Poznáte to? Všetci by to chceli, mnohí o tom počuli a niektorí to už aj videli. Ale len my to máme!

 

a3 soft 5


Jedinečné riešenie FiskalPRO Mobilný čašník. Že to nie je nič nové? Pravdou je, že existuje niekoľko riešení, ktoré sa nazývajú „mobilný čašník“. Spoločný je len názov, funkcionalita je však rozdielna a to zásadne!

Efektívna a rýchla obsluha klientov

Cieľom čašníka ako osoby je čo najrýchlejšie obslúžiť svojich zákazníkov k ich spokojnosti. Byť maximálne efektívny, rýchly, bezchybný a vždy byť tam, kde zákazníci potrebujú. A to všetko s úsmevom na perách, aj ku koncu celodennej zmeny a pritom sa neubehať k smrti. Toto sa dnes už nedá zvládnuť s papierom, ceruzkou a dobrou pamäťou.

 

a3 soft 3Predstavte si zariadenie, nie o veľa väčšie ako bežný mobil. Nosíte ho vo vrecku alebo v puzdre za opaskom. Beží na ňom aplikácia, pomocou ktorej vytvoríte nový účet, zaparkujete ho na vybraný stôl, do kuchyne sa odošle objednávka, kedykoľvek k účtu pridáte novú položku, rozdelíte účet, a vykonáte čiastočnú alebo celkovú úhradu stola/dokladu. Na tom istom zariadení vám zákazník zaplatí platobnou kartou, telefónom, hodinkami alebo stravovacou kartou a vytlačí sa účtenka.

 

a3 soft 2

 

Kombinácia s existujúcim pokladničným systémom

Pokiaľ v jednej prevádzke použijete viacero FiskalPRO zariadení, tak si informácie o stoloch, dokladoch a jednotlivých účtoch navzájom online vymieňate a je celkom jedno, o ktorý stôl sa kto z obsluhy postará. To všetko v kombinácii s vašim existujúcim pokladničným systémom, ktorý nemusíte meniť. Jednoduché a intuitívne ovládanie s nízkymi obstarávacími nákladmi vás nezaťažia, ale pridaná hodnota je obrovská. Zbavíte sa zbytočných chýb, omylov, prepisovania dokladov, otázok na spôsob úhrady, behania k hlavnej pokladnici za účelom vytlačenia dokladu alebo zháňania platobného terminálu.

 

a3 soft 4

 

Ušetríte veľa krokov a času, ktorý využijete efektívne k obsluhe a starostlivosť o zákazníkov vám prinesie aj väčšie zisky. Už vám neodíde nikto, kto nechce čakať, kým sa uvoľní stôl, ktorý ste nestihli zinkasovať! Zvládnete obedňajšie špičky aj víkendové večere. Začnú k vám chodiť klienti, ktorí očakávajú 100% servis, profesionálnu obsluhu a nie nútené behanie k pokladnici z dôvodu platby.

Riešenie FiskalPRO – mobilný čašník

  • Android zariadenie 3v1 – mobilná eKasa, platobný terminál a tlačiareň účteniek
  • Výhodné poplatky za platby kartou
  • Prepojenie Mobilného čašníka na váš existujúci pokladničný/skladový systém
  • Podpora viacerých zariadení prepojených online
  • Jednoduché a intuitívne ovládanie
  • Mobilný čašník i ako samostatná mobilná eKasa s platobným terminálom – prídavná pokladnica / pokladnica na rozvoz

Viac informácií: www.fiskalpro.eu, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.