Spoločnosť Hotel Technology ponúka nové technológie pre hotely v oblasti prístupových systémov, hotelových trezorov, minibarov či úsporných systémov. Spoločnosť je jediným výhradným dovozcom top hotelových produktov Onity  v Českej republike. Onity je výrobcom a dodávateľ hotelových technológií do viac ako 115 krajín sveta a dodáva prístupové hotelové karty, systémy úspory energií, hotelové trezory a minibary. Pretože sa firma stále vyvíja, má veľmi spoľahlivé technológie pre hotelové reťazce ako sú napr. Hilton, Marriott, Accor, Kempinski a mnoho ďalších.

 ADV Trillium RFID SN Barcelona Art 2

 

Prístupové hotelové systémy
Moderné hotely už nefungujú klasicky na kľúč, ale využívajú možnosti využitia karty. Karta okrem jednoduchosti, zabezpečuje i ekonomické úspory a veľký prehľad. Hotel Technology má v ponuke širokú škálu prístupových kartových systémov v hoteloch, penziónoch či budovách. Výber je veľký a ponúkané systémy sa líšia technológiou kontaktu a kontroly oprávnenosti médiá k vstupnej čítačke.

 

Panel DirectKey Ferias 2017 sm Uptown No Text

 

Výhodou hotelového prístupového systému je riešenie v režime prevádzky on-line i off line.  V každom okamihu sú k dispozícii najaktuálnejšie informácie o obsadení izieb, možnosti energetických úspor, využitie hotelových služieb či zabezpečenie proti násilnému vniknutiu do izieb. Vstup do izby je pre hotelového hosťa veľmi jednoduchý a spočíva iba v priblížení identifikačnej karty s príslušnými oprávneniami k snímaču kariet. Jediná karta umožňuje vstup do izby, ovládanie elektrospotrebičov v jednotlivých izbách, ovládanie výťahov, prístup do ďalších povolených priestorov (parkovisko, wellness) a iné. Výsledné vyúčtovanie za kartu poskytne rýchle a prehľadné informácie o všetkých využitých službách pre vystavenie hotelového účtu.  Využiť môžete aj aplikáciu ,,Direct Key‘‘ vo vašich mobilných telefónoch.

 

Trillium RFID SC Granada Art 4

 

Novinkou v oblasti prístupových systémov je variant karty RFID s aplikáciou v mobilných telefónoch, ktoré pomocou bluetooth otvoria izbovú dvernú či nástennú čítačku.

Hotelové trezory

Hotelové trezory sú na izbách pre mnohých veľmi dobrým štandardom komfortu. Každý lepší hotel má trezor v izbách.

 

OS700 17inch Laptop Black Open

 

Zákazník tak cíti, že sú zabezpečené všetky jeho cennosti, čo mu poskytuje istotu a serióznosť hotela. Vôbec nemusí mať žiadny strach o svoje osobné veci. Na výber máte trezory na PIN, alebo hotelovú kartu. 

 

OS500 BLACK 240dpi

Minibary

Spoločnosť ponúka široký sortiment veľmi tichých minibarov, ktoré reprezentujú špičku v hoteloch. Okrem tichosti sú minibary i ekologické, dizajnové a na výber máte rôzne veľkosti. Na výber máte  kompresorové on-line Bartech minibary, alebo  off-line Onity minibary.

 

Capture 00035

 

Úsporníky elektrickej energie 
Šetrenie energie a prehľadnosť obsadenosti je ďalší top produkt, ktorý by nemal chýbať vo vašom hoteli. Šetrný inteligentný systém rozlišuje medzi kartami hostí a prevádzkovateľov a okrem toho odosiela správy, napríklad ,,neručiť“, ,,údržby“, či ,,upratovanie“.

Motto spoločnosti znie: "Náš zákazník, náš pán", a to všetko v pomere výkon - cena. Výhodou spoločnosti je rýchlosť riešenia vašich požiadaviek, pretože poskytuje servis pre hotely 24/7/365 a je partnerom pre hotely počas celej životnosti systémov.

Neváhajte a kontaktujete spoločnosť Hotel Technology.

 


Text: Lenka Drgoncová

Foto: Hotel Technology

Viac na: www.hoteltechnology.cz