Túžite skrášliť svoju tvár, alebo chcete pracovať v oblasti krásy ako kozmetička, či kaderníčka? Neviete sa rozhodnúť, kde a ako? Navštívte Salón Médea, využite služby odborníkov a určite budete nadmieru spokojní.

 

 

Permanentý make up – krása, ktorá vydrží

Ktorá žena by nechcela vyskočiť z postele upravená s pekne tvarovaným obočím, linkami a perami? Mať make-up, ktorý sa nerozmazáva a ktorý nemusí večer odmaľovávať? Spoločnosť vám takúto možnosť ponúka v podobe permanentného make-upu. Je to procedúra, ktorá dodáva prírodné pigmenty do pokožky a prevádza sa špeciálnym tetovacím prístrojom s garanciou absolútnej hygieny. Ihly, ktoré sa používajú pri práci sú sterilné a vždy len na jedno použitie.

 


"Permanentný make-up", nenahrádza mak- up ako taký a žena by nemala pôsobiť prelíčeným dojmom, naopak podčiarkuje črty tváre a koriguje drobné nedostatky krásy. Pigmentácia nie je trvalá, pretože pigmenty sú vstrebávateľné a postupne blednú. Vydrží približne 2-4 roky v závislosti od pokožky kozmetiky, ktorá sa používa od pôsobenia UV žiarenia a v neposlednom rade aj od tónu farby, ktorú sme použili pri práci. Aby Vám permanentný make-up pekne držal je potrebné celú procedúru zopakovať/prípadne len doplniť alebo stmaviť/ približne o 4 týždne. Potom sa už môžete tešiť z pekne tvarovaného obočia, zvýraznených očí a perí.

Rekvalifikačné kurzy

Plánujete mať vlastný kadernícky, či kozmetický salón? Ku každej profesii je nutné mať certifikát, ktorý vás oprávňuje činnosť vykonávať. Vhodnou voľbou je Salón Médea s.r.o., práve tu sa môžete odborne pripraviť na vykonávanie vašej práce v oblasti kozmetiky, kaderníctva a permanentného make-upu. Získajte kvalifikovanú prax a odbornú vzdelanosť.  Salón Médea je školiace a vzdelávacie stredisko s akreditáciou Ministerstva školstva Slovenskej republiky od roku 1993, ktoré vám pomôže získať nielen certifikát, ale i nové zručnosti na vykonávané vašej vysnívanej profesie. Využiť môžete aj doškoľovacie/doplnkové kurzy a konzultácie po ukončení kurzu sú samozrejmosťou.

 


Kaderníctvo
Team skúsených kaderníkov vám ponúka nové kolekcie farieb, módne štýly strihov, rozličné spôsoby úpravy vlasov a celkový image. Ak sa chystáte na oslavu, svadbu, či večer, tím skúsených kaderníkov vám spraví účes, ktorý padne do očí každému.

 

 Kozmetika
Túžite mať čistú pleť bez vrások a omladnúť? Doprajte si kvalitné kompletné ošetrenie pleti kozmetikou GUINOT a luxusné ošetrenie prípravkami Le CHATON, La CHÉVRE a CHRISTINA. Vyberte si ošetrenie podľa seba.


Je z čoho si vyberať. Medzi najžiadanejšie patria- MEZOTERAPIA, OŠETRENIE GUINOT, OŠETRENIE CHRISTINA, či iné.

 

 

MEZOTERAPIA
Mezoterapia je veľmi účinný anti-agingový zákrok,  ktorý vypína kožu a vyrovnáva povrchové vrásky. Špeciálnym prístrojom pomocou sterilných modulou s ultratenkými ihličkami je aplikovaný roztok do strednej vrstvy kože. Všeobecne sa odporúča kúra pozostávajúca z 3 až 5 sedení.

 

OŠETRENIE GUINOT  - najúčinnejšie hĺbkové čistenie pleti je pomocou high-tech prístroja – Hydradermie. Po hodinovom ošetrení vaša pokožka viditeľne omladne a výsledkom bude čistá, zdravá a rozžiarená pleť. Tieto ošetrenia vykonávajú len odborne vyškolené, vysoko kvalifikované kozmetičky. Revolučné omladzujúce ošetrenie Hydradermie LIFT stimuluje svaly tváre, tým sa črty zjemnia a vyhladia, pokožka bude pevnejšia.

 

 


OŠETRENIE CHRISTINA vyberte si, čo vaša pleť potrebuje.  Môže absolvovať procedúry proti vráskam, akné, či na odstránenie iných defektov. WISH línia ošetrenie pomôže navrátiť mladistvý vzhľad a krásu zrelej pleti. Vyhladí mimické vrásky a zvyšuje pevnosť pokožky. Pokožka tak získava sviežu zdravú farbu.  FOREVER YOUNG línia vyhladzuje drobné mimické vrásky, odstraňuje príznaky starnutia, keratózy, zmeny štruktúry pleti.

 


SILK hodvábny lifting odstraňuje odumreté bunky, urýchľuje obnovu tkanív, stimuluje látkovú výmenu a zabraňuje stmavnutiu pigmentu.  COMODEX pomáha aknóznej a problematickej pokožke. Vďaka tejto metóde sa dá úspešne znížiť stupeň akné a predchádzať vzniku post-akné (jazvy, pigmentácie).  BIO-PHYTO napomáha efektívne riešiť problémy pleti ako: bledá, unavená pleť, defekty textúry a farby, mastná, suchá seborea, akné, post-akné, predčasné starnutie. FRESH línia výživa a hydratácia rozjasňuje pleť, dodáva jej pocit sviežosti a vypnutie. Do ošetrenia sú zapojené čistiace prípravky obsahujúce ingrediencie rastlinného pôvodu.

Príďte a nechajte svoju pleť omladnúť. Ak máte záujem o vysoko kvalitnú kozmetiku, môžete si objednať  už dnes. 

 

 

Text a foto: Salón Médea

Upravila : Lenka Drgoncová 

Viac na: www.salonmedea.sk