Niet lepšieho miesta na posedenie s priateľmi ako letná terasa. Nezáleží na tom, či sa nachádza priamo na pešej zóne alebo je skrytá v útulnom átriu. V ostatnom čase plní funkciu paralelnej reštaurácie či kaviarne, preto je jej zariadenie rovnako dôležité.

 

TG1

 

Tohtoročnej kolekcii opäť dominuje umelý ratan, ktorý je osvedčeným materiálom exteriérového vybavenia terás. Stoličky z umelého ratanu sľubujú dokonalé pohodlie pre hostí a jednoduchú manipuláciu pre personál. Vďaka rôznemu dizajnu kaviarenských stoličiek, ako aj variabilite samotného ratanu, ponúka tento mobiliár široké možnosti. V ponuke sú subtílnejšie stoličky z plochého ratanu, ako aj masívne kreslá z atraktívneho oblého ratanu.

Mimoriadnemu záujmu sa každoročne teší kolekcia Tintinhal, predstavujúca klasický štýl, ktorý imituje tradičný kovaný nábytok. Hliníkový nábytok, ktorý nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, predstavuje ideálne riešenie do mestských dvorov alebo štýlových záhradných reštaurácií. Okrem mnohých zaujímavých detailov, ktoré ho robia výnimočným, mu na atraktivite pridáva originálna farebná úprava s trendovým patinovaním.

Na exteriérový nábytok letných terás kaviarní a reštaurácií sa kladú pomerne vysoké požiadavky. Okrem toho, že je denne vystavený extrémnym poveternostným vplyvom, musí odolávať aj veľmi intenzívnemu používaniu.

 

TG2

 

Značka Teak & Garden ponúka kolekciu nábytku špeciálne na letné terasy. Úspech širokej ponuky je založený na dlhodobých skúsenostiach a pozitívnych referenciách.

 

Text a foto: Teak & Garden

www.teakandgarden.sk