To, čo bolo doménou hotelov, kúpeľov a wellness rezortov, si dnes môže každý užívať aj doma. Ľudia, ktorí majú radi zdravý životný štýl, si radi doprajú relaxáciu vo vírivkách a saunách v domácom prostredí, kedykoľvek na to dostanú chuť.

 

sudove sauny hanscraft

 


HANSCRAFT je špecialista na výrobu a predaj relaxačnej techniky a wellness vybavenia pre dom a záhradu. Špecializuje sa predovšetkým na predaj akrylátových a mobilných víriviek, infrasáun, fínskych sáun a estónskych vonkajších sáun. V Českej republike vyrába vlastný rad akrylátových vírivek - OKA design, HC design, Celtic Spas a Plug&Play a vyrobili tiež vírivý bazén swim spa HC EASY POOL.

Vírivky Hanscraft

Vírivka už nie je doménou iba bohatých ľudí. Teraz sú hydromasážne modely cenovo dostupné prakticky pre každého. Vírivé vane HANSCRAFT sú kľúčom k pevnejšiemu zdraviu, prinášajú zlepšenie stavu pohybového ústrojenstva alebo aj obehového systému. Domáci relax prinesie uvoľnene a v jej vodách prídete na iné myšlienky. Pri výbere materiálu debnenia sa kladie dôraz na extrémnu životnosť. Vyberať si môžete zo šiestich moderných dekorov.

 

HANSCRAFT_vírivky_sauny_Wellness vybavenie pre dom a záhradu

 

Za dizajnom víriviek stojí popredný český dizajnér a architekt Ondřej Kamenický. O ergonómiu všetkých modelov sa stará Martin Procházka, uznávaný český fyzioterapeut a chiropraktik niekoľkých národných tímov i vrcholovo športujúcich jednotlivcov. Pozície vo vírivke sú navrhnuté tak, aby boli prirodzené a účinok masáže maximálny. 

Relax ešte viac umocnia viaceré technologické vychytávky ako je napríklad LED upokojujúca svetelná chromoterapia, SPA AUDIO systém pre prehrávanie relaxačnej hudby, prírodná ozónova dezinfekcia, kvalitný termokryt, zdvihák termokrytu vírivky, či perličková masáž.

Sauny Hanscraft

Sauny Hanscraft sú dôkazom toho, že české ručičky sú zlaté. Po dlhoročných skúsenostiach s predajom a servisom sáun sa v pražskej spoločnosti pustili aj do ich výroby.

Cieľom bolo priniesť na trh sauny, ktoré budú pevné a zároveň jednoduché na zloženie. Steny sauny preto tvorí masívne smrekové drevo s hrúbkou 38 mm, ktoré je špeciálne hobľované pre lepší vzhľad a trvanlivosť. Drevo sauny nie je ničím ošetrené. Saunovanie v českej saune Hanscraft je preto úplne zdravé. V saune zacítite vôňu dreva a budete mať kus prírody priamo doma.

 

HANSCRAFT_vírivky_sauny_Wellness vybavenie pre dom a záhradu_realizácia

 

Jednotlivé diely sauny do seba perfektne zapadajú. Pevnú konštrukciu zaisťujú zámky. Montáž sauny zvládnu dvaja ľudia. Je rýchla a jednoduchá vďaka stavebnicovému systému. Samozrejmosťou sú aj dvere s kvalitným sklom Saint Gobain s hrúbkou 8 mm.
Modely interiérových sáun Hanscraft

- TAMPERE HS1 je najmenšou saunou. Je určená pre 2 osoby. Pôdorys je 145×145 cm, výška sauny 193 cm.
- OULU HS2 je saunou pre 3 osoby. Šírka sauny je 190 cm, hĺbka 145 cm a výška 193 cm.
- VASA HS3 je saunou pre celú rodinu. Zmestí sa do nej 4-5 osôb. Jej rozmery sú - šírka 230 cm, hĺbka 193 cm a výška 193 cm.
- PALAPELI HS4 je zaujímavá svojim tvarom. Pohodlie v nej nájdu 3 až 4 osoby. Ponúka šírku 170 cm, hĺbku 193 cm a výšku 193 cm.

Vonkajšie sudové sauny Hanscraft

Sudové sauny sú ideálne na saunovanie vonku. Ich tvar zaisťuje dobrú vnútornú cirkuláciu tepla. Hrúbka stien aj suda je 42 milimetrov. Môžete si byť preto istí, že sauna je dostatočne pevná a odolná. Steny sauny sú vyrobené zo smreku. Na saunové lavice bolo použité osvedčené drevo z jelše.

Dôležitý je aj výhľad zo sauny. Ľudia si ju často umiestňujú tak, aby sa mohli počas saunového cyklu kochať okolitou krajinou alebo vlastnou záhradou. Samozrejmosťou sú preto aj presklené okná a dvere. Najmenší model má v základnej výbave jedno okno, ostatné modely dve. Ku všetkým typom je možné na želanie dokúpiť celopresklené dvere, ďalší okenný set a osvetlenie. Strecha je chránená asfaltovým šindľom.

Sudové sauny Hanscraft môžete vykurovať buď kúrením na tuhé palivá, alebo elektrickou pecou. Pece nie sú súčasťou dodávky, pretože každý preferuje niečo iné.

 

HANSCRAFT_vírivky_sauny_Wellness vybavenie pre dom a záhradu_sauna realizácia

 

Modely sudových sáun Hanscraft - čísla v názve označujú dĺžku sauny. Priemer suda je u všetkých sudových sáun rovnaký, a to 2 metre.

- Sudové sauny 160, 200 a 210 sú sauny pre 4 osoby. Dĺžka sáun je teda 160 cm, 200 cm a 210 cm.
- Sauny 250, 280 a 330 sú pre 4-5 osôb. Dĺžka sáun je 250 cm, 280 cm a 330 cm.
- Najväčšou saunou je model 400. Je určený pre 4-7 osôb. Súčasťou sauny je aj odpočinková zóna. 

Sauny na mieru

Saunovanie si môžete vychutnávať aj v saune, akú nemá nikto iný. Navolíte si rozmery, vybavenie, spôsob vykurovania, rozloženie lavíc, príslušenstvo a Hanscraft vyrobí saunu, ktorá perfektne sadne na mieru vašim potrebám. S takouto jedinečnou saunou si môžete zatraktívniť priestory rodinného domu, ale i bytu, a vhodné sú aj pre hotely, wellness centrá a saunové svety.

 

HANSCRAFT_vírivky_sauny_Wellness vybavenie pre dom a záhradu_na mieru

 

HANSCRAFT_vírivky_sauny_Wellness vybavenie pre dom a záhradu_sauna realizácia

 HANSCRAFT_vírivky_sauny_Wellness vybavenie pre dom a záhradu_relax

 HANSCRAFT_vírivky_sauny_Wellness vybavenie pre dom a záhradu_na mieru_II

Text: BK, Hanscraft
Foto: Hanscraft
Viac na: www.shopmarket.sk