bali

 

Centrom duchovného a kultúrneho života na Bali je mesto Ubud, ktoré leží priamo pod sopkou Agung. Nájdete tu hinduistické svätyne, múzeá, galérie, meditačné a jogové centrá. Na okraji Ubudu sa nachádzajú neopakovateľne krásne terasovité ryžové polia. Práve uprostred zelene a na dohľad ryžových polí je situovaný hotel Viceroy Bali, ktorý patrí k top hotelom na tomto ostrove.

 

bali ubytovanie 

Rezort ponúka ubytovanie v 22 luxusných vilách s rozlohou 150 m² a tromi prémiovými vilami s rozlohou 200 - 400 m². Súčasťou každej ubytovacej jednotky je obývacia a spálňová časť, exteriérové posedenie s výhľadom, mramorová kúpeľňa s vaňou i sprchou a vlastný bazén.

bali kupelna

 

Súčasťou hotela je reštaurácia a bar CasCades. Hovorí sa o nich, ako o najlepšom gastronomickom zariadení na Bali. Menu ponúka mix francúzskej kuchyne s exotickými ázijskými špecialitami. Tie sú nielen chuťovým ale aj estetickým zážitkom.

 

bali jedlo

 

Okrem štýlového ubytovania a dokonalej stravy hotel disponuje kúpeľným centrom. To poskytuje liečebné procedúry vytvorené kombináciou západných a tradičný ázijských poznatkov vykonávané balijskými profesionálnymi fyzioterapeutmi a lekármi. Pýchou zariadenia je takzvaný nekonečný bázen, ktorý ústi do hlbín džungle.

 

bali bazen

Ak hľadáte miesto, kde sa dá na pár okamihov naozaj zastaviť čas a v obklopení čistoty, prírody a luxusu len tak relaxovať, našli ste ho.

Text: Petra Adamcová

Foto: Viceroy Hotel Bali