Lyofilizácia ako spôsob spracovania a uchovania ovocia je známa už dlho. Odlišná je však samotná spracovávaná surovina. Značka Brix – Grown for flavour ponúka prémiové prírodné a organické produkty z kontinentálneho ovocia.

brix products 1


Spracovávané ovocie teda pochádza z prostredia bez environmentálnej záťaže a je pestované na vysoko úrodnej pôde bohatej na živiny a minerály. Ovocie dozrieva na slnku v oblastiach, kde prirodzene rastie a je pestované výhradne bez pesticídov. Každý balíček obsahuje starostlivo vytriedené ovocie – získate tak nielen chutné, ale aj dokonalo vyzerajúce ovocie bez zvyškovej drviny.

 

brix products 2


Pretože na chuti a kvalite záleží

Vďaka kvalite spracovania a konzervácie počas procesu lyofilizácie si ovocie BRIX zachováva farbu, chuť, arómu a takmer identickú veľkosť ako čerstvé ovocie. A čo je najdôležitejšie – aj všetky nutričné hodnoty. Je plné vitamínov a minerálov, karoténoidov, omega 3 a 6 – mastných kyselín, antioxidantov a obsahuje vlákninu s nízkym glykemickým indexom. Spĺňa štandardy RAW a GMO FREE, môžu ho konzumovať aj vegáni, celiatici, gurmáni a všetci spotrebitelia, ktorí hľadajú kvalitné výrobky a plnohodnotný chuťový zážitok z poctivej a zdravej potraviny.

 


Zdravá maškrta aj ideálny darček

Okrem samotného mrazom sušeného ovocia z neho firma vyrába aj produkty kombinujúce ovocie s čokoládou. Na výrobu pochúťok používa dva druhy výberových belgických čokolád – Callebaut a Acticoa. Acticoa je jedinečná najmä svojou chuťou a blahodarnými účinkami na zdravie človeka. Kakaový prášok a čokoláda Acticoa sú výsledkom sedemročného intenzívneho výskumu a vývoja. Pre ešte intenzívnejšiu chuť a dokonalý pôžitok z čokoládových cukríkov firma vyvinula nový produkt, je ovocie v čokoláde na záver obalené v ovocnej drvine. V portfóliu nájdete maliny, čučoriedky, jahody, marhule a višne v horkej i mliečnej čokoláde. Vyberie si tak aj ten najnáročnejší konzument.

brix products 3


Celá produkcia je veľmi starostlivo a dôsledne kontrolovaná, vhodne roztriedená, individuálne kalibrovaná a jednotlivo spracovaná. Produkty sú vyrábané v súlade s certifikátmi ISO 9001, HACCP, FSSC 22000. Výrobky BRIX si obľúbili aj spotrebitelia vo Veľkej Británii, Írsku, vo Francúzsku, v Dánsku a na Cypre. Všetky produkty sú k dispozícii pre maloobchod i veľkoobchod. www.brixproducts.com

 

Na uplatnenie zľavy 10 % v e-shope použite kód TOPHORECA10.

 

Text a foto: LPT EU s.r.o.

Viac na: www.brixproducts.com