Reťazec luxusných fitnes centier, Equinox, otvorí svoj prvý hotel v budúcom roku. Navštíviť ho môžete v New Yorku ako súčasť developerského projektu Hudson Yards. V sektore ubytovacích služieb mieni v budúcnosti pokračovať a preto je už teraz naplánovaná prevádzka aj v Los Angeles. Otvorenie je však naplánované na rok 2019.

 

 

Smelým plánom možno označiť ambície dosiahnuť počet, ktorý by bol v zhode s dosiaľ sprístupnených fitness centier. Ide teda o 77 hotelov, ktoré majú reagovať na stúpajúci záujem o aktívnu dovolenku spojenú s intenzívnym posilňovaním, tzv. sportspitality, dosiaľ prezentovanú prostredníctvom inštruktorov. Len v samotnom hoteli bude preto k dispozícii fitness centrum s rozlohou 60 000 metrov štvorcových, kde sa určite zapotí každý hosť.

 

Foto: Equinox, NYC

tophoreca hotel nyc

Presahovanie limitov: pre Equinox bola dosiaľ špecifická vysoká úroveň fitness centier. V najbližších rokoch bude túto úroveň potvrdzovať otváraním hotelov. 

 

 

Cieľom Equinoxu je sprístupnenie wellness komplexu spojeného s ubytovacími a stravovacími službami. Týmito krokmi si zároveň Equinox buduje silu svojej značky a prestupuje hranice zážitkového marketingu.