určené na donášku jedla - zaujímavé a spoľahlivé riešenie obalov na donášku jedla ponúkajú patentované obaly, ktoré nepretekajú pri transporte, sú odolné voči mastnote udržujú jedlo teplé a svieže.

 

TopHoreca 4 001

 

Do reštaurácie i domácnosti
Výhodu majú rozložiteľné vrecia na odpad, ktoré nájdete v rôznych obchodoch, ale dôležité je prečítať si z akej sú suroviny. Ak sú označené ako HDPE, LDPE, tak sa jedná o ropu. Ak kúpite bio, odpad nezapácha a dá sa rozložiť. Pre deti sú prínosom desiatové boxy, ktoré okrem pekného dizajnu, šetria zdravie Vašich ratolestí.

Využiť môžete aj ekologický branding na obaly,  či  reklamu pre Vašu firmu /formou plagátov, stojančekov, či propagáciou na sociálnych sieťach/.  Kontaktujte spoločnosť už dnes. 

 


Text upravila: Lenka Drgoncová
Foto: Bionela
Viac na: www.bionela.eu