tophoreca vikendovy pobyt hotel lesna provensalske vone pre vynimocne spa

 

Je upršaný letný deň. Sedíte v práci a myslíte na to, kde všade by ste najradšej boli. Myšlienky vám na moment utekajú späť k víkendu, keď ste v prítmí odpočívali na ležadle pri lahodnej relaxačnej hudbe a vôni levandúľ. V Hoteli Lesná**** totižto vedia, ako byť „iní ako iní“.
Napríklad aj prostredníctvom jedinečného Spa by L ́Occitane. Po tom, čo ho raz zažijete, sa budete veľmi ťažko lúčiť. Veľmi ťažko naň zabudnete. Ale máme dobrú správu. O to ľahšie sa sem môžete vrátiť. Zastavili sme Jozefa Ivaniča, riaditeľa zariadenia a v krátkosti sme sa spoločne pozhovárali o najpríjemnejšom kúte celého hotela.

 

 

 

Čím je vaše spa výnimočné?

O špičkovú starostlivosť o telo a nezabudnuteľný zážitok sa stará kozmetika francúzskej značky L ́Occitane. Náš hotel sa ňou môže pochváliť ako jediný na Slovensku. Ide o luxusnú značku spolupracujúcu výhradne s päťhviezdičkovými hotelmi. Len jeden domovský hotel vo Francúzsku a náš sú výnimkami so štyrmi hviezdičkami. Aj to svedčí o úrovni nášho hotela. V dnešnej dobe, ktorú často nazývame dobou chémie, považujeme za veľmi dôležitý prírodný charakter kozmetiky L  ́Occitane, čo je zároveň základom filozofie nášho hotela – preniesť do hotela a do služieb čo najviac prírody. Filozofia značky L  ́Occitane je založená na troch základných pilieroch: prírodné rastlinné ingrediencie, kvalifikovaní pestovatelia a tradičné výrobné procesy, ktoré tvoria základ vysoko kvalitných produktov už viac ako štyridsať rokov.

 

 

prirodna kozmetika loccitane v hoteli lesna

 

 

Čo môžeme očakávať pri vstupe do spa?

V momente, keď vstúpite do spa, ocitnete sa v úplne inom svete. Úžasná vôňa, harmonická hudba, pokoj, prítmie s plamienkami sviečok vo vás okamžite vyvolajú príjemné pocity. Cítite, že z uponáhľaného sveta a každodenného stresu ste „utiekli“ do oázy pokoja. Jedinečnosťou terapeutických miestností sú veľkorozmerné 3D obrazy provensálskej krajiny, ktoré vás „prenesú“ do Stredomoria. Nechýbajú motívy levandule, či nikdy nevädnúcej slamienky, z ktorých sa kozmetika L ́Occitane vyrába. Každá z piatich miestností je jedinečná a odlišná.

 

 

profesionalne maserky v celom zariadeni hotela lesna

 

spa hotel lesna ponuka terapie

 

 

Na čo kladiete osobitný dôraz?

V Spa by L ́Occitane kladieme dôraz na každý detail. Našou devízou sú špeciálne vyškolené terapeutky, ktoré sa venujú klientovi od jeho „vyzdvihnutia“ na spa recepcii až po čajový rituál po masáži. Každá procedúra začína kúpeľom nôh, ktorý pripraví organizmus na efektívnejšie prijatie všetkých benefitov masáže. Po ošetrení vás terapeutka zavedie do odpočinkovej miestnosti, kde absolvujete relaxačnú chvíľku pri šálke voňavého čaju. V spa ponúkame široké portfólio procedúr, od pleťových ošetrení po relaxačné a revitalizačné masáže, telové pílingy a kúpele. S výberom vhodnej procedúry, ako aj produktu, ktorý si u nás môžete zakúpiť, vám ochotne poradíme. Takto si môžete kúsok atmosféry nášho spa odniesť domov a dopriať jedinečný zážitok nielen sebe, ale aj svojim blízkym.

 

 

 

Oddych v blízkosti levandúľ sme si vyskúšali aj my. Ich charakteristická vôňa mala výrazný vplyv na našu celkovú duševnú pohodu. Ozaj, vedeli ste, že esenciálne oleje levandule dokážu zmeniť telesný pach? Obzvlášť v tomto období sa vám táto informácia môže perfektne hodiť. A nezabudnite vyskúšať levanduľovú panna cottu. Pozor, pri dávkovaní levandule buďte mimoriadne opatrní. V malej miere dokáže spríjemniť každý dezert, no vo väčšej ho skôr pokazí.