Vybavenie pre profesionálne gastro, kuchyne či pre catering, zariadenie reštaurácie a kuchynské stroje. Gastrokuchyne.sk je obchod s gastro zariadením a doplnkami pre profesionálov v oblasti gastronómie a stravovania, ktoré by ste u konkurencie hľadali márne.

 

 

Predstavte si, že ste majiteľom kaviarne v centre Bratislavy alebo šéfkuchárom novootvoreného hotela v Prešove. Vaša predstava o perfektnej prevádzke sa začína snom o najkvalitnejšom kuchynskom vybavení, ktoré odolá každodennému zhonu a zostane roky spoľahlivé. Práve vtedy vstupuje do hry internetový obchod Gastrokuchyne.sk.

Gastrokuchyne.sk je nielen obchod. Je to záruka kvality a spojenie tradície s modernou technikou. Ide o špecialistov, ktorí zabezpečujú kompletné vybavenie kuchýň od nábytku cez profesionálne stroje až po drobné doplnky, ako je napríklad gastro obalový materiál. A to nielen v reštauráciách, ale aj v kaviarňach, hoteloch, bufetoch a mnohých iných gastro prevádzkach.

Široká paleta produktov Gastrokuchýň zahŕňa cateringový nábytok, profesionálne kávovary, pizza pece, mixéry až po špecifické stroje ako je ten na výrobu popcornu či cukrovej vaty. Okrem iného, Gastrokuchyne sa na Slovensku stali top predajcom značiek ako Hendi, Maxima či Bartscher.

 

Gastrokuchyne.sk_internetový obchod_profesionálne gastro zariadenia_kompletné vybavenie kuchýňprofesionálne kávovary, pizza pece, mixéry, umývačky riadu, šporáky, varné kotly, frapovače

 

“Nechcem byť len klasickým e-shopom, ktorý dodáva tovar. Chceme budovať komunitu ľudí predovšetkým z gastronomického prostredia, poskytovať kvalitné služby a podporovať organizácie a združenia v danom segmente,” hovorí Miroslav Berecký, majiteľ spoločnosti Gastrokuchyne na Slovensku aj v Česku. 

Gastrokuchyne sa za snahu poskytovať čo najkvalitnejší tovar a služby dostali v tvrdej konkurencii medzi finalistov ankety Heuréka Shop Roku 2022 v kategórii Cena kvality. Základom tohto úspechu sú predovšetkým pozitívne skúsenosti vracajúcich sa zákazníkov. 

“Napriek aktuálne ťažkým podmienkam v segmente gastronómie sme sa rozhodli expandovať a ponúknuť naše tovary aj do okolitých krajín, ale napríklad aj do Talianska, kde je konkurencia na trhu veľmi silná,” vysvetľuje Miroslav Berecký. Keďže ani gastronomickému sektoru sa nevyhla absencia materiálov a tovarov u dodávateľov,  Gastrokuchyne začali tento rok s importom vlastných produktov pod značkou Gastrokitchen.  

Podporujú nielen Slovenský zväz kuchárov a cukrárov, kde členom organizácie poskytujú zľavu na nákup tovaru, ale aj slovenských šéfkuchárov na kuchárskej olympiáde v Štutgarte, ktorí majú svetu čo ukázať. Tentokrát sa podpora týka Community Catering Teamu Slovakia. Dlhodobým cieľom Gastrokuchýň je rozširovať komunitu vracajúcich sa klientov. Spustili preto predaj širokej ponuky obalových materiálov, pri ktorých si rovnako ako v prípade klasického gastro zariadenia, zakladajú na doručení tovaru do 24 hodín kdekoľvek na Slovensku. 

“V tejto sezóne sme sa stali taktiež hlavným partnerom televíznej reality show z prostredia gastronómie - Na nože, ktorú vysiela Televízia Markíza. Šéfkuchár Martin Novák sa v nej snaží vytiahnuť z problémov vybrané slovenské reštaurácie. My daným reštauráciám pomáhame rekonštruovať a vylepšovať ich prevádzky,” dodáva Miroslav Berecký. 

 

Gastrokuchyne.sk_internetový obchod_profesionálne gastro zariadenia_kompletné vybavenie kuchýň_na nože

Gastrokuchyne.sk_internetový obchod_profesionálne gastro zariadenia_kompletné vybavenie kuchýňprofesionálne kávovary, pizza pece, mixéry, umývačky riadu, šporáky, varné kotly, frapovače

Gastrokuchyne.sk_internetový obchod_profesionálne gastro zariadenia_kompletné vybavenie kuchýňprofesionálne kávovary, pizza pece, mixéry, umývačky riadu, šporáky, varné kotly, frapovače

 

Foto: Archív M. Berecký/Gastrokuchyne
Viac na: gastrokuchyne.sk