Absolutum Wellness Hotel prešiel v minulých rokoch množstvom pozitívnych zmien. Tou najvýznamnejšou bola v uplynulom roku zmena názvu z Absolutum Boutique Hotel na Absolutum Wellness Hotel.

 

absolutum hotel praha wellness infinity absolutum group 1

 

Týmto rozhodnutím sa vyzdvihla veľká prednosť hotela, ktorou je exkluzívne wellness centrum Infinit. Samozrejme zmenený nebol len názov, ale prispôsobené boli aj vybavenie a služby hotela tak, aby zodpovedali tomu, čo má kvalitný wellness hotel mať.

Izby sú vybavené županmi, papučami a zavedená je priama linka z izieb do wellness centra, aby bol hosťom maximálne uľahčený proces objednávania. Na webe hotela je v ponuke predaj wellness balíčkov a darčekových voucherov. Klienti, ktorí si urobia rezerváciu priamo na hotelovom webe, majú exkluzívnu možnosť využiť služby wellness centra za zvýhodnených podmienok.

 

absolutum hotel praha wellness infinity absolutum group 2

 absolutum hotel praha wellness infinity absolutum group 7

 

Vo vylepšeniach hotela sa však pokračuje aj naďalej. Nedávno sa Absolutum Wellness Hotel zapojil do programu StaySafe a hotel tak spĺňa všetky pravidlá bezpečnej prevádzky, čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité. Pre hostí hotela je taktiež pripravený jedinečný online turistický sprievodca. To všetko preto, aby sa klienti lepšie orientovali v blízkom, ale aj vzdialenejšom okolí hotela a naplno využili potenciál skvelej polohy hotela. Na každej izbe klient nájde stojan s unikátnym QR kódom, ktorý po naskenovaní nasmeruje jeho používateľa priamo na stránku s prehľadom hotelových služieb, pamiatok, zaujímavých miest, reštaurácií, obchodov a mnohých ďalších užitočných informácií.

 

absolutum hotel praha wellness infinity absolutum group 4

 

V druhej polovici tohto roku sa konkrétne hotely, reštaurácie i wellness centrá rozhodli spojiť do jednej veľkej siete s názvom Absolutum Group. Jej cieľom je ponúkať klientom originálne a jedinečné miesta s najlepšími službami, štýlovým vybavením a príjemným personálom. Konkrétne je to Absolutum Wellness Hotel a Salut Restaurant v Čechách, na Slovensku sú to originálne drevenice Jánošíkov Dvor, Jánošíkov Golf, Jánošíkov Wellness, SOHO1 Café Pauzička a SOHO1 Wellness.

 

absolutum hotel praha wellness infinity absolutum group 5 banner

 

V každom menovanom zariadení sa tešia na vašu návštevu.

Viac informácií: www.absolutumhotel.cz